Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Dom i porodica (see the full version of Dom i porodica)
Oreska - Užice : Velika razlika u godinama - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Velika razlika u godinama

By: dandelion
Date: 08.11.2007. 01:28:51
Ovo ce biti pitanje prvenstveno za "devojcice" mada me interesuje i misljenje "decaka" na sledecu temu: veza (ili brak) izmedju starijeg muskarca i mladje devojke? Kada je razlika izmedju njih 15-25 godina?

Subject: Odg: Velika razlika u godinama

By: Pedja
Date: 08.11.2007. 01:46:28
Ако се двоје слажу у заједништву, године нису важне.

By: GradjaniN
Date: 08.11.2007. 06:58:37
Ako se dvoje slazhu naravno da godine nisu vazhne. Mislim da ce takvih sluchajeva biti sve vishe i to pre iz odredjene koristi nego usled neke velike strasti i ljubavi, mada se i to deshava. Takodje mislim da ce tu biti i cheshci sluchjevi da se stariji mushkarci zhene sa mladim devojkama jer oni i u starijim godinama mogu da naprave dete ako su zdravi. S druge strane da mlad mushkarac zasniva porodicu sa zhenom koja je zavrshila ili je pri kraju reproduktivnog perioda to je vec poprilichno nelogichno, pa opet ljudi su razlichiti...

Eto bash se nedavno jedna devojka od oko 20-tak udala za jednog ortaka mog ujaka koji ima preko 60, onako krishom. Razlog je po meni primarno materijalna situiranost date osobe, mada ona sama iako ima oko 60 poprilichno lepo i zdravo izgleda za svoje godine. Roditelji su se pobunili, bilo je i prijave policiji, ali kako je sve bilo legalno - ljubav (chitaj korist) je na kraju trijumfovala.

By: jelenica_ue
Date: 08.11.2007. 07:59:47
godine su jako vazne ...

mozete se voleti do neba , ali ... uvek ima ali ...

neki drugi put cu nastaviti ...

By: WEbad
Date: 08.11.2007. 11:12:34
bilo musko, bilo zensko, razlike u izgledu izmedju 18-godisnjaga (pa cak i 15-godisnjaka) i 30-godisnjaka u sustini nema. inteligencija je jedina razlika, i u zavisnosti od nje, kako se koja osoba s kojom slaze, godine i nisu bitne. ali opet je meni 20 i 60 sick...
ja recimo nisam nikad bio s vise od godinu dana mladjom od sebe smile

By: Insomnia
Date: 08.11.2007. 11:14:59
: Pedja  08.11.2007. 01:46:28
Ако се двоје слажу у заједништву, године нису важне.

znas i ti neku pametnu da prozboris!

Ako se dvoje razumeju, vole, nista drugo nije vazno! nista...

By: velika
Date: 10.11.2007. 19:39:01
U svakoj situaciji kada je jedno od drugog starije dovoljno da mozhe da mu bude majka/otac (ne mislim na razliku od 15, vec 20 i vishe godina), meni to, PRI OVOJ PAMETI, deluje bolesno.
E, sad ce se neko uhvatiti za cifre koje sam navela, ali, realno, otac ili majka od 18 godina veze sa zhivotom nemaju, ali vec sa 22 nisu klinci, te zbog toga te cifre uzimam za relevantne.

Date: 10.11.2007. 21:40:31
22-25 godina razlike jeste mnogo, ali sta ako se oni dobro slazu? Mene je uvek interesovalo, sta je to cime on privuce mladju devojku. Mozda njegovo iskustvo (iskljucimo faktor materijalne koristi)?Zreliji po pitanju ispoljavanja emocija, odavno zna sta hoce u i od zivota....

By: Bili
Date: 11.11.2007. 02:48:24
Sve do desetak god. razlike ne izgleda mi nesto strasno , ako sve funkcionise kako treba i ako se ljudi razumeju i sve ostalo ...Slusajuci po nekad razne emisije i citajuci, zene obicno izjavljuju da im stariji muskarci obicno pruze ono sto ostali ne mogu ( muskarci njihovih godina), pogotovu u emotivnom smislu.
E sad sta je tu istina,pogotovu kada su razlike mnogo vece, to nam stvarno samo mogu zene odgovoriti smile

By: velika
Date: 11.11.2007. 10:34:22
Postoje i situacije kada se "klinac" od 20-ak godina "zaljubi" u zhenu od 40-ak... Edipov sindrom 100%, a i nije mi jasno shta ona vidi u toj vezi (sem zategnutog tela Cheesy)

By: batwoman
Date: 11.11.2007. 11:48:03
On u njoj vidi instruktorku, a ona u njemu MESO

Date: 11.11.2007. 14:53:46
Pa po toj logici, onda u onoj kombinaciji gde je ona mladja, a on stariji, sta onda ona vodo i njemu?Tatu?Ili neku vrstu sigurnosti?

By: batwoman
Date: 11.11.2007. 18:06:43
Kinta, zrelost, sigurnost... Ne znam...
On zna fore, pa je masti. Nema druge.
Velika razlika mi , u svakom slucaju, nije o.k

Date: 11.11.2007. 18:10:12
"On zna fore, pa je masti. Nema druge."

Izgleda da si pogodila u sustinu. Na malo neobican nacin, ali to je to. Mora da ima dobru pricu da bi je privukao i zadrzao uz sebe. Nesto ako pauk, mada se ne razumem u bube.

By: jjeelleennaa
Date: 12.11.2007. 17:20:16
Razlika u godina.............tesko pitanje. Do 10 bih prihvatila za brak, preko ne. Te vece razlike prihvatam jedino za kombinaciju, za brak vec ne bih. Mada nekad mislim i da je 10 godina mnogo.

A sta koga privlaci kod strijih to je diskutabilno. Ako je muskarac bogat neke izlaz i resavanje zivotnih problema nalaze u udaji za dosta starijeg, nekad je bas paznja tog starijeg presudna za brak. Iskreno, stariji muskarci imaju mnogo bolju "zvaku" jer su mnogo vise prosli i iziveli se i kad dodju u neke godine skontaju da je vreme za zenidbu pa onda trce oko klinki i drze ih kao malo vode na dlanu. Ali opet treba malo razmisliti kad prodju nekoliko godina te klinke su u najboljim godinama i zele dobar provod a muskarac postaje dzangrizalo, sve i svi ga nerviraju, pa pocnu da se pojavljuju i problemi u krevetu...........Treba o svemu dobro razmisliti.