Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Прошло је 15 дана, од прослеђеног захтева за одобрење  (Pročitano 7992 puta)
Agape
početnik
*
Poruke: 5


« poslato: 26.04.2012. 07:14:57 »

Као што сам навео у наслову прошло је 15 дана, од прослеђеног захтева за одобрење домена, исти је још увек неодобрен (испоштована је сва наведена процедура), иако мислим да форум који је регистрован на "iz.rs" испуњава све захтеве и требало би да буде одобрен, поменути се налази на сл. адреси: http://svetosavljeforum.iz.rs .

Захтев за одобрење сам са свим траженим подацима испунио и послао (прослеђено путем сл. обрасца http://www.iz.rs/zahtev_za_odobrenje_domena ), па бих Вас молио да ми овим путем или путем e-mail-a, објасните да ли постоји неки проблем, у вези поменутог домена.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 26.04.2012. 20:43:41 »

Не брините, ваш захтев ће бити обрађен чим дође на ред.

Домен је у међувремену потпуно функционалан. Време одобрења домена ни на који начин не утиче на видљивост и функционалност сајта, већ је само формалан начин да се озваничи његова регистрација.
Sačuvana

Agape
početnik
*
Poruke: 5


« Odgovor #2 poslato: 27.04.2012. 00:54:11 »

Хвала на информацији!

Срдачан поздрав!
Sačuvana
coco
početnik
*
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 3


WWW
« Odgovor #3 poslato: 23.03.2013. 09:05:41 »

Pozdrav,
imam isto pitanje, a ovakvih tema ima dosta, pa da se ne ponavljam.

Autor sam i admin za prezentaciju firme u kojoj trenutno radim i zahtev za registraciju sam već jednom prosledio (negde pred novu godinu) i nakon 60 dana pod-domen je izbrisan tj. nije odobren i sajt, logično, više nije bio vidljiv. U tom periodu dobili smo obaveštenje da nismo postavili podatke iz APR registra, što je brzo ispravljeno, APR podaci su postavljeni u okviru Kontakt info strane i obavestili smo admina iz.rs domena putem email obaveštenja.

Nakon toga sam re-registrovao isti pod-domen na FreeDNS-u i sajt je ponovo postao vidljiv, podneo sam novi zahtev pre sigurno 30-45 dana, ali još uvek stoji "pending". Mislim da će uskoro isteći period od 60 dana i da će sajt "pasti", a Google ga već uveliko indeksira i za neke ključne pojmove sajt već izlazi na prvu stranicu pretraživača što je odličan uspeh, obzirom da nije plaćena nikakva reklama itd.

Molim Vas da pogledate šta je sa ovim zahtevom, obzirom da smatram da sada sajt ispunjava sve uslove i ne krši ni jedno pravilo.

Hvala unapred
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 01.04.2013. 05:22:03 »

Не брините, ваш захтев ће бити обрађен чим дође на ред.

Домен је у међувремену потпуно функционалан. Време одобрења домена ни на који начин не утиче на видљивост и функционалност сајта, већ је само формалан начин да се озваничи његова регистрација.

Ако сте послали захтев, домен је на чекању за одобрељње и неће бити обрисан 60 дана од регистрације. Тај период је услов за слање захтева а не за његово одобрење.
Sačuvana

coco
početnik
*
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 3


WWW
« Odgovor #5 poslato: 21.04.2013. 04:32:33 »

Hvala Pedja! Čitajući malo forum shvatio sam da iza ovog projekta stojiš sam, odnosno da ne stoji država kao što sam prvobitno mislio. Svaka čast na trudu i sve pohvale!

Pozdrav
Sačuvana
coco
početnik
*
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 3


WWW
« Odgovor #6 poslato: 25.04.2013. 03:12:05 »

Pozdrav Peđa,

danas smo opet primili email da ne ispunjavamo sve potrebne uslove zbog nepotpuno objavljenih podataka. Možeš li da mi u privatnoj poruci kažeš šta još tačno treba da se doda?

Hvala i pozdrav
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #7 poslato: 30.04.2013. 16:23:45 »

Niste naveli o kom se sajtu radi ali čini mi se da se radi o sajtu restorana na kome nisu navedeni poslovni podaci o vlasniku. U obaveštenju ste dobili objašnjenje šta nije po pravilima.
Sačuvana

darence
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Darko
Država: Srbija
Blog: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 126


poznavalac prilika


WWW
« Odgovor #8 poslato: 14.08.2014. 05:39:05 »

Zdravo Peđa.
Poslao sam zahtev za odobrenje domena rasporedcasova.iz.rs ali je još uvek pending. Nisam baš siguran da li ima više od 15 dana od slanja ali tu je negde. Niti sam dobio mail da nešto ne valja.
Zamolio bih te da pogledaš pa da mi javiš.

Inače sam višegodišnji korisnik tvojih domena i nikad nisam imao problema nikakvih.

Pozdrav,
Darko.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 14.08.2014. 16:09:31 »

Biće rešeno čim dođe na red.
Sačuvana

Anonimus
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Dojčinov
Mesto: Vršac
Država: Srbija
Poruke: 2


« Odgovor #10 poslato: 06.10.2014. 17:47:28 »

Pozdrav!
Poslao sam zahtev za odobrenje domena jelenavarjaski.iz.rs. Proslo je vise od 15 dana a domen je jos pending i nisam dobio obavestenje da li je sve u redu ili treba nesto da se uredi.

Unapred hvala!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #11 poslato: 07.10.2014. 16:38:29 »

Sve je u redu ako ne dobijes obavestenje da nije.
Sačuvana

Anonimus
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Dojčinov
Mesto: Vršac
Država: Srbija
Poruke: 2


« Odgovor #12 poslato: 02.12.2014. 19:08:43 »

Pozdrav!
Dopunio sam podatke o sajtu koji su nedostajali na domenu jelenavarjaski.iz.rs i poslao novi zahtev za odobrenje pre 2 meseca. Domen sad ne radi a na freedns kada udjem u subdomains ne stoji da je obrisan nego i dalje pise pending. Da li je domen obrisan a freedns to ne vidi? Da li da rucno obrisem pa dodam opet i ponovim proceduru prijave za domen?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #13 poslato: 03.12.2014. 05:55:39 »

Ako vidis domen to znaci da je u registru i da je sto se tice registra u upotrebi bez obzira da li ima pending status ili ne.

Ako sajt nije vidljiv, onda proveri podesavanja na DNS serveru i hostingu.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.917 sekundi sa 35 upita.