Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Besplatan AG hosting za iz.rs domene  (Pročitano 1544 puta)
AG
početnik
*
Pol: Muškarac
Poruke: 3


« poslato: 08.11.2009. 00:11:48 »

Pošto se građevinarstvo na webu ne razvija previše brzo, a sajtovi su slabije posećeni, to je od uslova na www.ag.rs preostalo ništa, tako da danas hostujem i .com, net, RS domene, frizere, restorane i druge profesije.

Kome treba besplatan hostig dajem 100mb, 200mb, 300 mb za obične korisnike, i 500mb i 1000 mb za ljude koji stvarno nešto kreativno rade.

Na forumu www.gradjevinarstvo.eu registrovani mogu videti koje sajtove hostujem, i proceniti da li se uklapam u njihove želje.

Sačuvana
AG
početnik
*
Pol: Muškarac
Poruke: 3


« Odgovor #1 poslato: 31.01.2010. 00:49:45 »

Danas sam obrisao 5 naloga sa mog hostinga. Razlog je neaktivnost, tj. nepostojanje sajta. Pri tom isti korisnici nisu ni tehnička lica (IT, mašinstvo, građevinarstvo, elektro)...Prazne strane i prazan joomla skript posle 45 dana lete sa servera. Još gore ti ljudi nemaju ni ime kada traže da im se kreira nalog. Sa inženjerima sam strpljiviji, njima dajem duže vremena da nešto naprave.

Novost je da više ne treba ni skrenirana isprava ni pib firme za besplatan hosting. Ionako to niko nije čitao, a iz samog e-maila se prepozna čovek koji je ozbiljan.

Mesta za sada ima i resursa dosta. Dva velika sajta uskoro treba da idu. Bili ljudi tu 6 meseci, sa svojim .com domenom razvili se, i vide da im uskoro treba VPS i da je vreme da odlepršaju. Alternativne naloge imaju i dva humanitarna sajta za slučaj "brze evakuacije", s obzirom da je njihov hoster u zadnje vreme u nekoj "šumi" bez adrese.

Dakle kome treba hosting za pametne stvari, uvek se može javiti. Ko hoće da smara rečima "treba mi" i "hvala unapred", a pri tom nema ni ime, i neće ništa da postavi na tu stranicu, neka zaobiđe.
Mrzi me neradnicima da otvaram nalog. Jer isti posle moram da brišem.

www.ag.rs evo traje već godinu dana. Za par dana selimo se na dva puta bolji server po konfiguraciji, i iskreno se nadam da će što duže opstati. Ja radim sa jednim kolegom. Naravno dok bude moglo koristićemo jedan server, trenutno ima dva, a kada broj ag.rs naloga naraste, moraću sam kupiti jednu mašinu za sebe.
Sačuvana
AG
početnik
*
Pol: Muškarac
Poruke: 3


« Odgovor #2 poslato: 07.05.2010. 02:31:24 »

Molim Peđu ili nekoga ko može da šalje pp ili mejlove preko ovog foruma da obavesti korisnika teMplaryum ( Dimitrije Radojević) da sam primio njegov e-mail sa ovog foruma i da prihvatam hostovanje njegovog bloga.

Ja ne mogu da mu uputim pp ili e-mail a on mi je uputio mejl preko foruma uzice.net i nije ostavio adresu na koju bih mu javio podatke naloga. Na e-mail forum(at)uzice.net mu ne mogu sigurno poslati.

Druge molim da koriste isključivo kontakt formu za poručivanje hostinga, jer je to najprostija procedura koja olakšava posao.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.613 sekundi sa 34 upita.