Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Dom i porodica (see the full version of Dom i porodica)
Oreska - Užice : Prosidba - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Prosidba

By: velika
Date: 07.12.2006. 21:14:49
"Da li bi mi uchinila/o najsrecnijim chovekom/zhenom na svetu..."
Kako to izgleda/zvuchi u vashim glavama? Kako zamishljate najlepshu/najromantichniju/najpozheljniju prosidbu? Kako bi voleli vi to da uradite / da vam se desi?

Subject: Odg: Prosidba

By: Lina
Date: 17.02.2007. 23:27:24
Samo spontano, iskreno, bez nekog plasticno osmisljenig plana koji more/less ispadne glupav!  icon_heart
jAjednostavnije je najbolje Cheesy

By: PSY-GIRL
Date: 18.02.2007. 16:57:26
Pa ja bas zelim da budes suprotno smile
ne bih zelela da to bude najobicnije i ko dobar dan
zelela bih da to bude bas nekako specificno i neobicno i nesvakidasnje i sto je moguce lepse Cheesy

By: Lina
Date: 18.02.2007. 17:09:29
-ne bih zelela da to bude najobicnije i ko dobar dan-

Nisi razumela!Rekoh najvaznije je da bude spontano i iskreno i fino osmisljeno...

By: IceM
Date: 18.02.2007. 20:54:29

Da, prava lepota je u prostoj, cistoj jednostavnosti...Zivot nas cesto podseca da su jednostavne stvari prave stvari.... ko razume... icon_heart

By: shadow
Date: 18.02.2007. 21:07:05
Ne znam, ja kao musko pre mislim da bih to uradio onako neocekivano, a ne da sad ona ocekuje i svaki cas pogleduje jesam li kleko ili sl. Znaci, odvedes devojku na neko specialno mesto, tamo vamo, zezancija i onda odjednom iz neba pa u... Ali najobicnijim recima i recima koje nisu velike kao to "Da li bi mi uchinila/o najsrecnijim chovekom/zhenom na svetu...". To mi je previse isfolirano i isfurano. Mislim da ne treba velike reci upotrebljavati vec samo treba biti jasan i koncizan. Eventualno originalan. Bolje biti i originalan nego to sekspirovski...

Ajd sad, koja bi na to pala? smile (nece trpeti posledice smile smile )

By: WHOS THE MAN
Date: 19.02.2007. 02:33:18
Originalno tj. nesvakidasnje - DA DA I DA ali NE TEATRALNO !

Ucinicu taj cin posebnim koliko god budem mogao ali sve u meri dobrog ukusa !

Date: 19.02.2007. 17:38:35
A varijanta "ona prosi njega"? Znam da je mushkarcima OK, ali, da li se to devojkama svidja, tj. da li bi to uradile?

By: jelenica_ue
Date: 19.02.2007. 17:44:07
ja ne bi ... ne znam zashto , slatko je to i sve ... ali volim da to bude tradicionalno ...

Date: 19.02.2007. 17:47:20
A da, gde zensko da prosi... Uzas. Mislim, kakav to muljavac treba da bude onda? smile

Date: 19.02.2007. 17:53:20
: shadow  19.02.2007. 17:47:20

Mislim, kakav to muljavac treba da bude onda? smile

Ima ih... Nazhalost...

Nemam nishta protiv toga da devojka zaprosi momka, ali, nekako, ne budem ja ta... Ipak smatram da je to isuvishe ozbiljna i svechana i predivna stvar u zhivotu, i zhelim da zaista osetim da imam moc da ga "uchinim najsrecnijim i najponosnijim chovekom na svetu" ako mu kazhem "Da."
Call me oldfashioned, but I am what I am...

Date: 19.02.2007. 17:59:26
Ma znas kako, nije zakonom zabranjeno da ONA zaprosi, ali to se ne desava. To ko da kaze covek, zena radi a muz sedi kuci i cuva decu. Ne mislim privremeno, nego da je uspostavljen takav dugogodisnji poredak. Nije zabranjeno, al ne ide.

By: jjeelleennaa
Date: 20.02.2007. 01:02:06
: velika  07.12.2006. 21:14:49

"Da li bi mi uchinila/o najsrecnijim chovekom/zhenom na svetu..."
Kako to izgleda/zvuchi u vashim glavama? Kako zamishljate najlepshu/najromantichniju/najpozheljniju prosidbu? Kako bi voleli vi to da uradite / da vam se desi?

Samo cu reci da sam trenutno u fazi ko mi u sali pomene veridbu ili brak tad me je poslednji put i video i cuo............hvatam sprint sa niskim startom  zdg_z_dog