Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Alternativno lecenje na Zabucju - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123456789101112131415161718192021222324

Subject: Alternativno lecenje na Zabucju

By: markantan
Date: 01.12.2006. 12:22:16
 Ima li neko u nasem kraju problema sa stvaranjem,tj.nagomilavanjem vode u laktu ili kolenu? Kako sam ja izlecio taj problem sam sebi. seljak-smile

Subject: Odg: ALTERNATIVNO LECENJE

Date: 04.06.2007. 11:25:48
Nije me bilo duze vremena na ovom sajtu,evo me opet.E dragi moji Uzicani.imam odlicne vesti ili bolje receno odlicnih rezultata u lecenju ,pazite na izraz IZLECENJE.sledecih obolenja:
-GORUSICA,za samo dva dana oslobodicete se te velike neprijatnosti,nepovratno.Nece vam vise biti potrebni ni kompensan,ni gelusal ni soda bikarbona.
-VODA IZ KOLENA,LAKTA,....za dva dana nestaje nesto sto vam je stvaralo problem mesecima,godinama
-UCESTALE GLAVOBOLJE,glavobolje nesnosne,ucestale i dugotrajne,nestaju vec sutradan,i zaboravicete na njih.
-BOLNE MENSTRUACIJE- za sve dame koje tokom ciklusa spas traze u lekovima,inekcijama.............pronasao sam resenje,
-DEPRESIJA
za sada na ovim tegobama imam neverovatne rezultate,100 % uspesno.i naravno za Uzicane BESPLATNO
za sve informacije mozete mi se obratiti na telefon
                063.30.80.60
a mozete me i pitati i licno ovde.Voleo bih da svi oni koji mi se jave,ostave posle ovde i svoje utiske,pohvale i naravno kritike ako ih bude bilo.

By: Pedja
Date: 04.06.2007. 11:41:06
Ne bi bilo lose znati lek za glavobolju, a da nije upsarin, eferalgan ili nesto slicno smile

By: klackalica
Date: 04.06.2007. 14:47:00
: Pedja  04.06.2007. 11:41:06

Ne bi bilo lose znati lek za glavobolju, a da nije upsarin, eferalgan ili nesto slicno smile

Ili amputacija Wink

Date: 04.06.2007. 16:54:40
haha,amputacija za sada ispada kao opcija.U pitanju je nesto za sada neverovatno,cudesni i epohalo.Potpuni prirodan nacin izlecenja.Koristim prirodan izvor pozitivne bioenergije koji sam pronasao na mom imanju na Zabucju.U pitanju je energija koja izvire iz samog centralnog dela zemaljskog globa.Boravkom na bioenergetskom krugu u vremenskom intervalu od pola sata dva dana uzastopno.Dolazi do energetskog balansa SESTE CHAKRE,koja je i bila uzrok oboljena usled njene blokade.Protok energije nije bio fleksibilan,te je dolazilo do ucestalih i dugotrajnih migrena. Ceo postupak izlecenja je sam po sebi IRACIONALAN,sto ce reci ljudskim culima nedostupan i nedefinisan.ALi na prvi pogled izgleda sasavo,ali kao sto kaze oana reklama."izgleda sasavo,ali mene ledja vise ne bole:...
Pa,slobodno se javite,druze Pedja,i ti klackalice.....bicu u UZicu posle 08.juna.ako imate probleme sa glavoboljama,vise ih necete imati, a ja castim picem.
            pozdrav MIsko

By: Starla
Date: 04.06.2007. 22:29:11
Jel' ti to ovo ozbiljno?Huh??

By: fon Manštajn
Date: 04.06.2007. 22:44:12
wtf? je li ti baba ceba dodje nesto  icon6

Date: 04.06.2007. 23:57:48
DA Starla,ja ovo pricam najozbiljnije.Verujem da vam izgleda veoma sasavo,ali JA sam tu,stvaran i racionalan,uvek dostupan.Izgleda da cu u Uzicu biti ranije nego sto sm planirao.Dolazim najverovatnije sutra popodne.Slobodno mi se javite,neustrucavajte se,imate gore moj mob.U Uzicu imam desetak slucajeva izlecenja.Glupo je da vam navodim imena,diskreciono pravo,alu su veoma ozbiljni.Na poziv njihov poziv dolazim nekoliko dana ranije,potreban sam njihovim prijateljima.Glas se polako siri.

By: jelenica_ue
Date: 05.06.2007. 00:10:57
cena tretmana?

By: Pedja
Date: 05.06.2007. 07:32:39
Pa rekao je covek da je besplatno smile

Taman mozemo da se dogovorimo pa da na Zabucju napravimo jedan od nasih rostilja, a usput ko hoce da se leci, moze smile

Date: 05.06.2007. 08:33:13
Da,Jelenice,lecenje je besplatno,a izvolite slobodno,imate gore broj telefona,javite se.JA sam u Uzicu od danas,05-11. 06.

By: klackalica
Date: 06.06.2007. 10:45:32
Pa ajte ako neko vec ima probleme koje covek leci, idite na tretman pa nam javite da znamo i mi zdravi za ubuduce, ako malo kljoknemo...

By: GradjaniN
Date: 09.06.2007. 02:45:43
(at markantan) A kako si ti taj izvor pronashao uopshte ?

Date: 11.06.2007. 23:15:29
pa kako sada da ti odgovorim kako sam ih pronasao! Kako da to bjasnim u tri-cetiri recenice,a da ne ispadene kako se hvalim,da sam prepotentan.Ali jednostavno,imam jako mnogo znanja iz mnogih oblasti,imanje na kome se nalaze je moje,8.5ha,a povezao sam neka znanja,izlecio SEBI,vodu iz lakta,tri dana pred operaciju!!!! a usput i gorusicu koju sam imao  15 GODINA!!!!
Znam da je jako tesko poverovati u sve ovo.Ali ako dobro pogledate moj profil,za razliku od ostalih,pred moga nika sto ji moje ime i prezime,koje nije lazno.A imate i moj broj mob.koji je moj neprekidno 10 godina.Znam da su to mali znakovi OZBILJNOSTI SVEGA OVO STO PRICAM. Ali posetioci ovog foruma ste medju prvim koji citajau ovo.Uskoro kada zavrsim alternativni centar,prica ce ici sasvim drugim tokom.
  Ali hajde da uprostimo stvar,ostavimo prepucavanja.Ove tegobe,necemo ih nazivati bolestima su zaista velika smetnja mnogim nasim sugradjanima.HAjde svi koji citate ovo,javite mi se,imate broj ,ali evo opet

063.30.80.60

Dolazim u Uzice opet za nekoliko dana.Svi koji se jave,dobijaju besplatne tretmane.A posle ih pitajte za rezultate.Posle samo 2 dana.NA ovom isto mestu me HVALITE ili PLJUJTE,PSUJTE....izbor je VAS.

Pozdrav svima posetiocima foruma

PROVERITE ME! seljak-smile
 icon_heart

By: GradjaniN
Date: 16.06.2007. 09:11:00
(at markantan) Razlog zbog koga sam te pitao je prost - Zanima me ima li josh takvih mesta ovde u gradu i/ili okolini, i ,mozhesh li da pronadjesh mesta koja su 'ajde da kazhem "losha". Za shiru zajednicu bi bilo korisno da ima nekakvu mapu ovih "dobrih" odn. "loshih" mesta ili neki nachin da ih detektuje.

Ako hocesh da odgovorish na prethodno pitanje lepo napishi ako ti to jednostavno osecash onako iznutra, a ako koristish neki metod npr. visak, rashlje ili shta vec onda ga imenuj i/ili objasni. Poshto si istinit nemash shta da krijesh.