Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Povezivanje u wireless.uzice.net (see the full version of Povezivanje u wireless.uzice.net)
Oreska - Užice : Povezivanje: Carina - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Povezivanje: Carina

By: Pedja
Date: 29.03.2005. 09:18:09
Najverovatnije hocemo, imamo negde oko petnaestak ljudi sa Carine koji zele da se povezu i dosta su dobro koncentrisani tako da ocekujem da ce se lako organizovati.

Ako bude neka pogodna lokacija postavicemo na Carinu i AP tako da ce pokriti oblasti koje su sada van domasaja.

By: daffy
Date: 07.09.2005. 23:58:50
imam ja 4-5 drugova koji bi se joinovali svi su sa carine al mislim da par njih ne vidi ni jedan deo grada

Date: 08.09.2005. 02:35:33
Do sada se preko 30 ljudi sa Carine se javilo da su zainteresovani za povezivanje ali niko nije siguran. Nije se nijedan zvanicno prijavio niti izjasnio da bi ucestvovao u postavljanju AP-a koji bi Carinu pokrio kako treba.

SLicno je bilo i sa Krcagovom, pa sam ja obezbedio opremu, a onda se ispostavilo da niko od gomile zainteresovanih nije bio ozbiljan i da su povezani neki ljudi koji su se tek naknadno pojavili.

Date: 08.09.2005. 10:31:37
pa reci mi uslove i ja cu im preneti ; )

Date: 08.09.2005. 10:43:03
Najvaznje je da ljudi zaita hoce da se umreze i da su radi da ucestvuju u nabavci opreme za AP a ne samo za sebe.

By: Ivan[TS]
Date: 08.09.2005. 14:39:22
Hm najvaznije je da oni hoce sti ti kazes,ja nikako ne mogu da razumem ove oko mene nesto se dvoume ne znam sta cekaju,ZAR nije jednostavnije reci ocu ili necu i tacka...

By: Kenny
Date: 08.09.2005. 21:43:39
brate svi oce al nemaju ``vremena``

By: DJ_Uro_UE
Date: 09.09.2005. 08:30:30
Brate, neka uskupe | vremena | , kako smo ga mi uskupili, a shto je najjache, mi smo uskupili i VREMENA da povezemo vecinu wireless chlanova. Pfffff !

By: pega
Date: 09.09.2005. 09:19:25
dali je ovaj Pedja naucio kako da prepozna ove ocu necu likove za wireless
 smile  proznajem da mu je tesko sve to organizovati ponekad....

Date: 09.09.2005. 09:40:33
Nemoguce jeprepoznati ih smile

Zato se ja sad drzim drugacijeg stava: kome je stalo on ce da se javi, da zivka i da se raspituje.

By: Top
Date: 09.09.2005. 12:03:59
PA tako cesh slabo shta uloviti Pedja .. Ja mislim da se cela mreza josh koji poot reklamira pa da vidish kako ce onda da pochnu da hrle ..
Da samo znate kakavih sam glupih razloga za nepovezivanje chuo ...nasmejali bi se slatko .. Zato ttreba ljudima tachno predochiti shta kako gde koliko ..
Vecina njih ne placaju lichno taj wire .. nego  im roditelji placaju .. A roditelji nisu upuceni u to shta kada gde koliko ....NE znaju nishta o tome .. Pa verovatno je i to razlog shto se tako neckaju oko kesha i oko ugradjivanja ..

By: Kenny
Date: 09.09.2005. 12:39:15
ma fora je sto ljudi ne kontaj.. svi bi oni al opet.. kako sta.. gde i naravno KOLKO KOSHTA.. treba im bre 5x objashnjavati kako sta.. ja sam se vec umorio Cheesy jedva sam anglelo mike-u objasnio Cheesy ecxexe .. ma samo nek se javljaju lako cemo posle Cheesy

By: Drogoljub_UE
Date: 09.09.2005. 13:34:30
Ma bolje ti je da uhvatish za ushi i pravo u kupovinu kabla, AP-a, antene..... Tada nema hocu necu, nego mora  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

Date: 09.09.2005. 21:46:37
realno : ))

Date: 10.09.2005. 01:32:34
Ako neko ne razume sta dobija umrezavanjem sa nama, onda je mozda i bolje da se ne umrezava.

Ne mozemo mi nikoga vuci za rukav i ubedjivati da nam se pridruzi. Kada shvate sta tiem dobijaju i ako procene da je to ono sto zele, pridruzice nam se.

Ono sto je meni vazno, to je da na ovoj mrezi nije bilo apsolutno nikakvih problema sa ljudima. Atmosfera je odlicna a mislim da je tako upravo zato sto su svi koji su se umrezili svesni toga sta ovo predstavlja.

U stvari se malo pribojavam toga da ova mreza postane in i da svi pohrle da se povezuju. Uz masovnost ne znaci da ce moci da se zadrzi i isti kvalitet.

Naravno, i dalje, svako ko zeli da nam se pridruzi jeste dobrodosao i dobice od nas punu pomoc da to izvede przo, lako i sto jeftinije.