Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Nismo svi isti, pazi.....  (Pročitano 20707 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #25 poslato: 01.06.2006. 04:52:24 »

Opet Lola po koji put izgubi nivo na forumu. Eh, kad li cu nauciti da vuk dlaku menja a cud nikako. A obecao je da nece vredjati... Onemoguceno mu je dalje ucestvovanje u ovom forumu.
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #26 poslato: 01.06.2006. 06:28:30 »

Konachno... Bilo mi je dosta tog *****, ali onako iskreno. Lik je smarach za 10, stvarno ne znam shta se zbiva u toj njegovoj glavi.... Prso...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #27 poslato: 01.06.2006. 06:40:31 »

E neka vala... Cheesy
Sačuvana

Pesimist vidi teškocu u svakoj prilici. Optimist vidi priliku u svakoj poteškoci.

Sir Winston Churchil
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« Odgovor #28 poslato: 01.06.2006. 22:02:16 »

Pridruzujem se chestitkama administratoru.  Tongue  Cheesy
Ono shto nam ovog trenutka najmanje treba, su upravo osobe sa negativnim nabojem, josh jednom ,
Bravo.  Cheesy
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #29 poslato: 22.06.2006. 17:03:10 »

srbin sa srbkinjom,musliman sa muslimankom,hrvat sa hrvaticom...
Nisam za to meshanje u braku medju verama ...Jedino ako bash mora
Ionako Nas Srba ima sve manje i manje roll
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #30 poslato: 22.06.2006. 19:48:52 »

Citat: "Andragon"
...Jedino ako bash mora... roll

A sta ti sad pa to znaci??
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #31 poslato: 22.06.2006. 20:49:31 »

Ma mnogo me briga ko je šta ako meni i njoj odgovara mnogo me briga za sredinu i šta ona (sredina) misli... ja ostajem veran svojim principima :? ja jesam Pravoslavac i veru nemam nameru da menjam zbog ljubavi ali ako je to prepreka onda bolje da ne bude ništa od svega toga (te veze) nego da se raspravljam sa nekim (konkretnom osobom) oko vere ili pak nacionalnosti...

Iskreno i nemam previše iskustva u takvim vezama - bio sam sa raznim devojkama ali to ne bih baš mogao nazvati vezama :oops: :twisted: :oops:
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #32 poslato: 22.06.2006. 21:11:18 »

Citat: "bBrankica"
Citat: "Andragon"
...Jedino ako bash mora... roll

A sta ti sad pa to znaci??



Pa Sto bi ja trazio muslimanku pored ovih nashih?A to jedino ako bash mora...Ako ne postoji osoba u mojoj veri pa mi je bash na kraju ostalo da budem sa osobom koja recimo muslimanka a i to pod uslovom da promeni veru...


To pricam iz razloga sto imam komshije koji su Jehovi Svedoci,i oni su mi cist primer (ipak je i to jedan vid vere),Otac posle sto je izashao iz komunisticke partije tih godina,nije znao koju veru da uzme,pa eto krenuli u sektu,pa je na kraju i cerke uvukao u to...a majka(zena) je hriscanka pravoslavac kao i ja...Oni su stvarno ok ljudi i dobre komshije i kad god treba neka pomoc se pomazemo ali ono sto sam primetio da majka tu nema nimalo uticaja,sto decu niko ne voli i sa njima ne zeli da prica,sto ih ogovaraju da su ovakvi ili onakvi a sve zbog vere ili drugi primer druga kome je otac rodom iz Croacije ali je Srbin, Pa kad bi 92 god vreme rata
komshije se skupljale i maltretirale ga...


Mislim ne znam kakva mi je sudbina,ko zna mozda i ozenim neku iz druge vere,ali bih voleo da moje dete sutra zna sta je i ko je i da s time nema problema eto..
Sačuvana
immigré
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 250


« Odgovor #33 poslato: 22.06.2006. 21:46:48 »

Previse istorijskog nasledja opterecuje sve narode na Balkanu , tako da sa tim vezama treba biti oprezan.Ne kazem da tako nesto nije moguce, ali kada pocnu da se postavljaju "izvesna" pitanja , bude kasno.Sve je to vrlo komplikovano.
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #34 poslato: 23.06.2006. 21:35:06 »

Citat: "Andragon"

Pa Sto bi ja trazio muslimanku pored ovih nashih?A to jedino ako bash mora...Ako ne postoji osoba u mojoj veri pa mi je bash na kraju ostalo da budem sa osobom koja recimo muslimanka a i to pod uslovom da promeni veru...

A kako ti to planiras da "trazis" devojku koja ce mozda postati tvoja zena? Tako sto ces ici redom od kuce do kuce i pitati koje je nacionalnosti pa onda razgovarati (?) o vezi i braku?Huh?? Ako je druge vere......... kad ces joj to reci da menja? Pre veze...pre braka... ? Kad se mozda zavolite? I sto da menja? Sto ti ne menjas? Ne mislis da se i ona mozda pita isto...kako ce biti i zasto? I ako ona prihvata tebe i tvoju veru, zasto ti ponizavas njenu??
(grrrrrrrr mrzim ovakve podele cc )
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
immigré
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 250


« Odgovor #35 poslato: 24.06.2006. 06:02:00 »

Mnogo pitanja a malo pravih odgovora.
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #36 poslato: 24.06.2006. 07:20:44 »

pa naravno da cu je pitati koje je vere...
Slushaj bre, ja imam svoje mishljenje o tome,i ako je pogrshno ipak je moje mishljenje i ja stojim izanjega,svidelo se kome to ili ne...
Mozda je kod vas u Novom Sadu nekako opushtenije,sto je naravno i normalno za grad u kome su pomeshane nacije,ali jednostavno meni se ta ideja ne svidja...
ne znam negde sam u tvojim postovima procitao o nekoj drugarici kojoj kako ti rece roditelji treba da odrede s kime ce ona da bude...
Aj ti meni objasni sad lepo kako neko ko je hriscanin pravolsvac moze da bude sa tom osobom i zar nije lakshe da te osobe nadju srodne dushe u svojoj veri...i ja prosto ne mogu da zamislim i te obicaje,i kako je to sve onda izmeshano pa da onda vecanje bude i kod odze a i kod popa....
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #37 poslato: 24.06.2006. 08:19:40 »

Citat: "Andragon"
pa naravno da cu je pitati koje je vere...


:?: :!: :?: ljudi se upoznaju vremenom i zavole bez obzira ko je kakve vere :!: ja poštujem svačije mišljenje pa i tvoje ali da nije malo ekstremna tvoja izjava :?:

Kad su biranja bračnog druga od stane porodice u pitanju to je upravo onako kako ti želiš tj. čisto i bez mešanja vere ili nacije mada se opet buniš roll misliš da bi neko dao ćerku iz muslimanske porodice u hrišćansku :?: ili pak dozvolio takvo nešto :? onda si u zabludi - upravo je to prepreka mešanju vera ili nacija... to nije samo pravilo za muslimanske porodice bilo je praktikovano i u hrišćanstvu kroz istoriju mada smo se mi otrgli toj striktonoj kontroli koju je vera nametnula mnogo ranije nego narodi muslimanske veroispovesti

I za kraj čisto da ti kažem da se brakovi takve vrste najčešće završavaju prelaskom jedne osobe u drugu veru tako da nema venčanja kod hodže i kod popa već samo kod jednog roll

Jasno mi je da je ovo dosta osetljivo pitanje... ni ja lično nisam veliki pobornik mešanja vera ali ako se nešto desi (ljubav) onda se desilo i neće vera ili nacija da me natera da prestanem voleti nekoga :!:
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #38 poslato: 24.06.2006. 13:43:22 »

Pa ja stvarno ne znam sta je tu ekstremno u mojoj izjavi ali dobro ako ti tako kazes...ja sam takav covek da cu da trazim odgovor na moje pitanje,tako da je meni i to normalno...
Sta sam ja tu loshe uradio ako sam pitao:"hej u sta ti verujesh"?
Ja stvarno nemam nishta protiv ljudi suprotne vere,ja stvarno  njih poshtujem, ali jednostavno ne podrzavam  meshovite brakove eto...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #39 poslato: 24.06.2006. 15:41:57 »

S obzirom da je religija rezultat ljudske maste, kakveima veze sto neko mata na jedan a neko na drugi nacin. Ljudi su svi isti i bioloski kompatibilni, a religija ih ne cini razlicitima, tako da je sa te strane gledano potpuno nebitno ko je koje vere.

Mozes isto tako da tvrdis da ne treba mesati i brakove iz razlicitih ulica pa da trazis zenu iskljucivo u svojoj ulici smile

Praksa je pokazala da najbolje zajedno funkcionisu osobe koje imaju isti kulturoloski milje u glavi, a to se odnosi i na brakove. Jedan od elemenata tog "miljea" jeste i religija, ali mnogo toga drugog.

Praksa pokazuje da je najbolje zivotnog partnera traziti u sopstvenom okruzenju, ali ne negira da brakvoi mogu odlicno da uspeju i kada se radi o ljudimo potpuno razlicitog kulturnog porekla, pa i razlicitih religija.

A najvise od svega, praksa je pokazala da kada padne zaljubljivanje, sve se prepreke ruse.
Sačuvana

immigré
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 250


« Odgovor #40 poslato: 24.06.2006. 22:26:29 »

Predrasude postoje ,a i posle balkanske klanice , ipak bi ovome pitanju trebalo  posvetiti malo vise paznje.
Sačuvana
immigré
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 250


« Odgovor #41 poslato: 24.06.2006. 22:35:17 »

Ovde kada se pomene ovakva tema vecina su  "mirotocivi".A ako neko kaze sta otvoreno misli ("ne volim mesanje" , "ne dopada mi se ta i ta vera"), to se tumaci kao rasizam , "govor mrznje", "podgrevanje " nacionalnih strasti".Samo jos fali "bratsvo-jedinstvo". Raznorazne teoreme i teorije a niko nema pravo zivotno iskustvo kako je to ziveti sa osobom druge vere ili boje koze(ni ja ga nemam - da dodam).Bolje i ne pokretati slicne teme.
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #42 poslato: 25.06.2006. 20:51:41 »

Citat: "bBrankica"
A imam jaaaako dobru drugaricu Muslimanku, i jedino sto me nervira jeste (neka se niko ne uvredi) to sto "po Kuranu" njoj treba rodbina da nadje muza, i njenom bratu zenu

Andragon ja sam ovo rekla...... "po Kuranu". E sad....drugo je ako su roditelji spremni da "prekrse zapisano", ako su spremni da naidju na negodovanje ostale familije zbog istog, i tako dalje, i tako blize......
A ovo tvoje Aj ti meni objasni sad lepo kako neko ko je hriscanin pravolsvac moze da bude sa tom osobom i zar nije lakshe da te osobe nadju srodne dushe u svojoj veri...i ja prosto ne mogu da zamislim i te obicaje,i kako je to sve onda izmeshano pa da onda vecanje bude i kod odze a i kod popa.... .....u tom istom postu navela sam da imam dalju tetku koja se udala za Hrvata.....brak im je fantastican, iako se, jedno pored drugog, pred stotine ljudi, prekrste na razlicite nacine. Deca njihova..... niko ih ne tera ni na sta, i imaju "dozvolu" da sami odluce kako ce da se krste.....lopatom ili sa 3 prsta  :!: I sta je tu toliko lose, u tom braku punom LJUBAVI, bez te podele?  
I Pedja je sasvim dobro rekao
Citat: "Pedja"

Ljudi su svi isti i bioloski kompatibilni, a religija ih ne cini razlicitima, tako da je sa te strane gledano potpuno nebitno ko je koje vere.

Mozes isto tako da tvrdis da ne treba mesati i brakove iz razlicitih ulica pa da trazis zenu iskljucivo u svojoj ulici   smile  
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #43 poslato: 25.06.2006. 20:52:09 »

Citat: "Pedja"
S obzirom da je religija rezultat ljudske maste, kakveima veze sto neko mata na jedan a neko na drugi nacin. Ljudi su svi isti i bioloski kompatibilni, a religija ih ne cini razlicitima, tako da je sa te strane gledano potpuno nebitno ko je koje vere.


ovo mi nije malo jasno,okay da su bioloshki isti,i istina da ih religija cini razlicim,ali kako je nebitno  koje je vere???Pa u tome i jeste poenta,vera podstice na to da ljudi razmisljaju razlicito,tj razlicito shvataju zivot


Citat: "Pedja"
Praksa je pokazala da najbolje zajedno funkcionisu osobe koje imaju isti kulturoloski milje u glavi, a to se odnosi i na brakove. Jedan od elemenata tog "miljea" jeste i religija, ali mnogo toga drugog.


E pa ovo i ja kazem da ih vera podstice,to jeste istina,samo sve zavisi od coevka do coveka,tj. nekome to ne smeta a nekome smeta
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #44 poslato: 25.06.2006. 21:07:51 »

Citat: "Andragon"
ovo mi nije malo jasno,okay da su bioloshki isti,i istina da ih religija cini razlicim,ali kako je nebitno  koje je vere???Pa u tome i jeste poenta,vera podstice na to da ljudi razmisljaju razlicito,tj razlicito shvataju zivot


Čovek sebi stvara veru niko mu je ne nameće :!: vera je ono što je u tvojoj glavi, a sve ostalo je nebitno :evil:
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #45 poslato: 25.06.2006. 21:20:11 »

Citat: "Vlad Dracul"
:!: vera je ono što je u tvojoj glavi, a sve ostalo je ne bitno :evil:


Odoh sad u Offtopic

Pa Sta je onda Fundamentalizam po tvome???Znaci normalno je tumaciiti Kuran naopako?neko je u Kuranu rekao:"Treba voditi rat sam sa sobom" a fundamentalista to protumacio :"Treba voditi rat protiv ljudi drugih vera"


Pa Zbog cega se desishe ovoliki ratovi,toliki ljudi izginushe, i treba da kazem
da mi je isti brat i musliman i katolik
ne moze niko da ti bude preci od svog
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #46 poslato: 25.06.2006. 21:29:43 »

Pazi ova tema je užasno komplikovana upravo zato što niko ne razmišlja na isti način... "vera" je kao što sama reč kaže "verovanje u nešto" :!: ja i ti smo oba Srbi, Pravoslavci ali veru gledamo na 2 potpuno različita načina roll

Kad je pak sveta knjiga u pitanju ja je ne vidim kao nekakvo uputstvo za život već kao jedan okvir i priču o nastanku odredjene vere... Fundementalisti ili drugačije nazvani religiozni fanatici vide svašta čak i ono što ne piše u svetoj knjizi jer oni preteruju u svemu pa i verovanju i veri što za mene nije normalno ponašanje :!: a ti me sada podsećaš na nacionalistu što je takodje vid ekstremnog ponašanja roll ti naime favorizuješ jednu naciju iznad druge tražeći "čistotu" ili šta god da je to već :? da nebude nekakve zabune "nacionilazam" i "patriotizam" nisu isti pojmovi jer su nacionalisti u neku ruku fanatici i ekstremisti - pogledajmo reč "nacizam" koja dolazi od ekstremno nacionalističkog pokreta :evil:
Citat: "Đ. Šušnjić, [i
Ribari ljudskih duša[/i]"]Različite ili čak suprotne ideologije nužne su u društvu koje je u svojoj osnovi pocepano na klase. Ako ove različite ili čak suprotne ideologije ne osporavaju jedna drugoj pravo na izražavanje i javni život, može se smatrati da one ne lažu i da samo izražavaju na jedan racionalizovan način različite ili čak suprotne "klasne interese" kao svoje "klasne istine"! Čim neka od ovih "klasnih istina" (racionalizacija interesa neke klase) pokuša da se nametne kao jedna jedina istina društva - ideologija se pretvara u svesnu obmanu, laž! Iz analize ideološke svesti izlazi da ideologija ima sasvim odredjen kriteriji istine - istina je sve ono što odgovara klasnom interesu, a ono što ne odgovara - nije istina. Ideologije su ideje u službi nekog ograničenog interesa. Pripadnici odredjene klase najčešće prihvataju kao istinitu svaku ideju koja zadovoljava njihove interese...
Vera je takodje jedan vid ideologije...

Priča o ratovima je potpuno drugačije prirode i dolazi od indoktrinacije ili manipulacije masama i ljudskim umovima :!: sada ću citirati Ničea "Došao je trenutak za lov..., ne doduše, za divlji lov već za pitom..., pritajen lov... - za lov na one koji saginju dušu..." roll moć manipulacije i indoktrinacije danas je neverovatna tako da ljudi počinju da veruju u stvari koje su zapravo lažne u ovom momentu mislim da bih najbolje oslikao sitaciju cistirajući Jozefa Gebelsa "više puta ponovljena laž postaje istina"

Ne tražim od tebe da shvatiš i prihvatiš moj način verovanja i razmišljanja već da ponovo razmisliš o svom pomalo ekstremnom roll
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #47 poslato: 25.06.2006. 22:11:08 »

Ja Nisam Nacionalista I Nisam Ni Ekstreman,Drugo i u shkoli a i u zivotu uopshteno imam dosta drugara hrvata,bosanaca,crnogoraca i nikad nisam imao problem sa njima,isti su mi drugari kao i svi drugi... Jednostavno imam Svoj Stav o Ovoj temi,Ja poshtujem i tvoj Stav Vlad a i bBrankicin ,Problem je u tome sto se mi izgleda ne razumemo,tj citiramo istu recenicu a totalno je razlicito tumacimo,Ja neshto kazem,mene odmah citirate i pocnete to da tumacite na svoj neki nacin,aj sad sam Nacionalista,ekstrem na kraju cu biti jos i lud Wink
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #48 poslato: 25.06.2006. 22:14:06 »

dobro de nisam video sad si dodao  i tekst ,mislim da cu stati ovde s postovima o ovoj temi,mogu i ja da ti nadjem x slucajeva o ovome, a ovo ce da ode daleko,ja po prirodi tvdoglav tako da bolje da cutim...
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #49 poslato: 25.06.2006. 22:18:01 »

Citat: "Andragon"
dobro de nisam video sad si dodao  i tekst ,mislim da cu stati ovde s postovima o ovoj temi,mogu i ja da ti nadjem x slucajeva o ovome, a ovo ce da ode daleko,ja po prirodi tvdoglav tako da bolje da cutim...


Sorry naleto sam na njega i učinilo mi se da odgovara temi pa reko da dodam jer niko nije odgovorio posle mene... lepo si rekao u predhodnom postu stvar vezano za tumačenje upravo zato o ovako nečemu ne vredi previše rapsravljati jer je različito od čoveka do čoveka kao i vera roll lepo kaže naša narodna "svetu se nemože ugoditi"

PS ima u Nemačkom jeziku jedna izraka koju ne znam u orginalu ali prevod bi bio nešto kao "živi i pusti druge da žive" koja takodje odgovara ovoj raspravi...
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.157 sekundi sa 35 upita.