Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kupio sam domen preko Limunda, a sad ne radi  (Pročitano 1806 puta)
demix
novajlija
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dejan Nikolic
Mesto: Cuprija
Država: Srbija
Poruke: 1


« poslato: 04.02.2012. 06:10:03 »

I ja imam problema sa sajtom. U pitanju je sajt www.smartoglasi.iz.rs koji sam kupio preko limunda. Tip je od samog pocetka nesto muljavio i nikako mi nije bio jasan ali je sajt kao sajt radio. malopre sam probao da ga otvorim...Nema sanse... Ni sajt ni administratorski panel...Nista. Da li neko zna o cemu se radi?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 06.02.2012. 18:21:07 »

IZ.RS domeni su besplatni i njihova prodaja niej dozvoljena. Kada je domen stavljen na limundo prekršena su pravila što za posledicu ima brisanje tog domena iz registra.

Najbolje je da pošalješ žalbu Limundu, s obzirom da te je prodavac paktično prevario.

Limundo je oni odavno obavešten da IZ.RS domeni ne mogu da se prodaju, a i sami su ostavili takvo obaveštenje svojim korisnicima na sajtu, ali iz nekog razloga dozvoljavaju takve aukcije.

U žalbi obavezno navedi da si na aukciji učestvovao i da si platio navedeni domen jer si želeo upravo taj domen a da se naknadno ispostavilo da je prodaja tog domena nelegalna.

Ako se obratiš prodavcu on će ti ponuditi neki drugi domen, takođe besplatan, što mislim da ne bi trebalo da prihvatiš kao rešenje, jer i u tom slučaju on tebi prodaje besplatan domen, što je svakako prevara.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.552 sekundi sa 34 upita.