Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Brak iz ljubavi ili ...  (Pročitano 13446 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 02.05.2006. 04:51:49 »

Svedoci smo da danas treba blaga doza ludila,da bi se mladi par upustio u avanturu zvanu brachna zajednica.
Da li se u tu zajednicu ulazi iz ljubavi ili interesa,pitanje je koje razjeda mladog choveka od pochetka krize na ovim prostorima.

Da li bi ste pre stupili u brak, sa osobom pod rednim brojem jedan ili dva?

Osoba broj jedan.

Ljubav iz shkolskih dana,lepa,pametna,zgodna,urbano-emancipovana, ekonomski tehnichar,plata 9.000,oo din.,auto vozi kada je ispravan,volish je.

Osoba broj dva.

Upoznao si je pre dva meseca,"kresnuo"par puta,lepa,pametna,zgodna,urbano-emancipovana,auto BMW,diplomirani farmaceut,tata joj otvorio apoteku,zaradjuje 3000 evra mesechno,ima svoj stan i vikendicu na moru,tatin dar kada se bude udala.
I pored silnog naprezanja josh uvek nishta ne osecash prema njoj.

Pitanje je formulisano tako da se odnosi na mushkarca,ali bi isto tako glasilo ,a da se odnosi i na devojke,pa bih i vas mlade dame, zamolio za iskren odgovor.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 02.05.2006. 07:35:02 »

vec i vrabci znaju da sam ja jedan od retkih primeraka na planeti koji veruje da "ako ima ljubavi sve moze da se reshi"
ne mogu da zamislim sebe sa chovekom koga ne volim ...

ali moram da napishem kako moja drugarica "vidi moj zivot"

dodje kod mene i kaze :
joj blag tebi ... udala se boli te uvo, ne morash vishe da trazish tipa  :-o
bash te briga ne radish sedish po ceo dan za kompom i zezash se  :-o

EEEEEEE da je meni da nadjem nekog da se udam i da vishe ni o chemu ne mislim :-o  :-o  :-o  :-o

izgleda da i dalje postoje oni koji misle da udaja za Mr.Bogatog znachi i dobar zivot ... ili im je dovoljno da imaju novca da sebi priushte krpice sminku i shta znam vishe ...

samo mi nije jasno da li se mogu svakog jutra probuditi srecne kao ja jer imam pored sebe onoga koga volim  :?:  :?:  :?:  ili se bude sa misli na shta ce danas potroshiti novac  roll

i nisam neki ljubitelj Olivera ali mudro zbori kad kaze "Vjeruj u ljubav i sachuvaj nju , vjeruj u ljubav u dobru i zlu ..."


Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #2 poslato: 02.05.2006. 18:07:37 »

Neka hvala... Ostajem ja sa mojom ljubavi ceo zivot, ne treba nam ni kucja, ni tata, ni lova, ni bmw.... Ne treba mi glupa bicharka puna love koja ne zna gde je shuplja a uz to ne zna da sastavi prosto proshirenu rechenicu !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #3 poslato: 02.05.2006. 22:43:51 »

Svedok sam, da posle 10-15 god.braka mushkarci sve cheshce upotrebavljaju rechenicu"ne bih imao nishta protiv kada bi me starac pogurao sa par desetina hiljada evra.Pazi kako se zenish,ljubav otupi u braku,a muka ostaje za ceo zivot".
Ja ipak glasam za ljubav,
Ona i od Boga bude pomognuta.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #4 poslato: 03.05.2006. 01:53:51 »

Zavladao je kompletan haos....
 S jedne stane imamo seksualnu revoluciju koja je vecini mushke, a i zenske populacije pomutila um. Ljudi gube kompas, lutaju u vremenu i prostoru... a onda se radjaju nezeljena decica....kako se zargonski kaze "zakevila" na nekoj zurci i sl... Lepo je da nam se populacija shiri, ali ne i po svaku cenu.... Iz ovkavih situacija se stavaraju kvazi brakovi, koji naravno nisu dugog veka....
 A, opet sa druge strane imamo ljude koji iskonski veruju u ljubav i instituciju braka, zanemarujuci materijalne vrednosti. Ali se i oni gube u ovom vremenu, sve ih je manje, a "revolucionari"  napreduju... na zalost... I onda shta se deshava, haos....

 Ja glasam za ljubav !!!!  smile
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 03.05.2006. 03:18:50 »

Ja glasam za duhovit razgovor!
Nakon x godina braka ce vam samo to ostati... Ako ga nemate na prvu, bice sve tezhe...

Naravno da sam za opciju br.1. samo se ne slazhem sa delom "iz shkolskih dana" - pa, u shkoli ne znash na kol'ko si mesta shupalj, a kamo li da volish nekoga... Mora li da se poznaje toliko dugo da bi ga/je voleo? Ili to mozhe kasnije da nastane? I, da li je potrebno da nekoga znash x godina da bi ga voleo, ili to mozhe da se oseti nakon par meseci?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #6 poslato: 03.05.2006. 05:23:16 »

Pre nekih 5-6 god.u Uzicu se desio skandal za malu sredinu kakav je nash grad.
Devojka,
Mlada,lepa,obrazovana,iz gradske dobre porodice,udala se za svog kuma.
Kum je bio u braku i imao je cerku.Kada vishe nije bilo moguce sakriti ljubav,a kazu da je to najteze skrivati,on je odluchio da se razvede i da se ozeni sa devojkom,koja je bila kuma na njegovoj svadbi.
Bec bivsha mlada,nije mogla tek tako da predje preko toga i odluchila je da napravi bilo kakav skandal,da se bar sve pamti po nechemu.
Kada su novopecheni mladenci bili u opshtini i zaklinjali se na vechnu ljubav,stara mlada je u hotelu u kom se spremalo veselje,uspela da pored svakog tanjira,koji je bio serviran za goste,postavi fotografiju sa njenog venchanja sa novopechenim mladozenjom.Ipak je proshlo sve u najboljem redu.

Proshle su godine,charshija ispirala usta,kao"sram je bilo.kako je mogla i slichne gluposti".Moram biti iskren,ni ja tada nisam odobravao takav izuzetno smeo potez,ali kada sada sa odredjene vremenske distance,sagledam chitavu stvar,svaka njoj chast i ne samo njoj,vec i njemu.To je klasichna ljubavna pricha,dvoje mladih koje nije zustavila ni surova mala sredina kao shto je Uzice.Zamislite samo koliko je njoj trebalo hrabrosti da sutradfan prodje ulicom,a bavi se trgovinom i svi je poznaju.To je primer prave ljubavi i nije chudno shto i danas prelepo zive.Imaju josh jednu cerkicu i prelep brak.Da, prelep brak, i na zalost svih zadushnih baba,koje suprug redovno bije i ponizava,a one za nju govore,e,jadna ona, upravo je ispisala ljubavne stranice grada u kojem zivimo.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #7 poslato: 03.05.2006. 08:21:10 »

Naravno glasam za LJUBAV! Ja smatram da ako su se dvoje stvarno nashli i stvarno su jedno za drugo da ta ljubav moze da traje celoga zivota i da bude iste jachine....Naravno ni jedan brak nije idealan i bez svadja ali iz svega toga treba da preovladjuje ljubav...ako nije tako onda definitivno nisu jedno za drugo...i treba nastaviti dalje zivot i brobati da nadjesh osobu koja ti odgovara.
Od ovog gore navedenog smatram da su pravilno postupili mada tu ispasta par ljudi i sto je najgoe tu su i deca,ali ako taj brak stvarno nije imao smisla vise onda boze moj svako na svoju stranu...samo o tome treba razmisljati na vreme...al deshava se ima izuzetaka...
I jos jedno sto se tiche mene smatram da nikada ne treba biti sa nekim na silu i da je realnije otici kad tad i nastaviti zivot nego ziveti u nekom bedaku bez ljubavi koje nema....Sutra i ako se nekada budem udala i ako brak bude vredan da se prekine...Boze moj pozelecemo jedno drugom srecu i svako na svoju stranu...JER JEDAN JE ZIVOT!
Mnoge ljubavi mogu da opstanu i treba se potruditi u tome da to traje,ali nazalost mnogi brakovi su i sklopljeni iz velike ljubavi koja se vremenom ugasila i ostala je samo navika i neko postovanje...ja smatram da je to bolje prekinuti nego ceo zivot provesti u takvom braku. Cheesy
huh ala se ja nakucah hehehehehehe
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #8 poslato: 03.05.2006. 15:16:15 »

Svaka chast kumovima!
E, TO je ljubav... Think about it...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #9 poslato: 03.05.2006. 23:07:15 »

Ne mora jedna ljubav da se ugasi,a da bi buknula druga.
Nije tachna konstatacija da vremenom supruznici jedno drugom dosade i da se onda treba razvesti.
Nije bre to kafa sedeljka,pa kada nam dosadi,razlaz.
Brak mora da opstane i ako nema ljubavi,bitno je da nema mrznje.
Shta je to ljubav?
U braku mora da postoji tolerancija,u svakom sluchaju u vecoj dozi od strane supruge.
Ljubav moze da se dogodi,izvan braka,a da u braku sve ostane u redu.
Pa niko nije programiran da ako voli jednu osobu,automatski ispunjava bonus i nema mesta ni za koga drugog na svetu.
Glasam za ljubav i u braku,ali i van braka.
P.S. Ne bih ja bio bash toliko sklon skandalu,pa i ako je luda ljubav,mnogo mi je kozervativna familija,ali ako bi kuma navalila,ne bih je odbio.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #10 poslato: 04.05.2006. 01:31:52 »

Sasvim je noramlno da se ljudima posle odredjenih godina braka dogodi nova ljubav. Ali shta reci kada neko to dozivi posle 3-4 godine brachnog zivota, tek dosla dechica... Da li je to ljubav?Huh?
 Mislim da je sve individualno. Mnoge osobe nisu u stanju da se nose sa novonastalom situacijom. Pochinje brak da trpi, deca i shta onda.... Zato treba biti oprezan i dobro razmisliti da li si sposoban da vodish "bitku" na dva fronta.... Podjednako se odnosi i na zene i na mushkarce...
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #11 poslato: 04.05.2006. 02:06:22 »

Narawno ljubav!! Cool
sta meni znachi njegov novac...i njegova kola.. kuce.. vile.. bazeni.. kad nemam nikog da me voli.. i ta deca ako se rode.. kako ce oni da zive. u porodici gde nema ljubavi!? sta je sa njima?!
A ako se pak udaju iz ljubavi.. desava se da se ta ljubav vremenom ugasi.. i onda nastaje prevara.. svajda...
ili ipak razumevanje i postovanje! sve zavisi od ljudi.. njih samih!!
Jer LJUBAV je CHUDO!! Nikad se ne zna.. kad ce nesto puci u nama i reci..s ta ja radim sa tom osobom.. kad ja nju zapravo ne voli.. nego imam naviku da budem sa njom.. i onda dolazi do raskida..
i pojavljuje se osoba...koju je cekao ceo zivot.. i vencanje.. bla bla.. kako vec to sve ide redom.. i svi srecni i veseli do kraja zivota!:)
eh...  :wink:  :wink:  roll  roll
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 04.05.2006. 02:07:35 »

Citat: "Lola"
U braku mora da postoji tolerancija,u svakom sluchaju u vecoj dozi od strane supruge.

Ovde se pokrece pitanje ravnopravnosti polova. Zashto veca tolerancija od strane supruge? Ono shto uradi suprug ne mozhe i ona? Ili nece? Ili nije u stanju?

Citat: "Lola"
Ljubav moze da se dogodi,izvan braka,a da u braku sve ostane u redu.

Da li ce ljubav van braka pristati na to? Gubish ljubav koja je van braka iz jednostavnog razloga "ko pre devojci"? Ili se podrazumeva da je bitnije ono shto je pre nastalo? A mozhda je ona PRAVA ljubav (vechita bajka koju zhene preprichavaju jedna drugoj) ustv. ta druga, koju si kasnije upoznao (govorim u mushkom, ali se podrazumeva da je potpuno ISTO i za zhenski rod), a ti cesh je odbaciti, jer "nije stigla na vreme"?

Citat: "doreta"
Sasvim je noramlno da se ljudima posle odredjenih godina braka dogodi nova ljubav.

Zashto to ne bi bila nova ljubav sa istom tom osobom, sa osobom sa kojom si u braku? Zashto se podrazumeva da je brak dosadna i jednolichna kategorija koja pre ili kasnije mora da dosadi?

Da, da, da, josh uvek verujem i u Deda Mraza...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #13 poslato: 04.05.2006. 09:51:01 »

Citat: "velika"


Citat: "doreta"
Sasvim je noramlno da se ljudima posle odredjenih godina braka dogodi nova ljubav.

Zashto to ne bi bila nova ljubav sa istom tom osobom, sa osobom sa kojom si u braku? Zashto se podrazumeva da je brak dosadna i jednolichna kategorija koja pre ili kasnije mora da dosadi?

Da, da, da, josh uvek verujem i u Deda Mraza...



 Ovo shto sam rekla ne treba da bude pravilo u brachnim vodama, ali se ipak deshava... Velika, lepo je shto iskreno verujesh u ljubav i brak, i kako kazesh u "Deda Mraza"..... Ali zivot je pun iznenadjenja....  :wink:  smile
Sačuvana
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #14 poslato: 05.05.2006. 03:22:46 »

Ti verovatno nisi udata,chim ne znash da se tolerancija u braku postize tako shto je suprug privilegovaniji,bar 30%.Ovo je bre Srbija,mushkoj deci se stavlja na sto najbolje shta ima,a zenskoj shta ostane,pa i sutra u braku,mushkarcu je vishe dozvoljeno nego zeni.
On sme i da se zaljubi,a zamisli da se nechija mama zaljubi u nekog chiku,a taj nije tata.Katastrofa.
Mushkarac ipak zna da iskontrolishe situaciju i da sve ispadne dobro za sve tri strane,a mama bi se zatreskala u nekog chiku i rasturila porodicu.E,zato to nije dozvoljeno mamama,nego samo tatama.
Pitanje je bilo da li bi pristala ljubav izvan braka,na to da u braku ostane sve u redu.
Pa zashto da ne,ako je pametna i ako je taj mushkarac onakav kakvog bi zelela pored sebe za stalno.Ona ce da ukalupi svog sadashnjeg ili buduceg dechka,da lichi na svoju vezu,da ga jednostavno oblikuje onako kako bi htela,a videla je kako treba.
Ma brak nikada ne moze da dosadi.
Je li moze da ti dosadi da jedesh ili dishesh,a ponovna ;ljubav sa istom osobom je otrcana fraza.
Ako nekoga volish i ozenish se sa njim,ta ljubav je utkana u te zivote i ona ne moze da se ponovi,ona je jednostavno deo tog zivota,a da se i ne vidi.Ona se ne ponavlja,kao shto nikada isti talas rekom ne prolazi.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #15 poslato: 05.05.2006. 04:30:47 »

Citat: "Lola"
...tolerancija u braku postize tako shto je suprug privilegovaniji,bar 30%.Ovo je bre Srbija,mushkoj deci se stavlja na sto najbolje shta ima,a zenskoj shta ostane,pa i sutra u braku,mushkarcu je vishe dozvoljeno nego zeni.

Ja zhivim u nekoj drugoj Srbiji! Ne priznajem razlike izmedju polova.

Citat: "Lola"

On sme i da se zaljubi,a zamisli da se nechija mama zaljubi u nekog chiku,a taj nije tata.Katastrofa.

Isto kao kad se nechiji tata zaljubi u neku tetu, a to nije mama. Apropo toga, malo istrazhivanja u charshiji uvek otvori nove pricice. Kumovi iz prethodno pomenute priche su raskrinkani tako shto je cerka (ili sestrichina ili...) rekla mami: "Kuma sedi tati u krilu i ljube se"  :-o Pa, kako je tom detetu bilo da svog tatu gleda u toj ulozi?!

Citat: "Lola"
Mushkarac ipak zna da iskontrolishe situaciju i da sve ispadne dobro za sve tri strane,a mama bi se zatreskala u nekog chiku i rasturila porodicu.

Drugim rechima - mushkarac ce da vara, a zhena nece, da ne bi rasturila porodicu... C c c... Razmishljam kako se neki ljudi iz mog okruzhenja ne bi slozhili sa tobom, jer, zaboga "zhensko je uvek krivo za sve"

Citat: "Lola"
Ma brak nikada ne moze da dosadi.
Je li moze da ti dosadi da jedesh ili dishesh,a ponovna ljubav sa istom osobom je otrcana fraza.
Ako nekoga volish i ozenish se sa njim,ta ljubav je utkana u te zivote i ona ne moze da se ponovi,ona je jednostavno deo tog zivota,a da se i ne vidi.Ona se ne ponavlja,kao shto nikada isti talas rekom ne prolazi.

Blago tvojoj zheni, kako si romantichan (chini mi se da si pomenuo da si ozhenjen)...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #16 poslato: 05.05.2006. 05:47:25 »

E,draga moja,
ovo nije Holandija,Balkan je ovo.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #17 poslato: 05.05.2006. 17:55:41 »

Citat: "Lola"
Ovo je bre Srbija,mushkoj deci se stavlja na sto najbolje shta ima,a zenskoj shta ostane,pa i sutra u braku,mushkarcu je vishe dozvoljeno nego zeni.

Deca...... E vala ako budem imala i sina i cerku, od malih nogu cu ih uciti sta znaci RAVNOPRAVNOST. Nece mi vala dete (musko!) biti sebicno i da ocekuje da se njemu "stavi na sto najbolje sta ima" a sestri sta ostane, ili da to ocekuje posle u braku.
Brak...... E nece ni mom muzu biti dozvoljeno vise nego meni. Ako ce on izlaziti na vecere, i ja cu, ako ce se odmarati, i ja cu, kad radi jedno, radi i drugo.... itd.itb.
A ponovna ljubav u braku...... neke stvari mogu da doprinesu da srce "opet" zadrhti, da se jave "leptirici" u stomaku.....  jednostavno, da se bracni par ponovo pogleda zaljubljenim pogledom, pa makar to bilo i na sekund, a te sekunde ce se secati..........
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #18 poslato: 06.05.2006. 01:24:09 »

Slazhem se sa bBrankicom ko kubik drva... :mrgreen: Ljubavi ocesh da se udash za mene??? bicemo ravnopravni,keve mi,al ja necu da dojim decu  :mrgreen:

PS.Reci DA,ulepshaj mi zhivot :wink:
Sačuvana

Pesimist vidi teškocu u svakoj prilici. Optimist vidi priliku u svakoj poteškoci.

Sir Winston Churchil
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #19 poslato: 06.05.2006. 04:04:36 »

off topic, sry........... Sve smo se mi to vec dogovorili  :wink:   Cheesy
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #20 poslato: 06.05.2006. 05:19:56 »

Opa bato, ovde pade i prvo prosenje smile
Sačuvana

Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #21 poslato: 06.05.2006. 07:19:36 »

Znam da je proshenje zabranjeno....al ljudi morao sam  :wink:  :mrgreen:
Sačuvana

Pesimist vidi teškocu u svakoj prilici. Optimist vidi priliku u svakoj poteškoci.

Sir Winston Churchil
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #22 poslato: 06.05.2006. 09:51:11 »

Ehhhhh kako je DIVNOOOOO kada se ljudi vole.Samo tako nastavite I DA LJUBAV UVEK CVETA!
VOLITE SE LJUDI I U BRAKU I VAN NJEGA! Cheesy
jeeeeeeeeeeeeeee Cheesy
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #23 poslato: 06.05.2006. 10:03:30 »

Volim i ja tebe Bojano i ja zelim da se ti udash za mene !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #24 poslato: 06.05.2006. 14:14:13 »

Ovo neka epidemija smile
Gde zabaranjeno, taman posla smile
Sačuvana

Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.691 sekundi sa 36 upita.