Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Internet (see the full version of Internet)
Oreska - Užice : Imate li licni sajt? - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Odg: Imate li licni sajt?

By: byMumex
Date: 07.03.2009. 15:39:37
nemam svoj site..zato sto neznam da ga napravim...

By: mstevanic
Date: 07.12.2009. 16:57:29
Imam,napravio sam ga uz veliku pomoć Vašeg foruma.Hvala!

www.miloradstevanic.iz.rs

By: kragujevic1234
Date: 16.11.2010. 12:05:05
Jel može blog???

By: sekulicue
Date: 18.04.2012. 17:29:14
E ovako imam sajt lični da ličniji nemože biti www.ateljesekulic.com e sad pitanje,nisam ga ažurirao 2 godine i mislim da bi trebalo da ga ažuriram.Ja smislih da uradim u wordpressu i na kompu radi i sviđa mi se ali ne znam da ga ubacim na server.Pa pitanje je da li postoji dabra duša da ga postavi umesto mene a ja bih ga povremeno ažurirao čak i nesto pisao na njemu.Da bude malo življi.
Ima li dobra duša da to uradi eto odužio bih se slikom

By: Deporte
Date: 19.04.2012. 18:23:12
Wordpress nije teško  instalirati: http://sr.wordpress.org/clean-install/

Verovatno da može da se instalira u par klikova preko cpanel-a. http://www.ateljesekulic.com:2082/

Pogledaj opciju "Auto installer" ili slično.

Date: 19.04.2012. 19:47:56
ma znam da sam sajt uvek slao tipu to je valjda kikinda i da mi je on postavljao a jednom sam probao preko komandera samo prebacujem sajt ali mi nije radio pa mi je on to zavrsio ima sajt http://www.paukovamreza.com/ tako da ne znam ima li admin panel i kako da da njega dodjem

Date: 19.04.2012. 20:15:34
e hvala ti ima cpanel hvalati puno sta predlazes da rradim direktno ili da popunim sajt pa ubacim

By: Deporte
Date: 19.04.2012. 21:01:01

Trebalo bi u Auto installeru da vidiš nešto ovako i samo klikni na Install WordPress. Tražiće ti da izabereš ime i lozinku (za WordPress) i to bi trebalo da je sve.

Date: 20.04.2012. 18:52:04
ti mislis na autoinstaler u wordpressu skontao hvala ti ovih dana ubacujem,hvala

Date: 03.05.2012. 21:39:07
E napokon zavrsih u wordpressu sajt,ocu reci sajt je na wordpressu i posle dosta muke morem priznati da mi se svidja i mislim da je dosta ajde reci pokretljiviji.Povezan je sa tzv. socijalnom mrezom,mogu uvek da nesto dodam i pruza mi slobodu menjanja.Treba mi vemena da ja postanem pokretljiviji,ocu reci da ja sam pocnem da nesto piskaram menjam,dodajem.Uostalom voleo bih da cujem komentare,posebno Deporte,Supur.Njih sam pomenuo jer su mi se par puta nasli pri ruci kad sam imao problem.Toliko za sad.

Date: 03.11.2012. 21:26:48
Opet ja pomagajte
Neko mi srusio sajt a ja racunam ma ko ce mi rusiti sajt pa nisam ni radio bekap.
Imam neki stari bekap pa sam mislio da samo prebacim tekstove na novi wprdpress koji sam postavio ali kad ga postavim mislim na bekap na xammp kaze mi da ne vidi bazu kako da znam kako sam obelezio bazu ili kako da mi proradi na xammp bekap da poskidam tekstove ili ima li neki drugi nacin da poskidam tekstove. Pomagajte