Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Problemi sa hostingom  (Pročitano 1313 puta)
digitalsd
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vladan Stanojević
Mesto: Smederevo
Lokacija: Slavija
Država: Srbija
Poruke: 23


« poslato: 19.05.2008. 00:54:25 »

Trudicu se da budem sto kraci.
byethost u free varijanti nudi sve sto je cak i naprednijem korisniku potrebno a da nema onih dosadnih picajzli koje iskacu. Medjutim, k'o zainat kako sam razumeo, puko im je server, odnosno hdd gde se bas nalazi moja prezentacija. Obzirom da sam covek od struke i da imam razumevanja, znam da se takve stvari desavaju... Al' gde bas na moj!!! Prema njihovim obavestenjim taj problem je trebao da bude resen jos odavno. Sada dobijam obavestenja gde se rokovi iz dana u dan pomeraju za 24h. Cekacu jos dan dva, da vidim hoce li se sta desiti a onda...
Mleko je proliveno i ne vredi plakati za tim, vozdignucu jos jedared sve kako treba (imam backup sajta) ali me brine oko NS slogova sta i kako uraditi... Prosli put sam imao slican problem zbog svoje gluposti i tada je problem resila promena zapisa u NS-u redirekcijom na drugi sajt (da ne bih brisao domen i da sve nastavi da radi kako tako...) a nakon perioda propagacije obnovio sam zapise i sve je bilo OK!!!
Kratko i jasno, mogu li da to uradim opet ili neko ima neki drugi pametan predlog?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 19.05.2008. 01:33:33 »

Upravo tako - namesti sajt na drugi host i promeni NS za domen da pokazuje na novi DNS za domen.
Sačuvana

digitalsd
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vladan Stanojević
Mesto: Smederevo
Lokacija: Slavija
Država: Srbija
Poruke: 23


« Odgovor #2 poslato: 19.05.2008. 03:35:38 »

Ajde sacekacu jos dan dva, za svaki slucaj... 'baga, nisam napravio backup usera na forumu, ali ovo mi je dobra lekcija za dalje... Ako za dan~dva ne vrate backup (pa dal' upisuju bit by bit) ondak će pera kojot nazad na projektovanje...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 19.05.2008. 17:33:49 »

Ako radis bilo sta sto je vazno, onda zakupi hosting, a proveri da li u ugovoru stoji da je host obavezan da se brine o bekapu podataka.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.04 sekundi sa 34 upita.