Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: ko je za voznju 16.08. 2009. preko Murtenice do Jasenova i Radoinje  (Pročitano 2574 puta)
Zlatko_M
urednik
posetilac
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zlatko Milosevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje
Država: Srbija
Poruke: 31


« poslato: 12.08.2009. 23:09:23 »

  
    Planiram u nedelju 16. o8. voznju od Borove glave preko Murtenice, Bele Reke, Jasenova, Kokinog Broda do Radoinjskog jezere. To je deonica od oko 40 km. Put je kvalitetan stim sto je deonica preko Murtenice, od Šišačke kose do Straže, u  dižini od oko 10 km, stari dobri utabani makadam. Danas je ovuda prošla kolona džipova sa Slovencima a pitam se ko je od vas prošao ovim putem. Murtenica je priča za sebe i treba je doživeti.
     Krenuo bih kolima do Borove glave gde bih promenio prevozno sredstvo i prešao na biciklu a sve to da bih imao više vremena za uživanje u prirodi i zadržavanje na Radoinskom jezeru. Treba se okupati još koji put pre preobraženja. Okupljanje na Borovoj Glavi je oko 10 sati pa ko voli neka se pridruži Nisam siguran koliko još imam mesta u kolima ali možda još neko krene na taj način pa se možemo dogovoriti. Ko je u kondiciji može poraniti i stići bajsom u zakazano vreme na Borovu Glavu.
     Od Radoinskog jezera do Borove glave ima oko 20 km i to bi se izvozilo nakon kupanja. Naravno, potrebno je poneti i nešto hrane za okrepljenje a možda se i  to može organizovati ako se neko uputi kolima do jezera.

    Zainteresovani neka mi se jave na  064-8155283.

    Sledeće nedelje planiram takodje zanimljivu turu  Užica, B. Zemlje, Ravni, Gureša, Veliki Rzav, Kruščica, Arilje. Biće i detaljniji opis.
    POZDRAV I DAJTE SVOJE PREDLOGE ZA VOŽNJU

 
« Poslednja izmena: 12.08.2009. 23:25:23 Zlatko_M » Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 13.08.2009. 01:42:54 »

Mene ovo interesuje. Najbolje bi bilo da neko moze da otera kola do jezera. I ja imam nosac za bajsove na kolima.
Sačuvana

Zlatko_M
urednik
posetilac
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zlatko Milosevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje
Država: Srbija
Poruke: 31


« Odgovor #2 poslato: 14.08.2009. 04:17:32 »

  Vidim da ima dosta interesovanja za ovu turu pa da samo dam kraću dopunu. Ovo je lakša deonica za vožnju nego krug od Užica preko divljačke stene do Ponikava i povratak preko Kadinjače jer ima manje uspona. Vožnju do Ponikava pravim kad sam raspoložen radnim danom čisto radi održavanja kondicije, dakle rutinska je a ova predložena relacija je ipak priča za sebe i poseban doživljaj.
   Kolima krećem u nedelju sa mosta kod javne garaže u pola devet.
 
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.144 sekundi sa 36 upita.