Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: moj-predlog.iz.rs  (Pročitano 1517 puta)
Gargamel
novajlija
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dragan Gurinovic
Mesto: Subotica
Država: Srbija
Poruke: 1


« poslato: 04.02.2012. 01:54:37 »

Evo posto ne dobijam odgovor na mail mozda ce administrator ovde pre videti..
Uglavnom registrovao sam domen moj-predlog.iz.rs koji je obrisan zbog krsenja pravila o igrama na sreca iako se na mojem sajtu nije nista naplacivalo niti je bilo registracije korisnika, niti sam hteo da zloupotrebim ovaj servis koji smatram odlicnim za ljude sa malim ili bez primanja (kao sto sam ja), ali da ne potezem tu temu, uplatio sam hosting i .com domen za svoj sajt. Medjutim sajt sam radio u wordpressu direktno na hostu 000 webhost i nemam kopiju sajta na racunaru jer mi je domen obrisan u roku od nekih 24h. 000 webhost ftp serverima daje imena po domenu pa je host za moj ftp server moj-predlog.iz.rs i posle brisanja domena ne mogu da mu pristupim i ne mogu da kopiram sa hosta svoj sajt, a na hostu se backup moze uraditi samo za linux sto mi ne pomaze.
Moja molba je da bi se domen odobri ponovo samo toliko da pristupim ftp serveru i da kopiram sajt u svoj racunar a zatim bih sam obrisao i domen (registrovan sam na free dns afraid i tamo i sam i registrovao iz rs domen) i nalog za taj sajt na free hostu jer cu sajt prebaciti na placeni host i .com domen.
Bio bih zahvalan ako bi mi administrator ovo omogucio da ne moram skroz ispocetka da pravim sajt.
Hvala unapred, Dragan Gurinovic, dragangurinovic(at)gmail.com
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 06.02.2012. 17:52:23 »

Domen je obirsan zbog promocije igara na sreću, što nije dozvoljeno.Ne možete koristiti IZ.RS domen za tu namenu.

Inače, uopšte ne morate registrovati domen domen vam nije potreban da biste prisupili tom hosting serveru.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.825 sekundi sa 34 upita.