Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Dom i porodica (see the full version of Dom i porodica)
Oreska - Užice : Zvocanje supruge - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Zvocanje supruge

By: Pedja
Date: 19.04.2009. 13:19:27
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/15/Zanimljivosti/56085/Zbog+zvocanja+dva+puta+sko%C4%8Dio+kroz+prozor.html

Zbog zvocanja dva puta skočio kroz prozor

Rus Aleksej Roskov, iznerviran "zvocanjem" supruge, popio tri boce votke i skočio sa petog sprata. Kada se čitav vratio u stan, žena je i dalje vikala, pa je ponovo skočio sa visine od 15 metara. Zdrav i čitav i posle drugog skoka, Aleksej izjavio da više neće piti alkohol.

Nakon što je popio tri boce votke, dvadesetjednogodišnji Rus Aleksej Roskov bio je toliko iznerviran ženinom zvocanjem da je otvorio prozor i skočio sa petog sprata.

Nije mu se ništa desilo, pa se vratio u stan. Kada je supruga počela da viče da je skroz poludeo, još jednom je skočio kroz isti prozor.

Kada su stigli hitna pomoć i policija, Aleksej više nije mogao da se seti zbog čega je skočio prvi put.

Drugog skoka se sećao. "Ušao sam u stan i žena je počela da se dere na mene. Vikala je da sam poludeo i da mi je votka popila mozak, pa sam se iznervirao i skočio kroz prozor", rekao je Aleksej policajcima.

Iako je u razmaku od pet minuta dva puta skočio sa visine od 15 metara, nije imao nijednu povredu. Lekari su mu samo alkoholom oprali nekoliko ogrebotina, pa je tako još jednom potvrđena narodna izreka da "Bog čuva pijance".

Aleksej, ipak, kaže da više neće izazivati sudbinu. "Nikada više neću piti. Nisam imao pojma šta radim. Bog me je sačuvao i hvala mu na tome, ali ga više neću iskušavati. Završio sam sa pićem", rekao je Aleksej.

Subject: Odg: Zvocanje supruge

By: REE
Date: 19.04.2009. 21:20:42
ja njemu ne bih nista verovao, ni posle prve, a pogotovu posle trece flase votke smile

By: jjeelleennaa
Date: 20.04.2009. 15:22:35
Kad je lud trebao je jos da skace!!!

By: Svesna
Date: 21.04.2009. 01:01:47
Ovo trezan ne bi preziveo . Trebali su ga pustiti jos koji krug  rofl

By: Insomnia
Date: 21.04.2009. 09:36:25
Aleksej, ipak, kaže da više neće izazivati sudbinu. "Nikada više neću piti. Nisam imao pojma šta radim. Bog me je sačuvao i hvala mu na tome, ali ga više neću iskušavati. Završio sam sa pićem", rekao je Aleksej.

claps
brawo za coveka... ako je ovu rechenicu rekao.. zaista... brawo!!

By: Vukica
Date: 26.05.2009. 07:32:11
aaa sve nesto mislim

By: Starla
Date: 10.06.2009. 08:53:26
Sto mene nije zvao?ja bih ga gurnula lepo kroz prozor Tongue
Cuj...skocio zbog zvocanja...
Skocio jer je bio pijan i lud :S

By: Vlajjo
Date: 20.06.2009. 23:14:00
Pametan nije sigurno ...

By: camill67
Date: 07.07.2009. 16:18:08
: Pedja  19.04.2009. 13:19:27

Drugog skoka se sećao. "Ušao sam u stan i žena je počela da se dere na mene. Vikala je da sam poludeo i da mi je votka popila mozak, pa sam se iznervirao i skočio kroz prozor", rekao je Aleksej policajcima.

Kada sam pre nekoliko godina boravila u Rusiji, u stanu ispod naseg jedna Ruskinja je zakljucala pijanog muza u WC, odakle se on drao i vristao celu noc.Interesantna mera treznjenja posebno sa stanovista susedskih odnosa.