Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Računarske igre (see the full version of Računarske igre)
Oreska - Užice : Live For Speed - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Live For Speed

By: Kenny
Date: 16.05.2006. 23:03:27
Kao prvo (za one koji neznaju) racing simulator LFS možete download-ovati sa LFS.VAŽNO:Obavezno se registrujte na ovom sajtu, jedino tako ćete moći da skidate ono što vam treba, registracija je besplatna!!! A evo i direktno link-a sa kog ćete uraditi download LFS DOWNLOAD FULL, veličina fajla je oko 140 mb,kliknite na S2 mirror link nr. 4. To je demo verzija sa kojom i ja nastupam, igra se off i online. Za početak morate vežbati offline dok ne postanete dovoljno dobri za takmičenje na serveru. Vaše vreme bi trebalo da bude oko 1.35.xx da bi bili konkurentni na serveru  .
Kao drugo, ako ispunjavate uslove dobrog vozača i ako to zvaničnici SERT-a procene kao zadovoljavajuće prijavićete se za SERT kandidata na SERT serveru, članovi će glasati za vas i bićete obavešteni da li ste primljeni u savez.
Treće, online ćete igrati na serveru (koji ćete ukucati u igri na modu za više igrača) Maksnet & Serbian Racing Team, tamo ćete dokazati vaše kvalitete i naravno kada postanete član SERT-a i voziti trke.
Evo linka na kom možete videti sve o SERT-u, naravno, tu su i najbolja objašnjenja u vezi simulatora, sve što vas zanima SERBIAN RACING TEAM.

By: daffy
Date: 17.05.2006. 01:19:04
grafika mi Sad a i nisma ljubitelj zhanra

By: DJ_Uro_UE
Date: 17.05.2006. 08:25:40
Igrao sam pre nekih dve godine demo varijantu i bez obzira na grafiku svidja mi se fizika i simulacija automobila. Iskreno, simulacija bolja od bilo koje druge smile

By: No7or1ousSh4dow
Date: 20.05.2006. 15:50:45
krsh... ! Cheesy
grafika.. pff

By: DJ_Uro_UE
Date: 20.05.2006. 21:09:06
Grafika nije neshto, ali pre sam za kvalitet igre u smislu gameplaya nego za kvalitet grafike. Skinucju ga sutra pa cju da probam Wink

By: Kenny
Date: 21.05.2006. 00:13:09
kako jebote grafika krsh?? bash je extra, ko da gledash film, uzivish se, bar po slikama deluje..

Date: 21.05.2006. 00:22:01
pogledaj screen iz ovih novijih

By: Vlad Dracul
Date: 21.05.2006. 17:41:30
Ta dobro ljudi zaboga igra je free sta ocekujete roll mislim da je grafika sjajna za jedan free game

Date: 21.05.2006. 17:49:38
pa ima drugih igara koje su free i koje imaju bolju graf tako da to shto je igra free nije vezano za kakv je kvalitet

By: Ivan[TS]
Date: 21.05.2006. 21:24:52
ja obozavam simulacije voznje a sad su da skinam pa su da vidim o cemu je rec ali lici mi na extra igru.

By: Vlad Dracul
Date: 21.05.2006. 22:03:55
: "daffy"
pa ima drugih igara koje su free i koje imaju bolju graf tako da to shto je igra free nije vezano za kakv je kvalitet

Ok, Daff ne provodim previse vremena pored igara tako da nemam osnov za raspravu... predpostavljam da si upravu moja konstatacije je bila samo da grafika u igri nije losa obzirom da je besplatan demo i nist vise