Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Ruglo grada (foto) (see the full version of Ruglo grada (foto))
Oreska - Užice : Ovo smo mi - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Ovo smo mi

By: klackalica
Date: 28.10.2006. 16:43:47
Ali stvarno smo stoka! Nemam reči...

Slikano mobilnim, zato je slika malo nikak'a, ali nadasve poučna!

Subject: Odg: Ovo smo mi

By: Kenny
Date: 28.10.2006. 18:11:55
ma ovo je sto posto neko vozilo udarilo nemoguce je izvaliti vako zabetoniranu klupu

By: immigré
Date: 28.10.2006. 18:49:28
  Ovo je grozno, ali kontejner sa druge strane,prekoputa sportskih terena , je mrak.

By: immigré
Date: 28.10.2006. 18:50:41
Mrak,grozno

By: Pedja
Date: 28.10.2006. 19:30:59
Ne može tamo vozilom da se pridje. Možda je to planski uklonjena klupa? Nekako mi morbidno deluje da je neko izvaljivao sve četiri noge sa sve betonom.

Date: 28.10.2006. 20:16:37
Može da se priđe autom, otvorena je rampa, ali da je neko slučajno gađao zaustavio bi se valjda posle prvog udara, ne bi baš išao "do kr(j)aja".

By: Top
Date: 28.10.2006. 20:38:48
Dan kada je klupica izvaljena prolazio sam plazom.. Iza klupice sedela su dva choveka koja su potkresivala granje i neko shiblje. Cenim da je kamion u koji su utovarali to granje i koji je otishao neposredno pre mog dolaska, udario i izvalio klupicu.
Inache, klupicu je nemoguce izvaliti ruchno !
Ali u svakom sluchaju je jadno....i bedno da se niko nije nashao da klupicu popravi i vrati na svoje mesto!

Date: 26.09.2007. 10:49:31
Morao sam da preorganizujem galerije na Fotopic-u, pa se slika gore ne vidi. Izvinjavam se, evo slike.

Datum na slici nije dobar, žuri godinu dana, slikano je 2006. Izgleda da sam dobro setovao aparat smile

Bilo bi dobro ako bi mogao urednik da prepravi link ka slici na mojoj prvoj poruci u ovoj temi, a ovu poruku neka onda briše.

By: dnsloop
Date: 06.01.2009. 15:50:01
: Kenny  28.10.2006. 18:11:55

ma ovo je sto posto neko vozilo udarilo nemoguce je izvaliti vako zabetoniranu klupu

da vidis u BG sta je sve moguce izvaliti divljacki nogama i rukama..... cupaju klupu iz betona, kako nemam pojma... ali bager nije sigurno!
stoka smo 85% i to je to..