Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Gej parada u Uzicu - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Gej parada u Uzicu

By: Drogoljub_UE
Date: 27.06.2005. 00:25:55
Sasha_UE, ti si mi ovde najsumljiviji po pitanju ovih "momaka" o kojima prichamo. Ne razumem te shto ih vishe toliko branish. Ako je tako prosvetli ti mene sad i odgovori na ovo. Nemoj da se uvredish zbog ovoga ali rekao bih da te je ova tema bash pogodila....... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

By: velika
Date: 27.06.2005. 08:23:04
Zbog takvih stavova lokalnog stanovnishtva ovom gradu, a ni drzhavi, nikada nece biti bolje.
Ako bi mi neko objasnio zbog chega mu, tachno, smetaju homoseksualci, bilo bi mi lakshe. Da ne potezhemo prichu o homofobiji... Shto bi meni smetao neko ko me ne ugrozhava? Shta sad, treba da kamenujem ljude koji mi se ne svidjaju? Super, dzepovi puni ridze, i krecem! Znash kol'ko je ljigavih likova po ulicama...
Pricha da je to bolest ne samo da je potpuno netachna, vec i pokazuje visok stepen neinformisanosti, shto je, rekla bih, neoprostivo.
A znam jednu koja se uzhasavala homoseksualaca, mrzela, pljuvala, i sve shto uz to ide, a onda joj je cerka jednog dana dovela svoju devojku, da se upoznaju... I shta, treba da svom detetu uskrati pravo na srecu?
I da se razumemo: nije ovo pricha samo o gay populaciji, ovo je pricha o svim manjinama po opredeljenju, i ne vidim kako razumna osoba koja zhivi u 21. veku mozhe da bilo kome ospori pravo da zheli i voli bilo shta.
Niste chitali gradjansko pravo? Normalna osoba ne mora ni da chita, neke se stvari podrazumevaju...
Velika vishe ne komentarishe... ikad...

By: filler
Date: 27.06.2005. 10:29:35
Normalno, ako neko ne ugrozava vas, i vas zivotni prostor, ne vidim u cemu je onda problem?

A ti to Jelenice samo tako kazes, kao ocekujes da ce ti neko poverovati, da ako bi se neki slucajem desilo da cerka/sin budu gay da bi kamenovala! I jos nesto! Kad si napisala: pedera u kuci ne podnosim, nisam shvatio nesto.. Ti tu, u tom slucaju, ne bi podnosila pedera, nego svoje dete... Onda ja takvog roditelja ne bi razumeo... Onda bi takvog roditelja trebalo kamenovati koji uskracuje detetu pravo na srecu...

Ok kenny. Smrt njima. I sta onda? Nije to bolest da se iskoreni i da se nikad ne povrati...

Drogba brate, cekaj - pa sta i da neko da podrsku njima? Sta da kaze "to je ok, ali me ne zanima"... Jel to odmah znaci da je taj neki doticni gay Huh?

Ljudi budite realni, Hitlerovo vreme je proslo masovnog ubijanja onih koji su "strcali"... Sada je to sasvim normalno i mi nista ne mozemo uraditi povodom toga, samim tim zivi i pusti druge da zive... Zar je to toliko tesko Huh??

By: Sasha_UE
Date: 27.06.2005. 10:35:53
@ Drogoljub
Na ovu temu sam reagovao tek kada je pomenut Hitler. Ne znam kako neko u 21. veku moze tako da pricha o njemu.

"Ne radujte se njegovom porazu, ljudi! Jer iako je svet ustao i zaustavio to kopile, kucka koja ga je rodila, opet je u teranju."
(Bertold Brecht, o Hitleru i kapitalizmu)

By: Pedja
Date: 27.06.2005. 14:54:15
S obzirom da je u ovoj temi eskaliralo u otvorene izjave mrznje i netolerancije, stavljam katanac, a videcu i da pobrisem sve poruke neprihvatljivog sadrzaja.

Subject: Odg: Gej parada u Uzicu

By: skoljka
Date: 22.01.2013. 19:26:19
vidim da je ova tema davno otvorena i da niko nista vise komentarisao nije..ali evo ja sam upravo dosla u svoj rodni grad i pokusavam da saznam kakav je gay zivot ovde..mozda se nesto od 2005 i promenilo ili je i dalje ovaj grad pun homofobicnih? ja sam gau, pa ako ima neka devojcica, javite smile
p.s. Svi vi hohofobicni, zapitajet se malo..sve u to latentni pederi i lezbejke..svaka cas svima onima koji nemaju potrebu da prebijaju nas BOLESNE..svi moji prijatelji znaju da sam lezbejka i niko,ama bas niko nema problem sa tim..zato sto ljudi koji su sigurni u svoju seksualnost nemaju razloga da osudjuju nas "bolesne".. pozdrav smile