Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Računarske igre (see the full version of Računarske igre)
Oreska - Užice : CounterStrike - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123456

Subject: CounterStrike

By: Pedja
Date: 01.03.2003. 13:20:35
Igra li neko Counter Strike? Ja ga tek od skora imam na racunaru ali mi nije bas sasvim jasan.

Kako da se orjentisem bez mape? Kako da znam kuda su botovi naumili i da se eventualno dogovaram sa njima o akcijama? Mogu li uopste nekako da uticem na botove?

Postoji li nacin da se botovi oslabe? Imaju savrsena cula (sve vide i sve cuju) i precizni su u borbi da je to nenormalno.

Subject: Re: CounterStrike

By: Urbana
Date: 01.03.2003. 18:19:29
: "Broker"

Kako da se orjentisem bez mape?

ozenis se i resis odmah dva problema: imas orijentaciju i - nemas vremena da se igras smile

Date: 01.03.2003. 20:08:40
Xa xa xa smile
Meni bre Urb treba malo relaksacije izmedju posla, a zena nije bas neka relaksacija smile

By: Ana
Date: 01.03.2003. 21:26:50
Najbolje je da platis sat u obliznjoj igraonici. I znaces sve fazone smile

Ali ne mogu da ne prokomentarisem... Kako cudno muskarci pisu rec relaksacija... Sunjanje, prikradanje, klanje, davljenje... Brrrr Shocked

Date: 01.03.2003. 22:33:00
Ana, relaksaciajje kad iskljucis mozak i ne mislis ni o cemu, a neke igre upravo to omogucavaju. Daleko bilo da sam ovisnik od CS-a, tek sam ga stavio na racunar, ali ako je FIFA u pitanju, to da.. mogu po ceo dan da pikam loptu, ako se zaboravim smile

By: Ana
Date: 02.03.2003. 01:29:14
Ana, relaksaciajje kad iskljucis mozak i ne mislis ni o cemu, a neke igre upravo to omogucavaju.

Znam... U mom slucaju, sve vrste pasijansa, mine, taipei... Razumem ja potrebu, ono sto me buni je kako neko moze da se relaksira u krvi do kolena smile

By: G
Date: 02.03.2003. 08:05:20
Broker, pa u tom zecu i lezi grm  Cheesy
cim se ozenis iskljuci se mozak i ne moras vise nista da mislis  :mrgreen:  

i ja volim taipei
prije nekoliko mjeseci sam igrala 'uzivo' sa nasim dobrim poznanicima burmancima, mah jong,  (drasticna razlika  Cool )

By: Zu
Date: 02.03.2003. 10:23:44
By Ana:
Ali ne mogu da ne prokomentarisem... Kako cudno muskarci pisu rec relaksacija... Sunjanje, prikradanje, klanje, davljenje... Brrrr

Xexe!... Cheesy

Date: 02.03.2003. 10:59:02
Ana: nije to krv do kolena... mnogo uproscavas stvar. smile Sustina je u nadmudrivanju protivnika. Ne radi se o ubijanju i prosipanju krvi nego o pogadjanju mete. Isto ovo se igra i uzivo samo sto se umesto prave municije koristi farba.

Sve se svodi na brzinu, vestinu, planiranje i povrh svega timski rad. CS nije kao ostale igre slicnog tipa, gde zaista, ckoro pajedini cilj jeste izmasakrirati sto vise protivnika u sto manej poteza. CS je cak graficki prilicno zaostalaigra, bez mnogo detalja.

G: Kad si sa zenom uvek mora da se misli, ilid amislis uemsto nje, ili da mislis kako da je razonodis, ili da mislis kako da ne uradis nesto sto ce joj smetati, ili damislis da ne zaboravis nesto, kao npr, godisnjice i slicno smile

Subject: pitaj infectida

By: Shatterhand
Date: 18.10.2003. 01:29:55
Broker pitaj Dula (Infectid Marshum)da te poduci malo jer on inace radi u Blue Net igraonici...

By: hiphop
Date: 07.05.2004. 22:39:50
counter strikes back

...

By: speed-girl
Date: 19.05.2004. 11:00:45
heheh, ja sam ga istalirala vishe puta i svaki put je nesto bilo drugachije!
jer kad je istalacija u pitanju tu NEMAM POJMA! :mrgreen:

Subject: CS guru

By: zderavko
Date: 07.02.2005. 13:33:43
Pedja,

ako te neshto zanima oko cs-a aj da se nadjemo kod Srecka ili bani dole 3 sprata nizhe pa cu ti sve kazhem smilesmile

Subject: Cs guru vol.2

By: zderavko
Date: 07.02.2005. 13:36:19
Pu jee

kasnim samoo...  skoro 2 godine.. Sad

Subject: Re: CounterStrike

By: jelenica_ue
Date: 07.02.2005. 15:16:41
: "Urbana"

Kako da se orjentisem bez mape?

ozenis se i resis odmah dva problema: imas orijentaciju i - nemas vremena da se igras smile

: "Zderavko"
Pu jee

kasnim samoo... skoro 2 godine..

Ahahhaha smile da kasnish samo ti  ... ima nas vishe koji kasnimo