Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Povezivanje u wireless.uzice.net (see the full version of Povezivanje u wireless.uzice.net)
Oreska - Užice : Povezivanje: Carina - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Povezivanje: Carina

By: Kojoks
Date: 10.09.2005. 19:10:48
pedja zar nema mogucnosti da se vise korisnika povezule zar nemoze da se prosiri nesto npr server ili rut. Cool i onda bi nam kvalitet bio isti stalno

By: Drogoljub_UE
Date: 10.09.2005. 22:28:48
Ko ce da finansira server ili rooter :?:  :?:  :?:

By: Pedja
Date: 04.09.2006. 07:50:44
Postavljen je AP na Carini. Javite prijateljima da mogu da se prijavljuju za povezivanje.

http://forum.uzice.net/viewtopic.php?t=7838

Date: 04.09.2006. 07:55:13
Povezan je prvi korisnik sa Carine, posto se nalazi u zgradi gde je i AP, pa mu je spusten kabal direktno.

Date: 09.09.2006. 20:08:08
Danas smo povezali devet novih korsinika sa Carije u dve ulice: Carinskoj i Olge Djurovic.

Oni su vec bili zmedju sebe umrezeni kablovima pa smo postavili jedan uredjaj i preko nejga celi njihovu mrezu prikljucili na nasu. Signal je odlican, preko novog AP CARINSKI.MOST postavljenog pre par dana.

Subject: Odg: Povezivanje: Carina

Date: 19.01.2008. 14:49:41
Povezan je jedan novi korisnik na Marinom bregu. Sve je proteklo vrlo lagano posto je korisnik sam montirao stub i antenu, tako da sam ja samo odradio usmeravanje antene i spajanje kablova. SIgnalodlican, stvar radi kako treba.

Korisnik je povezan na AP CARINSKI.MOST

Subject: Odg: Povezivanje: Carina

Date: 19.04.2008. 17:54:04
Povezan jedan novi korsinik u Nemanjinoj ulici. Nalazi se na 100 m od pristupne tacke, sam je napravio bikvad, korsiti fabricki AP i sve je sam namontirao (ja sam samo premerio signal i usmerio antenu). Signal je dobar i veza radi kako valja...