Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Dom i porodica (see the full version of Dom i porodica)
Oreska - Užice : Uredjenje stana - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Uredjenje stana

By: funkybusiness
Date: 06.04.2008. 01:23:05
Mislim da bi bilo super da prichamo o tome... Svako je od nas pomalo dizajner enterijera... Uredjenje stana je uvek aktuelna tema, a nije na odmet razmeniti ideje...

Subject: Odg: Uredjenje stana

By: brrista
Date: 11.12.2008. 21:29:03
Da razbude kreativnost, to da. Ali se obicno na tome sve zavrsi. Mis mo letos trazili nekoga da nam pomogne oko uredjenja (tj da ga angazujemo da nam da ideje i sve lepo platimo) ali se ispostavilo da su ponude bile bezobrazno visoke ili neozbiljne.
Poz

By: Top
Date: 12.12.2008. 15:07:18
Odlichna tema! U pravi chas stize! Bacicu i ja koji sajt ako naletim na neki Wink

By: violeta
Date: 14.04.2014. 13:40:04
Enterijer, na primer, nešto ovako

Eksterijer, na primer, nešto ovako

A za boravak u prirodi nešto ovako

smile

By: Starla
Date: 15.04.2014. 14:26:14
Meni kad je dosadno premestim sve zivo po kuci smile. Volim kada se nesto menja ,pa makar i raspored stvari Tongue. Inace ta kolibica iznad mi se mnogo mnooogooo svidja i mastam o tome kako imam jednu na vrh nekog brda,gde nema ljudi uopste.

By: rigato
Date: 17.05.2014. 21:44:22
svi zainteresirani za bilo kakva pitanja mogu da mene kontaktiraju, to mi je profesija jel