Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Dom i porodica (see the full version of Dom i porodica)
Oreska - Užice : Chetvoro dece... - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 1

Subject: Chetvoro dece...

By: velika
Date: 05.04.2007. 21:57:25
Chula sam zanimljiv podatak. Navodno, negde u nashem zakonu stoji da zhena koja ima chetvoro dece sa 20 godina radnog stazha mozhe da ide u punu penziju. Da li je to ispravno?

Subject: Odg: Chetvoro dece...

By: Pedja
Date: 06.04.2007. 09:25:12
Sto ne bi bilo, sve dok je na njoj da odluci da li to hoce ili ne.

By: Vlad Dracul
Date: 06.04.2007. 14:25:45
Ja nisam siguran ali politika za povecanje nataliteta negde postoji u nasem zakonodavstvu samo nisam siguran koliko se koristi i postuje.. mozda se moze potraziti u zakonima - ali ja nisam nacisto jel to deo porodicnog prava - ne bih bas rekao ai zaista ne znam

By: Svesna
Date: 16.04.2007. 22:19:04
Posto sam odgajila troje dece mislim da je to najodgovorniji posao koji zena moze da uradi u svom zivotu , samim tim smatram da bi to bilo u redu . Normalno ,trebalo bi ostaviti majci mogucnost da sama odluci da li zeli da to iskoristi ili da radi do pune penzije .

By: velika
Date: 16.04.2007. 22:26:27
: Svesna  16.04.2007. 22:19:04

Normalno ,trebalo bi ostaviti majci mogucnost da sama odluci da li zeli da to iskoristi ili da radi do pune penzije .

Da, ovo je samo opcija. Zhena ne mora da to da uradi, ali ako zheli, mozhe!
Svidelo mi se ovo. Ionako sam planirala troje, jedno manje-vishe - nije problem. Josh samo da nadjem nekoga da prevarim... i to chetiri puta... Cheesy

Date: 18.04.2007. 01:23:09
Da sam bila pamepna i da nisam stala kod treceg sad bi uzivala u zasluzenoj penziji ,zato se bacite naposao :            slap                                                                                                                                                                

By: fon Manštajn
Date: 18.04.2007. 09:05:58
troje dece  claps claps danas su retke devojke koje razmiljaju o deci, a majke sa dvoje dece cak su postale  prava retkost  klanjanje klanjanje icon_nworthy icon_nworthy

By: jelenica_ue
Date: 18.04.2007. 13:10:39
a josh kad je baba ... i mlati praznu slamu po internetu smile e to ti je uspeh smile

odof u OFF ali kako da odolim :mrgreen:

Date: 18.04.2007. 19:04:40
Izgleda da cu morati umesto te prazne slame da pocnem da mlatim neku nevaspitanu decu koju sam ,nazalost , [ne]vaspitala !!!! argue bash smile05 smile39 zdg_cauldren zdg_evil3 zdg_shocked

By: shadow
Date: 18.04.2007. 21:02:35
Hah, troje?! Svaka cast! Sto kaze fon, retke su zene i sa dvoje dece danas... Da li moze da se pokrene neka nova tema u vezi problema nataliteta u nas ili to ovde da sipamo? Mislim da bi to bilo jako zanimljiva tema.