Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Moj prvi dolazak na Jelovu Goru..  (Pročitano 16741 puta)
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« poslato: 06.06.2007. 18:36:46 »

Naredne dane provešću na J.Gori,zamolila bih poznavaoce iste da mi napisu sta obavezno da obiđem.
Sačuvana

aja
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 06.06.2007. 18:59:05 »

Jelova gora ti je vise onako za sportsko-planinarski turizam ili gusterisanje. Ako volis da budes u prirodi, tu si na pravom mestu, a kud god da krenes, ne mozes da promasis jer je cela Jelova Gora prava sumetina. Dobro je ako imas biciklu posto mozes vise da obidjes za krace vreme.

Mesta koja ne treba da propustis su Jovanova voda, Desankina Cesma (mislim da se tako zove), Konder i uopste ceo greben od Kondera prema Vardi sa koga se mestimicno pruzaju izuzetni vidici. Ako volis pravu sumu, mozes da skrenes bilo gde desno s puta (gledano od Uzica), odnosno na stranu prema Secoj Reci, Kosjericu, Ribasevini i Karanu i Gostinici. Zanimljivo je otici i do na Grad.
Ako volis, relativno blizu ti je i Kadinjaca.
Sačuvana

elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #2 poslato: 06.06.2007. 19:05:45 »

Hvala na brzom ogdovoru.E sad me zanima da li u zicu mogu negde da iznajmim bicikl?!Obzirom da se radi o planini,znaci dugi rukav,noci su predpostavljam hladne..Sta jos mislite da bi mi moglo koristiti od saveta..Da li ima komaraca?
Sačuvana
Rašo
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #3 poslato: 06.06.2007. 19:08:49 »

   Postoji bicikl-servis "Milivoja" na Rakijskoj Pijaci.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 06.06.2007. 19:20:00 »

Veruj, mene nikada vece nije zateklo na Jelovoj Gori a kamoli noc. Niej sto se ne valja, nego sam nekako uvek bio u dnevnoj varijanti. Nadmorska visina je oko 900 m tako da verujem da uvece bude svezije. Za komarce ne znam sta da ti kazem. Ja se nesto ne secam da sam sa njima imao problema, ali ipak je tu velika suma.

Jesi li sa racunarom na JG? Mozda mozemo da smislimo neko druzenje na brzinu...
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #5 poslato: 06.06.2007. 19:45:29 »

Sve ove godine posecujem ovaj forum,i definitivno je ovo forum sa najvise druzenja..
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #6 poslato: 06.06.2007. 19:48:41 »

Pardon..malo sam pogresila u kucanju..Elem,zavidim vam na druzenju,divnoj prirodi koja vas okruzuje.Citajuci vas sve ovoe godine skontala sam da su Pedja i Jelenica muz i zena..Ono sto mi je mozda promaklo jer nemam poslednje vreme mnogo vremena,je verovatno vase potomstvo.
U svakom slucaju volela bih da vas upoznam.Javljam se sutra sa informacijama,kada dolazim..
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #7 poslato: 11.06.2007. 17:25:26 »

Sinoc sam se vratila sa Jelove Gore..Ne secam se kada mi je bilo tako lepo..U stvari ne secam se kada sam bila u prirodi,ne racunajuci prolazak kolima kroz istu..Takav mir,tisina,pticice,sumske jagode..Dugo ce mi jos lepota Jelove Gore biti u mislima.
Definitivno zelim da kupim kucu na Jelovoj Gori.pa vas molim da mi javite ako neko ima na prodaju.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 11.06.2007. 21:11:38 »

Cekaj dok krene sezona borovnica smile
Sačuvana
Sasa71
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 17



« Odgovor #9 poslato: 16.06.2007. 07:48:11 »

O, Jelova Gora. Nasa nenominovana najlepotica. Cek` da nadjem fotke.
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #10 poslato: 27.06.2007. 17:53:49 »

I kako moja odusevljenost Jelovom Gorom jos uvek nije prosla,naprotiv sve je veca..Raspitivanje o Jelovoj Gori je doslo do usijanja kada su poceli da me odgovaraju da kupim vikendicu,jer navodno na J.Gori ima nekih gnjiva halucinogenih od kojih je bas komsinica od nekog poznanika bla,bla samo prosla pored nje i jedva joj zivu glavu spasli..
Elem,sledece nedelje cu ici da pogledam vikendicu koja je na prodaju..Rekli su mi da ima 50kvadrata i dvoriste od 8 ari placa.Kosta 11000eura.Zamolila bih vas za savet da li je to mnogo,koliko se inace krecu cene..Ja sam jedna dama u ranim tridesetim,i potpuno sama ulazim u tu pricu kupovine svoje prve nekretnine,naravno ako i kad doje do potpisivanja ugovora konsultovala bih advokata,ali do tad bih volela nesto i sama da odradim a bojim se da ne ostanem kratkih rukava..Ipak ste vi  Uzicani malo prevejani za moj ukus:)
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #11 poslato: 27.06.2007. 18:26:51 »

Cena nije velika ako je vikendica istarosena , i u dobrom stanju ... i naravno ako je lako pristupacna ...

pokusaj da nadjes sliku da ti posalju , i da ti kazu tacnu lokaciju ...

a to da su uzicani prevejani ... mislim da prevejanijih na planeti nema smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #12 poslato: 27.06.2007. 18:30:39 »

Jesmo... smile

A kakve gljive te spopale? Da nisu mozda i pojurile tu komsinicu? Cheesy Da nam nisu i gljive prevejane?
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #13 poslato: 27.06.2007. 18:37:36 »


Jesmo... smile

A kakve gljive te spopale? Da nisu mozda i pojurile tu komsinicu? Cheesy Da nam nisu i gljive prevejane?

Sta cu kad vas sve volem smile) Trpecu i gnjive i prevejanost!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #14 poslato: 27.06.2007. 19:41:00 »

Hm... razmisli i da kupis neki plac pa postavis montaznu kucu. U kom delu Jelove Gore je to sto si nasla?
Sačuvana
aleksandra
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Aleksandra Cikota
Mesto: Subotica
Horoskop: Škorpija
Poruke: 2


« Odgovor #15 poslato: 07.08.2007. 07:14:03 »

Pozdrav za sve na forumu!Trebalo bi da krajem avgusta dodjem na Jelovu Goru (cak iz Subotice) i interesuje me kako se stize do nje posto planiramo na ovo putesestvije da krenemo kolima.Hvala unapred
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 07.08.2007. 17:18:37 »

Dodjes u Uzice a odatle do Jelove Gore imas 20 minuta voznje automobilom putem koji izlazi uz brdo na severu grada, preko Pore. Ne mozes da promasis.

Ako idete preko Valjeva imate i kraci put, malo pre Kosjerica, skrene prema Vardi i onda tim putem mozete da ziadjete prvo na Jelovu Goru, ali tu e problem sto je dobar deo puta makadam (mada dobar) i to ipak treba da znate gde idete kada sa te strane dolazite. Nije da moze da se promasi, samo je jedan put, ali je to ipak makadam, dobrim delom nema kuca pa nje bas za nekoga ko prvi put prolazi.

Ako imas GPS mgu ti poslati putanje.
Sačuvana

aleksandra
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Aleksandra Cikota
Mesto: Subotica
Horoskop: Škorpija
Poruke: 2


« Odgovor #17 poslato: 07.08.2007. 20:53:34 »

Hvala na odgovoru!!!Eh,da imam gps  Cry
Sačuvana
elmed
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 50


« Odgovor #18 poslato: 13.08.2007. 22:02:40 »


Hm... razmisli i da kupis neki plac pa postavis montaznu kucu. U kom delu Jelove Gore je to sto si nasla?


Pogledala sam nekolicinu vikendica u poslednjih mesec dana.
Iskrena da budem malo mnogo para za malo muzike.Poslednja je bila 11ooo eura.Vikendica je u fazi raspadanja.Realno vredi mnogo manje.
U obzir je i dosla opcija sa placem.Nasla sam neki bez vode i struje za 2500 eura,6 ari placa.
Zvala sam i za montazne kuce,ali nije ni to primamljiva varijanta,obzirom da vecina placeva nema vodu i mogucnost prikljucka na postojece rezervoare.Svi bi nekako da zarade,poslednji gospodin je isti plac meni cenio 1000eura vise,nego prvom komsiji koji se ponudio da mu kupi isti.
Ovi sto prave montazne kuce mi trazili 1500 eura za hranu i smestaj za 4 radnika dok montiraju kucu.Sad
Ovih dana planiram da dodjem u Uzice i dam oglad na radiju,iskrena da budem ne znam koji..znate li koji radio se slusa po selima..dacu oglas i u Uzickoj nedelji.Vec se polako nerviram jer vreme prolazi a jos uvek nema pomaka..Sad
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.2 sekundi sa 35 upita.