Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Obdaniste  (Pročitano 2687 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 22.05.2006. 23:25:30 »

Prica mi prijatelj koliko je rezigniran i besan na situaciju sa obdanistima.

Kaze, trebalo mu je 4 meseca da ubaci dete u obdaniste, nije pomogla ni veza sa direktorom nego je sasvim slucajno potegao neku vezu sa mnogo viseg nivoa (skoro najviseg na nivou drzave). Dokle to ide.

Sto je najgore, dete mu se svaki cas razboljeva, dolazi svo prljavo, neispavano, i izubijano. Od vaspitaca ne moze da dobije nikakvu informaciju o ponasanju deteta, niti o razlozima sto se takvo vraca izobdanista.

Kada ode po dete, redovno zatice situacije koje nije ni sanjao da mogu da budu u obdanistima: totalni nemar i nebrigu. To ide dotle da i ne pokusavaju da sakriju kako se ponasaju prema deci, a sve opravdavaju prevelikim brojem dece u obdanistima.

Ja sam malo zatecen, jer sam uvek mislio da ako gde postoji neki nivo, to su obdanista.
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 22.05.2006. 23:38:55 »

Ne znam, meni su prijatelji pretezhno prichali totalno druge priche... Verovatno zavisi od samog vaspitacha... Mada, i tu bi ih trebalo na provere, isuvishe je mladih na Zavodu! Ako shvate da mogu da ostanu bez posla, sigurna sam da ce bolje raditi...
Mamina prijateljica - vaspitachica u vrticu vec nekih 20-25 godina kazhe da joj se gade deca - i bale i sline i ostaci hrane... Mene je to shokiralo! Radish sa njima, a gade ti se?! I kako je moguce da se nekome gadi dete? Pa, kakvo god da je!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #2 poslato: 22.05.2006. 23:39:38 »

Citat: "Pedja"
besan na situaciju sa pozoritima.



 Mislio si na obdanishta...


 Ne mogu puno da kazem na ovu temu, nemam dechicu.... ali ako je tako, grozim se..... pa bash ovakav tip ustanova treba da ima ozbiljan rad.... ipak se radi o deci.....
kad sam ja ishla u vrtic zaista je bilo sjajno, ali to je bilo pre 20 godina.... :wink:
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #3 poslato: 23.05.2006. 00:14:57 »

Imaju neka privatna obdanishta koja su veoma dobra,to su grupe sa manjim brojem dece, i rade sasvim dobro, majka mog druga je vaspitachica, i imao sam priliku da vidim , situacija je bash dobra, opet verovatno zavisi od obdanista...
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.89 sekundi sa 35 upita.