Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kada ćete zasnovati svoju porodicu?  (Pročitano 6656 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 22.02.2006. 22:35:19 »

Koju su preduslovi da se odlučite da formirate svoju porodicu?
Šta je to što smatrate da je neophodno?

Planirate li porodicu i kada?
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 22.02.2006. 23:48:37 »

Preduslov: da je partner dovoljno razuman da shvati da ce biti onako kako JA kazhem!  lol
Shala, naravno!
Preduslov je razuman i normalan partner... I neka, kakva-takva materijalna stabilnost...
A, kad cu? Heh... ovih godina...  :wink:
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #2 poslato: 22.02.2006. 23:58:26 »

Pa ja samtaram da je preduslov glavni i osnovni razumevanje izmedju partnera,zatim iskrenost,poverenje,kompromis,postovanje.....
Ja lichno ne planiram da imam porodicu dok ne budem imala svoje JA!
Tacnije zavrshenu skolu, svoj posao,svoju platu,sve dok ne budem mogla sama o sebi u potpunosti da se staram i sve dok ne budem sasvim sigurna da sam spremna da osnujem porodicu i da preduzmem na sebe sve te obaveze!
Za sada ne planiram nista a ni za skorije vreme jer smatram i zelim da josh prozivim i uzivam bez obaveza!Ima vremena za sve.... Cheesy  Cheesy  Cheesy
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #3 poslato: 23.02.2006. 04:59:19 »

Pa Nisam Jos Planirao , Jer Mislim Da Mi Nije Jos Vreme....Pa Verovatno Ako Planiram Normalnu Porodicu,Prvo Moram Nadjem Normalnu Zenu , E Kad To Nadjem,Onda Napravim Normalne Pare , Tj Normalne Uslove Za Zivot Eeee Kad to sve spremim, Onda moze da se razmislja o porodici....
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 23.02.2006. 05:11:52 »

Mislim da je neko razumno vreme za to oko 30te...za mene ...
Naravno ako do tada budem stabilan shto materijalno, shto ljubavno....
Nikada ne mogu sa sigurnoshcu reci kada bi to bilo .. ali eto planovi su mi oko tridesete... smile
Sve dok ne budem imao mogucnosti da porodici obezbedim normalan zivot, sve dok moja plata koju budem zaradjivao ne bude mogla da bude dovoljna za najosnovnije stvari i za zivot u dvoje...dok to ne ispunim necu pokushavati da se ozenim ..
Mada nishta nije iskljucheno .. jer se u zivotu nishta ne zna.. jel tako ?
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #5 poslato: 23.02.2006. 05:17:11 »

Citat: "Top_Gun"
Mislim da je neko razumno vreme za to oko 30te...za mene ...
Naravno ako do tada budem stabilan shto materijalno, shto ljubavno....
Nikada ne mogu sa sigurnoshcu reci kada bi to bilo .. ali eto planovi su mi oko tridesete... smile
Sve dok ne budem imao mogucnosti da porodici obezbedim normalan zivot, sve dok moja plata koju budem zaradjivao ne bude mogla da bude dovoljna za najosnovnije stvari i za zivot u dvoje...dok to ne ispunim necu pokushavati da se ozenim ..
Mada nishta nije iskljucheno .. jer se u zivotu nishta ne zna.. jel tako ?


Da Tope,Totalno si Upravu,,,,Posebno ova zadnja recenica
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #6 poslato: 23.02.2006. 07:26:43 »

Ako budem chekao normalnu platu i taj shit od koga cju mocji da sebi obezbedim prostor za zivot i jednog pristojnog juga, onda cju se ozeniti NIKADA !  :evil:
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 23.02.2006. 14:24:53 »

Ne vidim onda nachin kako cesh podizati porodicu ako se ozenish u trenutku kada budesh imao platu 15 hiljada a da pri tom samo ti donosish u kucu...
Tu ne vidim uspeh ni u jednom trenutku...
Naravno ti vec unapred verovatno znash da ti se to nece desiti pa prichash tako .. Da izvini zaboravio sam da cesh u najavi imati redovnu platu i to ne loshu ... pa ti je ovo, shto neko pricha i shto strepi da li ce moci da podize porodicu, smeshno !
Lichno imam gde da zivim sam sa zenom..devojku koju volim i koju mogu sutra da ozenim...ali sam siguran da bi mi trebalo dosta vremena da se osamostalim i da budem u mogucnosti da vodim sam svoj zivot .. i da se predam porodici u potpunosti ...
Bar sada u 23oj.

Izvoli prijatelju zeni se shto sutra .. stvarno bih voleo. Pocheli smo polako u drushtvu... Mozda je i vreme..
Ali znaj da je i pored kesha i ljubavi za to potrebna i zrelost..za tako neshto ..
Sačuvana
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #8 poslato: 23.02.2006. 17:37:44 »

Ja sa svoih 16 evo jos malo pa 17 necu se jos zeniti valjda... :mrgreen:  :mrgreen:

Ali cilj mi je da imam normalnu devoju koja nije histericna i ne zvoca 300 na sat..Jednostavno nek bude kao ja.. :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana
che
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 10


« Odgovor #9 poslato: 23.02.2006. 18:53:24 »

Pa zasnovacu je kad dodje vreme i zgodna sitvacija ali boze zdravlja...
sad uzivam u mladosti sa devojkom koju volim kako cemo dalje to zavisi od mene i nje ali opet kazem samoo zdravlja sve ostalo moze da se
sredi...
Sačuvana

ip fail
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #10 poslato: 23.02.2006. 20:16:15 »

ja bih odma  lol

definitivno je ovac problem ali chekati da se "steknu uslovi" je kod nas = NIKADA ... a i tada kada se steknu pitanje je koliko dugo ce biti tako ...

kako imash posao tako mozesh i da ga nemash ... u jednom danu da izgubish sve , ali mislim da je mnogo lakshe ako si sa nekim i ako imash podrshku od SVOJE porodice ... takodje mislim da ce neko ko je u braku (a pri tom mislim na normalne zdrave ljude , a ne one nezrele kojie nishta ne moze pokrenuti) vishe angazovati nego neko ko je sam ...

mislim da samo porodica (ovde mislim porodicu sa decom) moze da da pravi razlog zivljenja i opstanka ... jedino tako zivot (za mene) ima smisao , sve ovo do tada ... je samo zivotarenje ... i nishta vishe
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #11 poslato: 23.02.2006. 20:28:23 »

Citat: "jelenica_ue"
mislim da samo porodica (ovde mislim porodicu sa decom) moze da da pravi razlog zivljenja i opstanka ... jedino tako zivot (za mene) ima smisao , sve ovo do tada ... je samo zivotarenje ... i nishta vishe

Slazhem se!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« Odgovor #12 poslato: 24.02.2006. 09:01:05 »

Posto zivim zajedno sa devojkom nekih godinu dana imam utisak kao da samu nekoj blazoj verziji braka ,fali samo papir i jedan kmecavac.I zaista sve se izgustira i drustvo,zezanje i opijanje i zasitis se brzo svega. A ovo je kula koja se ne da porusiti tako lako. I opet sve probas i svuda odes ali i kada se na trenutak zamoris od svega,dodjes kuci i shvatis da tu je i tvoj mir i tvoj pokretac,odatle sve krece.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #13 poslato: 24.02.2006. 15:16:32 »

Da imam neku gajbu (ne mora velika, moze i 30 m2) u kojoj bi mogao da zivim sam, odmah bih trknuo tamo. Voleo bih da se oprobam u solo varijanti neko vreme da osetim na svojoj kozi kako je placjati ove surove dazbine drzavi. E onda bih pozvao devojku, pa bih probao isto to, samo sa njom smile pa da vidimo kako bi to bilo smile

Ma kako moze da bude... Uzivanje smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #14 poslato: 24.02.2006. 15:21:59 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
Ma kako moze da bude... Uzivanje smile

A mozhe da bude i pakao! Nakon par meseci...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #15 poslato: 24.02.2006. 15:25:58 »

Hm da, zivot se iz korena menja kada zivis sa nekim i kada si sam.

Niko  ne moze ni da pretpostavi, dok ne proba, i zato je veoma dobar savet da dvoje, koji zele da zive zajedno, prvo to i probaju, da vide kako ce da funkcionisu.

Znam dosta ljudi koji su tu omasili u proceni. ljuibav, jednostavno, nije resenje za sve.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #16 poslato: 24.02.2006. 15:46:09 »

Ziveo sam jedno vreme sa devojkom.. oko godinu dana ...dok sam bio u Beogradu. Prosto sam uzivao .. . Shto neko reche ... posle svega shto se desilo preko dana vratish se u mir..
Dokazao sam sebi da mogu lepo da zivim sa nekim..devojkom u ovom sluchaju...da nemam problema sa tim i da se odlichno slazemo i funkcionishemo. Josh nam je samo falio bebac i to bi bila kompletna slika neke mlade porodice ..
Ali sa druge strane pogledam .. da li bi to sve tako funkcionisalo da svaki dan idem na posao .. da sam zaradjujem za dazbine..tj. da nema nikoga da mi shalje novac za hranu i za kiriju i za struju...
Sve je to lepo dok ima ko da te pomogne u nekim stvarima .. Ali chim na jednm polju zachkripi .. javlja se i sledeci problem .. a kada nema neke harmonije obichno se to sve pretvara u pakao ..
Kazem lepo .. polako ima josh vremena .. nigde ne zurim .. Josh sam mlad ..
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #17 poslato: 24.02.2006. 15:56:16 »

Ja sam to probala sa 19 godina... I nakon 4 meseca me nervirao nachin na koji pere zube (a o sudovima da ne pricham)! A lik je inache bio za 10 (zaista je prao sudove i spremao klopu i peglao vesh i... al' nije samo zato bio za 10, nego je zaista maximalno gotivan lik)! Samo shto sam shvatila da je to isuvishe rano za mene... I pobegla glavom bez obzira!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #18 poslato: 24.02.2006. 18:39:31 »

pa definitivno je da za brak trea dosta kompromisa ...

ih bwe velika sa 19  :-o  pa ja ne da bi pobegla ... (ovo kazem samo zbog godina jer je meni sa 19 u glavi bilo samo gde izaci i shto bolje se provesti)

a te "sitnice" koje nam smetaju kod onog drugog ... hmmm pa neke me dovode do ivice imbecilnosti ali se nasmejem na to shto mi smeta i idemo dalje smile

i ja i dalje verujem da ako se ljudi stvarno vole mogu sve da reshe ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #19 poslato: 25.02.2006. 23:41:14 »

Za osnivanje porodice ti treba, u nasoj zemlji, iole normalna plata i naravno mama i tata da pomognu  ponekad smile , zreo partner i neki kutak, bar za pocetak, gde cete zapoceti vas novi zivot. Al prvenstveno ti treba malo vise optimizma za tako nesto posto ima mnogih koji se non-stop zale na uslove samostalnog zivota.
Licno ne planiram pre 26-27. godine da se udam al nikad se ne zna... smile
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #20 poslato: 28.02.2006. 17:28:49 »

pa oko 25-26... mislim da je to pravo vreme... ali ko zna...  :mrgreen:
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.073 sekundi sa 35 upita.