Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Oprala dete u veš mašini  (Pročitano 5443 puta)
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« poslato: 30.08.2005. 02:48:50 »

MO­SKOV­SKA po­li­ci­ja je ovih da­na us­pe­la da spa­si ži­vot še­sto­me­seč­nom Sla­vi An­dre­je­vu ko­ga je umo­bol­na maj­ka Ol­ga hte­la da oku­pa u veš-ma­ši­ni. Maj­ka je te­le­fo­ni­ra­la po­li­ci­ji i re­kla da ne mo­že da za­u­sta­vi ma­ši­nu za pra­nje ru­blja u ko­joj je sa pr­lja­vim ve­šom i nje­na be­ba. De­žur­ni po­li­ca­jac iz re­gi­o­na Ju­žno Bu­to­vo na pe­ri­fe­ri­ji Mo­skve sti­gli su u stan za pet mi­nu­ta i za­i­sta vi­de­li da je u veš-ma­ši­ni be­ba.
Je­dan od spret­nih po­li­ca­ja­ca is­klju­čio je br­zo ma­ši­nu, a za­tim otvo­rio vra­tan­ca. Be­ba se na­pi­la vo­de, ali su po­li­caj­ci us­pe­li da se je spa­se. Za­tim su ga pre­ba­ci­li u bol­ni­cu. Po­sle ne­ko­li­ko da­na ma­li Sla­va se do­bro ose­ća i sme­ška me­di­cin­skim se­stra­ma ko­je se bri­nu o nje­mu.
Po­ro­di­ca An­dre­je­vih do­bi­la je 2000. go­di­ne dva sta­na u na­se­lju Ju­žno Bu­to­vo na pe­ri­fe­ri­ji Mo­skve jer im je iz­go­reo stan u cen­tru na pre­sti­žnom Ku­tu­zov­skom pro­spek­tu. Ol­gin brat je za­pa­lio stan u ko­me je bi­la i nji­ho­va maj­ka. Po­sle to­ga sme­šten je u psi­hi­ja­trij­sku bol­ni­cu, a u Ju­žnom Bu­to­vu ga je če­kao jed­no­sob­ni stan.
U istom na­se­lju Ol­ga je ži­ve­la u dvo­sob­nom sta­nu sa ocem Vje­če­sla­vom Iva­no­vi­čem An­dre­je­vim, ko­ji je ra­dio kao stra­žar i po ceo dan je bio na po­slu. Su­se­di su pri­me­ti­li da sa Ol­gom ne­što ni­je u re­du. Po­ne­kad je bi­la sa­svim nor­mal­na, a za­tim bi se po­na­ša­la kao lu­da i tu­kla de­cu u su­sed­stvu.
Go­di­ne su pro­la­zi­le i Ol­ga je po­že­le­la da po­sta­ne maj­ka. Da­la je oglas u jed­noj od agen­ci­ja za upo­zna­va­nje. Po­če­li su da joj do­la­ze u go­ste ra­zni mu­škar­ci. Ne­ki su bi­li imuć­ni­ji, pa su sti­za­li u sku­pim auto­mo­bi­li­ma. Ol­ga je po­če­la da pi­je pa su po­ne­kad kod nje do­la­zi­li i pri­ja­te­lji al­ko­ho­li­ča­ri.
Kad je Ol­ga do­bi­la si­na ni ona sa­ma ni­je bi­la si­gur­na ko mu je otac. Da­la mu je ime po svom ocu, da­kle, de­di - Vje­če­sla­vu. De­da je vo­leo unu­ka Sla­vu i vo­zio ga je u ko­li­ci­ma po dvo­ri­štu.
Tog da­na kad je Ol­ga od­lu­či­la da za­jed­no sa ru­bljem sta­vi u veš-ma­ši­nu i še­sto­me­seč­nog si­na Sla­vu ni­ko­ga ni­je bi­lo u sta­nu. I dok je išlo "pret­pra­nje" sa hlad­nom vo­dom, Ol­ga je te­le­fo­ni­ra­la po­li­ci­ji i ka­za­la: sta­vi­la sam de­te u veš-ma­ši­nu, ali sa­da ne umem da je is­ključim.
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #1 poslato: 30.08.2005. 02:55:53 »

Bolesno...  :evil:
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #2 poslato: 30.08.2005. 02:59:28 »

jel imaju oni josh smrtnu kaznu ?!??!
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 30.08.2005. 05:48:10 »

Pa da znam da je umnobolesna, ishchupao bih joj matericu iz organizma, takva lichnost ne zasluzuje da podari zivot! Budala...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #4 poslato: 30.08.2005. 15:55:11 »

Nemanja mozda previse osudjujes... jeste ovo prevazishlo svaku meru oprastanja.. ali Bog je onaj koji ce da odluchi ko ce i zasto da ima dete.. od kud znas.. mozda to dete bude nesto u zivotu!
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #5 poslato: 30.08.2005. 17:41:52 »

Kakav debil od zene... :-o Tipicno za Ruse.... :x
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #6 poslato: 30.08.2005. 20:22:31 »

Citat: "speed-girl"
Nemanja mozda previse osudjujes... jeste ovo prevazishlo svaku meru oprastanja.. ali Bog je onaj koji ce da odluchi ko ce i zasto da ima dete.. od kud znas.. mozda to dete bude nesto u zivotu!


Pfff. od kud se pishe "otkud"... nego... Mozda bi dete postalo neshto u zivotu kad bi zivelo u normalnim uslovima sa normalnim ljudima pored sebe, a jock pored umno bolesnih ljudi koji stavljaju decu u vesh mashinu breee !!! Aloooo.... Srecom te nije od deteta istripovala da je vekna hleba, mogla ga je staviti u rernu...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
TijanaUE
Gost
« Odgovor #7 poslato: 30.08.2005. 22:30:20 »

strasno...... :cry:
Na neki nacin,treba razumeti,jer je zena definitivno bolesna,ali mi nije jasno kako joj dozvolise da ima dete,ili da joj nisu oduzeli po rodjenju.Cak su i komsije znale da nesto nije u redu.......Jadna bebica.....
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #8 poslato: 30.08.2005. 23:44:26 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
Pfff. od kud se pishe "otkud"... nego... Mozda bi dete postalo neshto u zivotu kad bi zivelo u normalnim uslovima sa normalnim ljudima pored sebe, a jock pored umno bolesnih ljudi koji stavljaju decu u vesh mashinu breee !!! Aloooo.... Srecom te nije od deteta istripovala da je vekna hleba, mogla ga je staviti u rernu...

TO, Nemanjoooo, udri po gramatici i leksici...  Cheesy
U prawu je Djuro za owo... Ko zna koliko ce dete patiti od poteza swoje majke i neprimernog njenog ponashanja...ipak, ona je bolesna i deshawace se da o5 naprawi neku ludost.. A ko zna da li ce dete imati srece da preziwi taj sledeci put...  :?
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 01.09.2005. 20:17:06 »

Me koliko god ovo bilo bolesno .. A mnogo je bolesno .. MOram da se nasmejem Nemanjinom postu ovom zadnjem.. Za veknu hleba i rernu .. Ahahah ....
Nego da se vratim na temu .. Velika glupost je to shto ti kazesh miro da treba bog da odluchi da li ce ona imati dete ili ne ....
U ovom sluchaju najmanje bog treba da odluchuje o ovome ..A i ne znam shta uopshte bog ima sa ovim ali ajde ..  O ovom treba da odluchuje sud i da joj oduzme to dete i da joj na neki nachin zabrani ili je sprechi da na svet donosi bilo koje drugo ..
Mislim ko moze biti toliko bolestan da stavi dete u vesh mashinu ..
Shto nemanja kaze treba joj sprziti matericu .. jer takvo neshto kao shto je ovao osoba ne zasluzuje da donese bilo kakav zivot na svet ..
Sačuvana
SlAtKa_uZiCaNka91
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Milica
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje,Karadjordjeva
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1473



« Odgovor #10 poslato: 26.02.2006. 00:07:17 »

Strasn0o ..bolesno ...nemam rechi ..
Sačuvana

seti se ,oseti i ne zaboravi ,nikad ne zaboravi
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« Odgovor #11 poslato: 27.02.2006. 22:49:31 »

Koristite VANISH. Dubinski otklanja fleke i ne ostecuje tkaninu. Sada vidim razliku izmedju belog i sivog.
Sačuvana
che
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 10


« Odgovor #12 poslato: 27.02.2006. 23:09:25 »

Nesto ovako moze da se dogodi svakome jer je to jednostavno hemija u samom mozgu!
Kad kazemo da je neko umobolan i lud ili slicno tome razmislimo kako je on umobolan a mi normalni...jedno je biti umobolan iz besa kad imas sve pa ne znas sta da radis,a drugo kad je problem od rodjenja u samom mozgu :!:
Sačuvana

ip fail
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.436 sekundi sa 36 upita.