Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Druženje u porodici  (Pročitano 5857 puta)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 13.03.2006. 21:27:48 »

Pretpostavljam da svi volimo svoju porodicu, ali je činjenica da se sa nekima baš "nađemo na istim talasnim dužinama", u potpunosti se razumemo, a sa nekima baš i ne, jednostavno ih volimo zato što su "naši".
Sa kim se iz porodice najradije družite? Brat/sestra, neka dalja tetka ili stric, možda roditelji, baba/deda?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #1 poslato: 13.03.2006. 21:45:12 »

Ne znam sa bratom se samo svadjam to nema druzenja..
Sa roditeljima sam ok ali i oni nekad me iznerviraju...
Babu i dedu volim i sa njima sam bas ok... :!:  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 13.03.2006. 23:40:40 »

Imam sestru (nije "rodjena" sestra) koja je shto se stavova, razmishljanja i ponashanja tiche ista ja, samo bez nekih komplexa koje sam ja prezhivljavala u pubertetu, i sa njom nije potrebna nikakva pricha, razumemo se 100%, a imam i jednu tetku (takodje nije "rodjena" tetka), koja ne zna nishta o mom privatnom zhivotu (niti ja o njenom, ako cemo tako), ali kad se nadjemo u prichi (uvek su to neki porodichni skupovi, bilo mali ili veliki), tako se slatko ismejemo... Jednostavno, humor nam ide istom stazom i potpuno razumemo sve zavijene forme koje koristimo, dok vecina porodice samo gleda i nishta ne shvata, iako se radi o tematici koju odlichno poznaju...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 14.03.2006. 00:29:09 »

Ne druzim se ni sa kim. Ono malo shto se druzim je sa ovima u kucji, ali kazem malo veoma. Trudim se da sve svoje probleme reshavam sam, da nikog ne opterecjujem. Za druzenje imam Bojanoooooo i niko bolji mi ne treba !!!

**** Bojanoooo Volim te !!!!
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #4 poslato: 14.03.2006. 07:25:18 »

Najvise volim da se druzim sa mojom Milicom(mamom).To je osoba koju volim najvise na celom svetu.Volim da pricam sa njom o svemu i uvek sam spremna sve da joj kazem pa makar to bilo najcrnje.Uvek je bila tu da me saslusa i razume!Sa ostalima iz moje porodice i nisam nesto bas naj, jedino sa dedom ali on ne zivi samnom tako da kada odem kod njega bas se lepo druzimo i njega isto poono volim! Cheesy
I da ne zaboravim nemanjooo pre svega sto mi je decko on je i moj best frend hhheheh volim ga najvise i uvek sve mogu da mi kazem nemanjoo:***! Cheesy
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #5 poslato: 14.03.2006. 17:02:36 »

druzila sam se sa dedom (koji je nazalost umro)  :cry:  :cry:  :cry:!!!
sad se sve vise druzim sa ocem! Njega volem najvise na svetu! I zasta ne znam sta bi bez njega mogla da uradim!! sve mi pomaze!
Narawno tu su i moje dve sestre Jasmina i Danijela (rodjene rodjake) sa njima sam totalno opustena, i uvek mi pomazu kad treba negde da odem.. a moji se razmisljaju da li da me puste! Cheesy hehehehe...
Sačuvana
SlAtKa_uZiCaNka91
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Milica
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje,Karadjordjeva
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1473



« Odgovor #6 poslato: 31.05.2006. 17:40:52 »

Imam stariju sestru sa kojom se puuuno svadjam ali je neizmerno volim, imam samo jednog dedu sa tatine strane sa kojim vishe ne zivim ali koga redovno posecujem.Imam druga koji mi je kao brat,koga mnooooooogo volim!  :wink:   :wink:  volim svoju MAMU!otza obozhawam..  Cheesy   Cheesy
Sačuvana

seti se ,oseti i ne zaboravi ,nikad ne zaboravi
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #7 poslato: 31.05.2006. 20:57:23 »

Jedinac sam,a sa matorima slabo komuniciram...svi smo razlichiti svetovi...mada se desilo da se par puta ispricham sa calom bash dugo...al to jednom il dvaput u zhivotu.. roll
Sačuvana

Pesimist vidi teškocu u svakoj prilici. Optimist vidi priliku u svakoj poteškoci.

Sir Winston Churchil
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 01.06.2006. 06:16:56 »

ja se druzim sa celom svojom porodicom (mislim na one najblize) ne mogu bez njih ...
a shira familija me ne zanima previshe ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« Odgovor #9 poslato: 01.06.2006. 22:06:10 »

Druzim se sa rodjakama i rodjacima, obozavana sam u familiji, a shto se roditelja tiche, sa njima sam super, ugadjaju mi, sve shto pozelim to i dobijem, o svemu mogu da im pricham, jednostavno atmosfera u domu za pozeleti. lol  Cheesy
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #10 poslato: 09.06.2006. 05:32:00 »

Nije baš jasno kako neko može da se ne slaže sa svojom porodicom (onom najužom naravno)... :? ja još uvek živim na njihovim ledjima - ne živimo u istoj kući ali oni su ti koji me još uvek izdržavaju najvećim delom što mislim da je zajednički činilac većini ljudi ovde...

Ja sam u sjajnim odnosima sa svojom porodicom generalno gledano Cool mada se desi po neko ne slaganje na kraju svi smo različiti ali malo tolerancije i sve to dodje na svoje mesto roll
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #11 poslato: 09.06.2006. 15:28:45 »

Citat: "Vlad Dracul"
Nije baš jasno kako neko može da se ne slaže sa svojom porodicom (onom najužom naravno)... :? ja još uvek živim na njihovim ledjima - ne živimo u istoj kući ali oni su ti koji me još uvek izdržavaju najvećim delom što mislim da je zajednički činilac većini ljudi ovde...


Moze da se ne slaze i to vrlo lako, jednostavno, godinama trpish neke stvari shto nisu tebi po volji, i onda kad se to nagomila, sve prsne. Nismo svi ziveli u bajnim uslovima, ja sam neke stvari radio kao dete shto 99% mojih vrshnjaka nije pomishljalo da mogu da rade u svojim godinama.

E zato sam ja pocheo da radim, da zaradjujem svoju lovu, kupujem sebi sve stvari, kucji samo prespavam i vishe me nema ceo dan. Jednostavno, zeleo sam shto pre da se osamostalim, sad zelim da zivim sam (sa mojom devojkom naravno), zelim da se osetim kao chovek vecj jednom.
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #12 poslato: 09.06.2006. 20:16:00 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
Moze da se ne slaze i to vrlo lako, jednostavno, godinama trpish neke stvari shto nisu tebi po volji, i onda kad se to nagomila, sve prsne. Nismo svi ziveli u bajnim uslovima, ja sam neke stvari radio kao dete shto 99% mojih vrshnjaka nije pomishljalo da mogu da rade u svojim godinama.

E zato sam ja pocheo da radim, da zaradjujem svoju lovu, kupujem sebi sve stvari, kucji samo prespavam i vishe me nema ceo dan. Jednostavno, zeleo sam shto pre da se osamostalim, sad zelim da zivim sam (sa mojom devojkom naravno), zelim da se osetim kao chovek vecj jednom.


Ti stvarno misliš da živeti sam znači dobar život?!? Ja mislim da se ti grdno varaš... Ja živim sam gotovo 2 godine zaradjujem nešto dodatno za sebe ali većina mojih troškova je i dalje na mojim roditeljima roll što zapravo nije problem već je samo olakšavajuća okolnost meni :? kad si sam moras da brineš o milion stvari od najbanalnijih kao npr. da li sam platio račune, ima li šta u frižideru, koliko čistih čarapa ima u fioci, ima li dovoljno veša da se uključi mašina, šta da spremim za ručak, da li da čistim kuću u subotu ili u nedelju i povrh svega imam li dovoljno novca da platim to sve što mi treba roll

Ja volim svoju ne zavisnost u nekoj meri ali mi je najdraže da se vratim kući gde znam da je veš opran jos juče i već se suši, doručak stoji spreman na šporetu ili u frižideru gde ima dovoljno namirnica... sve što treba jeste da mislim na svoj posao ili školu ili šta god da već radim :?
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #13 poslato: 09.06.2006. 20:35:05 »

Shto se varam? Shto zelim da se navikavam na zivot kakav cju jednog dana sigurno ziveti? Shto zelim da se osamostalim vecj jednom (za pola godine 24 god.)? Shto zelim da platim struje koje sam potroshio, da platim vode koje sam popio, da platim djubre shto sam bacio?

Ja volim samostalnost i ne zelim nikome da sedim na grbachi. Hvala svima shto su me vaspitali, shto su mi pomogli da nadjem posao, sad je na redu STAGE2 mog zivota Wink
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #14 poslato: 09.06.2006. 20:48:06 »

Sjajno :twisted: iskreno govoreći znam veoma malo ljudi koji su spremni na takvo nešto roll ja tokodje ne volim da zavisim od nekoga (u ovom slučaju od roditalja) ali studije mi ne ostavljaju previše vremena da radim nešto tokom godine :cry: kad je nekakav raspust nadje se posla ali to nije dovoljno za potpuno samostalan život... ali i dalje ne vidim razlog za ne slogu u porodici roll mada je to verovatno zato što mi Srbi ni sa najbližima neumemo da se ponašamo kako treba, a kamoli sa nekim trećim :evil:
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #15 poslato: 09.06.2006. 20:52:46 »

Da sam student kao ti, verujem da bih isto kao ti i razmishljao Wink al poshto imam posao, kontash moj rezon probably Wink



...mene vishe brine gde ima dobra kavurma da se kupi ovoga jutra... mene to brine... Cheesy
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.614 sekundi sa 36 upita.