Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Brak ili Zhivot  (Pročitano 3572 puta)
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« poslato: 07.08.2006. 02:40:51 »

stupiti u brachnu zajednicu odmah po zavrshetku shkolovanja i po nalazhenju posla ili ne?
ili ipak zhiveti josh malo punim plucima?
ali neka drugachija perspektiva?
spremnost na vernost jednoj osobi do kraja zhivota...
da li iskusiti taj rizik?
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 07.08.2006. 07:38:08 »

ja sam od onih shto misle da je dobro "proci" malo sveta pa se smiriti ...
izduvash svoje , malo se provodish zezash radish samo za sebe a onda se lepo sredish skrasish i uzivash u dosadi i jednolichnosti smile i sa radoshcu se secash svojih mladalachkih ludorija ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #2 poslato: 07.08.2006. 09:32:23 »

Smatram da i u braku i van njega moze da ti bude super ako ti sam sebi umes da ulepsas zivot i nadjes pravoga partnera za to!Ne shvatam zasto mnogi ljudi smatraju brak za robiju?!To je za mene samo drugi period zivota u kome isto treba da se uziva koliko i u prvom periodu!Sve ima svoje lepote(deca,ljubav...)Samo treba na pravi nacin iskoristiti te lepote i uzivati u njima a jok smatrati sebe za neku robinju kuce i porodice!Mislim da treba izlaziti i druziti se i smatram da je to sasvim svejedno bio u braku ili ne covek ako je pametan moze mnogo dobro da se provede ne vezano dal je u braku ili ne!Vec kada se radi o deci to je vec malo zarobljavanje ali slatko zar ne?Niko ne radja decu ako ih predhodno ne zeli naravno!I u barku postoji provoda druzenja izlazaka i svega lepoga kao i van njega!Zato ljudi nemojte smatrati brak kao robiju onda je bolje ne ulaziti uopste u njega ako tako gledate na to!Budte u braku kakvi ste bili i pre njega!Bas iz razloga sto partneri kada udju u brak smatraju da je tu zavrseno sa svim ne prolaze dobro u braku i takvi brakovi se po mom misljenju najcesce raspadaju!BUDI ONO STO JESI(i u braku i van njega)ne bitno kada stupio/la u brak!    A to sto se tice menjanja partnera pre braka to je druga prica!Ako je tvoj mladic(devojka) u vezi sa tobom i ima obicaj da menja partnere to ce raditi i u braku i takva veza je propast a kamoli brak!
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 07.08.2006. 16:17:57 »

Joj pa swce, daj onda vecj jednom da se venchamo i da uzivamo u potpunosti !!!!! smile smile smile




Hehe kakvo cje ludilo biti nash brak Wink Isto kao i sada, samo sa josh vishe zezanja kad budemo ziveli sami Wink
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #4 poslato: 07.08.2006. 23:53:06 »

meni bi lichno ,kada bih upoznao neku osobu koja bi mi bila sve shto zhelim u zhivotu brak bio iz momenta ne ideja ,nego realizacija
najjache je shto se meni chini i da sam neku taku osobu i upoznao
to je ono kada trazhish i znash da ce ti ona biti sve sto ce ti biti potrebno...da ako imash nju sve ostalo ce samo od sebe doci ..kada ti unosi pozitivizam u zhivot..to je za mene bitno
josh da ona isto misli  Sad
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #5 poslato: 01.10.2006. 02:55:12 »

sto se
tice braka to treba uraditi kada su oba partnera buduca supruznika zreli za tako veliku  odgovornost
by Nenad_ue
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.457 sekundi sa 36 upita.