Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Vaše neobične fotke (see the full version of Vaše neobične fotke)
Oreska - Užice : Novosadski grafiti - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Novosadski grafiti

By: shadow
Date: 14.07.2007. 10:29:57
Evo par slicica da vidite kako to oni rade, a kako je ovde kod nas. Znaci nije to da su oni veliki, taj zid je visine dva metra mozda, ali uporedite to sa onim na bivsoj mrkonjica bari...

Subject: Odg: Novosadski grafiti

By: Sophistifunk
Date: 17.07.2007. 23:58:46
haha na prvo grafitu ovaj levi isti ja a desni isti moj cimer deja smile

By: bBrankica
Date: 18.07.2007. 01:30:34
off: hahahaha Sophie Wink jeste majku mu Cheesy

shadow... ja nemam foto, ali kad si vec slikao grafite u NS...mogao si i one kod stranda..... ima odlicnih smile

Date: 18.07.2007. 08:38:36
Pa ovo su grafiti kod stranda. Mislim ima ih i ispod samog mosta Slobode, slikao sam i njih, ali oni nisu ovako impresivni.

off: Sta je rekla sofija majke ti? smile

By: fon Manštajn
Date: 18.07.2007. 08:54:59
ali treba spomenuti da je ovo mozda jedino mesto gde imaju grafiti vredni paznje u NS, bio sam senko na strandu bruka je sredjeno, a oci su mi tiltovale od svakojakih NS lepotica "nemoguce utvrditi" kojih godista, tako da su mi se ruke znojile dok sam stezao licnu kartu u ruci i osvrtao se da li ima negde pandura da me ne skenju zbog pedofilije heheheheheh  smile  ...

Date: 18.07.2007. 09:00:13
hahaha... e to je istina, jedino mesto. ali to je i jedino mesto gde smeju zvanicno da se crtaju grafiti tako da nije ni cudo. mada ima u gradu jos poneki usamljeni slucaj. Za strand mi ne pominji. ja sam bio na onoj kerecoj plazi i tamo je bila poneka a mogu misliti kako je na strandu bilo. Tamo svega ima samo nema kupanja... smile Jesi skonto gde su sada postavili plovke preko kojih ne sme da se predje?! Strasno... Ali veci problem sa "godistima i zakonom" je u uzicu. Pogledaj preko dana sta prolazi centrom ovde, da ti stane srce, a kad od dole pogled stigne do face, skontas bebasto lice. Al u ns to i nije toliki problem, tamo su ove starije odavde. Cheesy

By: DJ_Uro_UE
Date: 18.07.2007. 09:49:37
: shadow  18.07.2007. 08:38:36

Pa ovo su grafiti kod stranda. Mislim ima ih i ispod samog mosta Slobode, slikao sam i njih, ali oni nisu ovako impresivni.

off: Sta je rekla sofija majke ti? smile

Sophie je skracenica od Sophistifunk ako se ne varam. Tongue

Date: 18.07.2007. 11:52:46
A, ja sam mislio na sofiju ovde, isto korisnik (sophia), nju znam . smile Moja greska...

By: bBrankica
Date: 18.07.2007. 15:22:55
ahhahha lol  slap Grin Djuro pametno zboris Cheesy

Nego..... sta kao (kod stranda) onaj grafit na kom ima lupa kod usta i 2 kikice sa strane nije impresivan? Tongue Ja sam se, izmedju ostalog, i tim grafitom odusevila. Znas na koji mislim? smile
A dobro je i srculence ono - we are nothing, lets be everything.. Wink Slikaj slikaj Tongue

By: knezofil
Date: 18.07.2007. 15:37:02
mene taj lik sa lupom preko lica podseca na Jack Nickolsona, cak sam bio ubedjen da to jeste on smile

stvarno shadow, jesi ti promasio jedan ceo zid kad si trazio dobre grafite tamo? ima ih jos stvarno...