Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Jeste li se nekad slupali?  (Pročitano 11181 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 29.09.2006. 15:32:16 »

Kakav je osecaj?
Je l' bilo zahebano?
Ko je bio kriv?
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 29.09.2006. 15:43:51 »

Osecaj .. ? Ne secam se tachno osecaja. U tom trenutku, chini mi se, da nisam nishta osecao. Nisam disao, treptao, pomerao se..
Ustvari, toliko se brzo sve desi da nemash vremena nehto da osecash. Znam samo da nisma bio svestan narednih 5 min shta se desilo. A tek posle par sati pocheo sam da drhtim i da provaljujem ustvari shta se meni desilo.
Da, bilo je mnogo zahebano. Zguzvao sam auto i samo me je pojas spasio. Imao sam teget parku preko grudi od njega ! Wink Koliko je bilo zahebano..govori chinjenica da je saobracaj tuda bio zatvoren narednih 1,5h sa sve chunjevima, trakama ..rotacionim svetlima Cheesy
Ja sam bio kriv. Ali uz brdo nekih olakshavajucih okolnosti.
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #2 poslato: 29.09.2006. 17:02:22 »

Nikad na srecu !
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 29.09.2006. 19:37:24 »

A ono kad ti je VErica stala na gas?  Grin
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #4 poslato: 30.09.2006. 01:01:51 »

Pre 5 godina... Zamalo da izginemo... Al dobro je.... QL....
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
mashinac
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Jovan Vicovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Jug Bogdanova
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 113



« Odgovor #5 poslato: 08.10.2006. 01:25:20 »

vozim se vec duze vreme sa drugom, i hvala bogu nikad se nismo slupali...
i ne daj boze da se nikad slupamo...
Sačuvana

ja sam mashinac, loodi_mashinac
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #6 poslato: 08.01.2007. 07:38:44 »

Hmmm, imao sam udes u sevojnu sve se odigralo za sekund mada je osecaj veoma zeznut :PPP jer nisam ja vozio nego cale.  
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #7 poslato: 08.01.2007. 08:42:28 »


A ono kad ti je VErica stala na gas?  Grin


ma to nije bio udes smile to je bilo izletanej sa piste lol

vozila sam dedinu "bubu" i uzivala ... a mojoj sestri se nekuda zurilo ... i tako ona meni stisne gas preko moje noge ... ulecemo prebtzo u krivinu od 90° i shta se desi ... sletimo sa "piste" odbijemo se od neki zidic (koji nam je spasao glavu) i stanemo smile
osecaj ... besna sam bila ko pas , uplashena jer sam skontala da nije bilo zidica zavrshile bi kotrljajuci se do magistralnog puta (za zlatibor)

posle sam se svemu smejala jer umesto shto sam pokushavala da ischupam nogu mogla sam da stisnem kochnicu drugom nogom ... ili samo da stisnem kvachilo auto bi usporio jer smo ishle uzbrdo smile ali ... šbbkbb ... dobro smo proshle smile
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #8 poslato: 08.01.2007. 19:01:08 »

posle sam se svemu smejala jer umesto shto sam pokushavala da ischupam nogu mogla sam da stisnem kochnicu drugom nogom ... ili samo da stisnem kvachilo auto bi usporio jer smo ishle uzbrdo smile ali ... šbbkbb ... dobro smo proshle smile

Off - ono sa kocnicom drugom nogom ne bi smelo ni na pamet da ti padne jer je dosta rizican potez dok je kvacilo vec daleko bolje resenje.. no to je sve sekund u kome treba odluciti sta i kako! Mnogo je lako naknadno biti pametan.. no sve je dobro kad se dobro svrsi!

To get back on track.. ima nekoliko meseci od tada pozurio sam da stignem u bolnicu na nekakav pregled (nije bilo pitanje zivota i smrti ali sam kasnio) i put kojim sam isao poznajem veoma dobro ceo zivot prolazim tuda na nogama, bicikom, automobilom itd. njegov problem je sto je poprilicno uzan ali tog konkretnog jutra ostatci radova (nekakvo ulje na kolovozu, rizla na putu, ne postojanje znaka za radove itd) koji su trajali u toj ulici vec mesecima su doprineli uz ne bas primerenu brzinu da se moje vozilo ne zaustavi kada sam stisnuo kocnicu Sad nista mnogo strasno na srecu niko povredjen malo ostecena vozila i oba u voznom stanju ali svakako osecaj konfuzije jer se sve tako brzo dogodilo da nisam imao vremena da shvatim sve.. ko je kriv, pa jos uvek se ne zna jer se caka sudija za prekrsaje no bice da sam 85% ja sa dosta olaksavajucih okolnosti
« Poslednja izmena: 08.01.2007. 19:03:05 Vlad Dracul » Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #9 poslato: 25.01.2007. 04:55:55 »

polovinom decembra sam imao chukanje na raskrsnici kod Une...
Ja sam ishao niz Rosulje chovek se pojavi ulicom od stare robne kuce i pokupi me sa jugom...
shta je najbolja stvar tog trenutka se pojavio policajac na raskrsnici dok sam ja vec urlao na "gospodina" sa jugom...
Citat
Off - ono sa kocnicom drugom nogom ne bi smelo ni na pamet da ti padne jer je dosta rizican potez dok je kvacilo vec daleko bolje resenje..
Pa obzirom na to da su joj u porodici svi dobri vozachi, (tata vozio reli) ja bih rekao da bi se bolje snashla sa kochnicom:)

Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #10 poslato: 12.02.2007. 16:30:47 »

Ja sam jednom na ibarskoj magistrali, tamo kod rudnika sa kecom uleteo u takve makaze da su mi svi u kolima zacutali, preticao sam neki kamion a ka meni isla neka kola. To je ustvari bilo negde na ulazu nu beograd, samo sa te strane. Kamion u pola preticanja poceo da ubrzava (sto je zabranjeno, svi znamo, ali taj kreten valjda nije znao) i kad je video da cu da izginem onda se setio da uspori i jedva sam se provukao. A isli samnom moji, umalo seme da nam zatrem. smile A posto pedja voli da cuje kakav je osecaj, pa... Isao sam do Subotice i tek kad sam stigao i premotao film u glavi, poco sam da se tresem i nisam smeo u kola vise da sednem. Eto. Da smo se sudarili bilo bi lakse, ne bi bilo nikakvog osecaja. Wink
Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #11 poslato: 13.02.2007. 14:11:35 »

eeee sada sam kupio ogroman auto pa ko sme nek se poturi pred mene:)
Audi 100 cc
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 13.02.2007. 15:35:31 »

NE vozish vishe onu shklopociju ... Ionako je mogla da se razbije rukama Tongue
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #13 poslato: 13.02.2007. 16:23:55 »

E moj speedy, i od jaceg ima jaci. Meni je "tamcic" hteo da stane na crtu, tebe ce mozda FAP cimati! smile
Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #14 poslato: 16.02.2007. 13:52:34 »

Ma nek proba... smile
Ali se u svakom sluchaju crno pishe onom ko izleti pred mene...
E pa ljudi mogu da vam kazem da sam veoma zadovoljan svojim novim autom, shto se tiche i sigurnosti i udobnosti.
Sačuvana
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #15 poslato: 16.02.2007. 20:00:10 »

Py py py heheheh nikada a da sam ja vozila smile a kao suvozac dva puta heheh jbg
Sačuvana
saxphotos
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Sasa Negovanovic
Mesto: Uzice
Horoskop: Lav
Poruke: 148



« Odgovor #16 poslato: 16.02.2007. 20:35:59 »

Jedno prevrtanje (negde u prvog godini srednje) u turici izmedju kapije od Cvete dabic i mosta sleteli smo sa leve strane znaci kontra od one kojom sam trebao da vozim. Obrnuli smo krug ipo preko krova i za vreme okretanja iza mene sam cuo "Poginusmo, Poginusmo, Poginusmo j**o te bog izlazi" Izashao sam kroz soferku koja je bila ispala al nije pukla. Na srecu i ja i drugar smo prosli sa par ogrebotina i masnica.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #17 poslato: 16.02.2007. 21:24:40 »

Svaka cast. Ti si nadmasio sve. Imam jednog druga iz srednje, sa zlatibora, redovno je krao od caleta kola i jurco po zlatiboru. I jednom dodje u skolu, samo sa ogrebanim prstom i ja ga pitam sta je bilo i on kaze "cuti, prevrnuh se sinoc na livadu neku" i isprica mi svoj cudestan i vratoloman dozivljaj. Inace, on spada u one sto kad preticu zlatiborskim putem, koriste trecu traku. I ja ga pitam posle kakav je nauk izvuko iz toga posto sam mu govorio da ce mu se to jednom desiti. I znate sta je reko? smile)) Kaze: "samo sam trebao da spustim prednji kraj, idem kod ortaka sutra da mi sabije amortizere"!  zdg_banghead
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
mashinac
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Jovan Vicovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Jug Bogdanova
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 113



« Odgovor #18 poslato: 17.02.2007. 06:35:18 »

ccc joj taj budala sa zlatborskog Cheesy!!! ma imam i ja ortaka koji je budla zeshca... debil ishao motorom 110 ili 120, i naginjao motor u krivini, i izleti mu... prso lik totalno... i ewo ga i dan danas juraca sa motorom ! ne bi ja posle toga seo vishe na motor...
Sačuvana

ja sam mashinac, loodi_mashinac
skaut
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 267


AL SE NEKAD DOBRO ......



« Odgovor #19 poslato: 07.03.2007. 16:25:05 »


polovinom decembra sam imao chukanje na raskrsnici kod Une...
Ja sam ishao niz Rosulje chovek se pojavi ulicom od stare robne kuce i pokupi me sa jugom...
shta je najbolja stvar tog trenutka se pojavio policajac na raskrsnici dok sam ja vec urlao na "gospodina" sa jugom...
Citat
Off - ono sa kocnicom drugom nogom ne bi smelo ni na pamet da ti padne jer je dosta rizican potez dok je kvacilo vec daleko bolje resenje..
Pa obzirom na to da su joj u porodici svi dobri vozachi, (tata vozio reli) ja bih rekao da bi se bolje snashla sa kochnicom:)





Bez obzira sto je nekom otac vozio reli to neznaci da zna naslednica isto da vozi . Ali je tacno sledece . : Kuplung i rucna sa motanjem volana na desnu stranu i mirna backa , a to se stice iskustvom.

Inace cukao sam se bezbroj puta . Krajem sezdesetih jos nije bilo lutaka u SSSR-u , a probali smo njihova kola pa sad razmisljaj kako izgleda  : 4km duzine i 100 met sirine pista na kojoj nikad nisi znao da li je prosuto ulje ili voda ili neki drugi djavo , a oni vicu koci,ostro smotaj ili ti postave rampu . Prvi put uzasno a  posle skace Andrealin.  slap icon2 sad1 Cheesy Grin
Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #20 poslato: 08.03.2007. 14:14:25 »

Citat
Off - ono sa kocnicom drugom nogom ne bi smelo ni na pamet da ti padne jer je dosta rizican potez dok je kvacilo vec daleko bolje resenje..
Pa obzirom na to da su joj u porodici svi dobri vozachi, (tata vozio reli) ja bih rekao da bi se bolje snashla sa kochnicom:)

Citat
Bez obzira sto je nekom otac vozio reli to neznaci da zna naslednica isto da vozi . Ali je tacno sledece . : Kuplung i rucna sa motanjem volana na desnu stranu i mirna backa , a to se stice iskustvom.

Ma da to je veoma pametno... Vidi se da si iskusan vozach... Pogotovu sa "bubom". Ona prosto obozava ruchnu, veliki tochkovi, chasom se nadjesh na krovu. Veruj mi znam iz iskustva. Vremenom sam vozio "bubu". A veruj mi josh jednu stvar poznajem Jelenicu i znam kako "vozi" tako da nishta necu komentarisati vishe!
Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #21 poslato: 26.04.2007. 03:02:47 »

I tako dodje taj 24.04. odem ti ja sa kolegama da snimimo prilog na TV Chajetina za Damage zurku,chovek bio parkiran sa leve strane puta i okrenut u pravcu ukom ja idem. Ja lepo naishao svojom stranom chovek naglo krene i bez zmigavca i sa ugashenim svetlima u trenutku kada sam ja prolazio pored njega. Udari me u prednja leva vrata i zakachi malo zadnjih. Danas sam ishao kod brace Milanovic koji se bave limarijom i farbanjem i to ce gospodina koshtati oko 250e. A da inache gospodin je bio mrtav pijan....
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 26.04.2007. 04:19:39 »

STo nisi zvao policiju da mu lepo uzmu i dozvolu i ubiju vola u njemu...
Kako samo 250 evra, pa trebao bi da ofarbas ceo auto.
Sačuvana
skaut
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 267


AL SE NEKAD DOBRO ......



« Odgovor #23 poslato: 26.04.2007. 14:22:57 »


STo nisi zvao policiju da mu lepo uzmu i dozvolu i ubiju vola u njemu...
Kako samo 250 evra, pa trebao bi da ofarbas ceo auto.



Kako da ubiju vola u njemu Huh?Huh?Huh???  Zar neznas da je ovo demokratska a ne Rankoviceva policija . Ova nesme da bije , vec stobom razgovara u rukavicama . Mislim ako joj demokratski nenarede drugo.
Sačuvana
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #24 poslato: 28.04.2007. 04:34:49 »

Ma jock...
provodim mnogo vremena na putu oce da me bije maler.....
ovako sam pokrio shtetu i mirna Bachka....
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.622 sekundi sa 35 upita.