Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Gej parada u Uzicu - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Gej parada u Uzicu

By: pega
Date: 25.06.2005. 13:38:06
pa da , da nemamo nijedog pedera na ulici znaci da samo maksimalno sterlina zemlja , jednosmerna , jednopartisjka , bez sloboda misljenja , ponasanja , delovanja....itd . kako god da tumacili,  zdravo ili ne , za mene je veca bolest politicko okupljane  , cecin koncert nego gey parada ...  kao sto mi je i bolest da napadnu da biju pedere , pa ko kome daje za pravo da moze da mlati drugoga , osim ako nije murija ( naravno ) ... ja da vidim gey paradu mnogo mi je simpaticna stvar...mislim sto je totalno drugacije ... zadnja stvar je tu iritacija koja je po meni veoma bolesna reakcija... sve naravno govorim iz svog ugla...sad sto se mimillazimo duga je to to prica...

a nemacka je pravi primer... bili su predaleko sa svojim naci tripom i sada su  predaleko sa tolarancijom sto je ok , nude azile , imaju crnaca oko'os , ljudska prava nisu samo slovo na papiru , mnogo stvari sam video iz prve ruke jedva cekam da to uradim opet, da samo malo udahnem zivota van ove umne apatije i ogranicenosti...

By: filler
Date: 25.06.2005. 16:02:50
Ljudi, ocete reci da pored svog zivota zaista hocete da vodite racuna o necemu nebitnom kao sto je sex opredeljenje? Sto se mene tice mogu se njima svidjati i koze i ovce, nece me biti briga...

Vise mi ipak smeta polu-normalne osobe, koje su ocigledno promasili pol prilikom rodjenja. Ne podnosim feminizirane osobe i muskarace. Al nikako! Ne mogu da shvatim u kojoj su to oni sredini rasli da bi bili takvi, ali nikada mi jasno biti nece!

Gay i lezbejke me se ne ticu, ako je njima lepo i meni je.

By: Kenny
Date: 25.06.2005. 19:08:08
procito sam samo nesto malo posta od velike i pege i ja dalje kazem

VI NISTE NORMALNI!!!

KAKI PEDERI BRE KAD B IH VIDEO ODMA BI UZEO KAMEN IL BILO STA STA MI JE PRI RUCI I POBIO BIH SVE BRE!

KAKA PODRZAVANJA STA SE MLATE NEMOZE TO TAKO I .

By: pega
Date: 25.06.2005. 21:19:56
: "Kenny"
ODMA BI UZEO KAMEN .

eeeeeee  nisam te bas tako skonto...malo sam se presao , no never mind...

By: Pedja
Date: 26.06.2005. 12:45:40
Bog te mazo koliko netolerancije. Ja to gledam ovako: ko me ne dira ne diram ga. Homoseksualci mi ne smetaju uopste, ne smetaju mi na primer ni pusaci.

Ali onog trena kada zadju u moj licni prostor u nastojanju da i nametnu svoj nacin zivota (makar i nesvesno), nastaje problem. Ne jednom sam najurio pusaca iz lifta, i ne bih se uopste libio da najurim i homoseksualca ako pocne da mi se nabacuje.

Sto se tice parade, mislim da to nije u redu i predstavlja namernu provokaciju. Kako bi izgledalo da pusaci prave paradu kako bi pokazali da su ono sto jesu i da se bune protiv zabrane pusenja na javnom mestu.

Nemam nista protiv da budu ono sto jesu ali tamo gde je to prikladno, u svojoj kuci ili svojoj spavacoj sobi. Onog momenta kada drugome pokusavas da pokazes ono sto jesi, a taj to ne zeli da gleda, ugrozavas ga i naravno da ce reagovati otporom, a manje tolerantni i batinama.

By: Drogoljub_UE
Date: 26.06.2005. 13:51:15
Ne znam shta da kazem vishe ali da se vratimo konkretno na Uzice. Zamislite koliko bi "homica" izashlo na ulice ovog grada, tj. dal` bi uopshte izashli, poshto je tema "gay parada u ue", pa da malo o tome prodiskutujemo...... teshko da bi izashli...................shta vi mislite? :?:  :?:  :?:
Iskreno da izadju, mislim da se ne bi vratili kucama...... ali u to sam siguran Cheesy

By: jelenica_ue
Date: 26.06.2005. 15:54:39
i ja mislim isto , teshko da bi se iko od njih vratio pravo kuci mozda posle par dana provedenih u bolnici ... sada imam dobru lokaciju mogla big da ih gadjam saksijama sa terase ... mozda i ne bi ja volim svoje cvece  :mrgreen:  morala bih ipak da sidjem

Date: 26.06.2005. 17:36:56
too jeco majstoru.. ma kamen u ruke  :twisted:

By: Drogoljub_UE
Date: 26.06.2005. 17:43:56
Ma ljudi zamislite vidite nekog od svojih prjatelja na toj paradi...... a joj .......... tachno neka "ridza" u ruke i samo rokaj, nema druge...... Cheesy

By: mcusin
Date: 26.06.2005. 18:49:14
Ajoj na sta vi trosite reci ....
Iskreno ne volim da vidim pedere ... ne zelim da se pridruzim grupi koja ih brani.
Sto se mene tiche mogu da vode ljubav u bulju koliko hoce !!!  Medjutim isto tako sam siguran da bi mi neki od njih rec rekao... Zadavio bih ga...

Uostalom ja ne znam da kod nas ima tih pedera.
DA li vi znate ko su GAY-vi?
TO su ti ljudi koji zive negde u evropi koji su puni para smrchu neku koku.. tripuju se nesto. A ti domaci nazovi gayevi... oni su obichne pederchine !!
Istripovali se nesto idite bwe u evropu pa izigravajte sta god zelite!!
OVO JE SRBIJA!!!!

By: Sasha_UE
Date: 26.06.2005. 20:51:48
: "jelenica_ue"
Hitler bi se u grobu prevrtao da vidi shta su od nemachke napravili ! e da ga pustishe da obavi posao  ...

El' si ti neka opaka skins cica?
:twisted:  

BTW, Nemachka se pishe sa velikim N.

Date: 26.06.2005. 21:09:06
NIJE VAZAN PRAVOPIS VEC SMRT PEDERIMA YO! :p

Date: 26.06.2005. 21:19:15
: "Sasha_UE"
: "jelenica_ue"
Hitler bi se u grobu prevrtao da vidi shta su od nemachke napravili ! e da ga pustishe da obavi posao  ...

El' si ti neka opaka skins cica?
:twisted:  

BTW, Nemachka se pishe sa velikim N.

nisam skins cica,nego sam malo nemica... a ako nisi primetio sve pishem malim slovima osim Hitler (naravno)  :mrgreen:

By: Sasha_UE
Date: 26.06.2005. 22:21:51
Blago tebi.
A shta bi uradila da ti tvoje dete kaze da je peder/lezbejka?
Da li bi ga/je uhvatila za ruchicu i odvela u gasnu komoru or what?
Prosvetli me.

Cool

Date: 26.06.2005. 22:41:01
oh teshko pitanje ... gasne komore su ukinuli ... ali kamenovanje je sasvim izvodljivo , na sred trga za primer!
pedera u kuci ne bi trpela !