Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Srpska domacica..., josh debela !!!!  (Pročitano 2815 puta)
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« poslato: 09.09.2007. 17:06:39 »

Moja je predobara, pok. majka bila rukovodeci kadar, u tada jedinoj banci u mom zavichaju (sada ih je 11 shaltera i svi se zovu banka ) i ja sam drugu decu razlikovao, ne po obrazovanosti ili polozaju roditelja, vec po tome da li im je majka domacica, ili svaki dan ide na posao. Mi , kojima su majke (za ocheve se podrazumevalo), svaki dan odlazile na posao, verovali smo da smo vishe gradski, danas bi se reklo, "urbano vaspitani". Josh se secam rechi pok. majke... "Sine, postoje dve vrste majki, one koje idu na posao svaki dan i one koje leze na kauchu i boli ih ih glava, a nishta ne mogu da stignu da urade" .
Imao sam par drugara, chije su majke, ne svojom voljom , po ceo dan provodile uz shporet, spremajuci kucu i chekajuci "choveka", da se vrati sa posla.
Druga su to vremena bila...., a danas Huh?
Danas su srpske domacice, osobe koje su unishtile sve shto se unishtiti moglo.
Danashnja srpska domacica je mafijanje uzdigla na visoku lestvicu drushtvenog zivota..(moj Misho nishta ne radi, a zivi k'o car..., uvjek sam ja govorila da od shkole nema vajde" !!!
Srpska domacica je promovisala pevaljke u drushtveni krem... u elitu.....
Srpska domacica je izvezla goblen , sa likom S. Miloshevica i njime mahala svima ispred nosa sa porukom..., to shto ja nemam ni jedan zub..., ma zabole me, ali vama necu dozvoliti da odrastete..., ma sve cu da vas sahranim...., sve , samo ako moja Milojka ne uspe da se dobro uda...
Metastaza unishtenja i zla nastaje, kada malad domacica pochne da se goji, da joj telo lichi na svinju..., e tada je svaka, koja pere zube dva puta dnevno i koja se tushira .. kurva, jer shto bi to u suprotnom radila...
Svaka , koja odlazi na posao, to radi samo da bi imala gde da se kreshe, " shta ce poshtenoj zeni onako male gace, a i videla sam, za koga glasa, odmah sam znala da je narkomanka. Mora da ima rak, chim je onako mrshava.  Dok poshten svet chami u Hagu, ovakve kurve, kao ova moja komshinica, rasprodashe Srbiju... neka, neka, opet ce doci nashe vreme..." !!!

Na Kalemegdanu srushiti Pobednika, jer u Srbiji je nemoguce biti pobednik.. i podignuti spomenik srpskoj gluposti...Dzinovski lik zenturache, srpske domacice, marama na glavi,  sa pocepanim charapama, bez gaca, sa varjachom u ruci i televizorom na frizideru....
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 09.09.2007. 17:24:53 »

haha ! Nedelja je tvoj dan za najbolje postove. Svaka chast josh jednom. Zalosno, ali je tachno !
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 09.09.2007. 19:38:48 »

Chudna stvar... Nekada su "domacice" bile neuke zhene, bez shkole, koje zaista nisu bile podobne da rade bilo shta, sem da sede kuci u vrtlogu kucnih poslova kojima se ne zna ni kraj ni pochetak, ili, druga krajnost (u vecim gradovima), zhene iz porodica "sa pedigreom", chiji se porodichni kapital, stican generacijama, toliko namnozhio da su imale poslugu, i sedele kuci da bi lepo primile i ispratile goste.
Shta se deshava sada? Udjite u Pumu ili Deltu i gledajte ko placa kesh-om. Ako niste primetili, to su one devojke/zhene koje su mojoj, tvojoj, vashoj generaciji "furale" sa pokushajima mafijasha, zavrshile tu srednju (pretezhno medicinsku, bez uvrede), par godina se vodale po Galerijama, Arenama i slichnim (vec sam i zaboravila imena) lokalima, da bi ostale trudne, udale se, naravno, pokushaj mafijasha sada mora da izdrzhava malu porodicu, pa se snalazi po svojim krugovima, i sada lepo i opushteno zhive, dok djuvegija po ceo dan cedi kaficu na trgu ugovarajuci kamione-avione (nash narod kazhe: i slepa koka nabode zrno), a one biraju firmiranu odecu i placaju, naravno, keshom. Ko od vas, koji svojim radom zaradjuju hleb svoj nasushni, mozhe sebi da priushti da iskeshira 8.500 din za patike? Vec 9 godina zhivim od svoje plate, i josh mi to nije poshlo za rukom (ko me j..e kad nisam uchila shkolu)!
Do pre neku godinu sam se donekle podsmevala "domacicama" kako nemaju pojma kako sve funkcionishe, kako nemaju predstavu o zhivotu, kako im se zhivot svodi na par kafa sa komshinkama, takodje domacicama, prilikom chega pretamburaju nove firmirane kolekcije kao i grad uzduzh i popreko i u tome vide neko zadovoljstvo, a nemaju pojma kako izgleda zaraditi tu kafu, dok, verujte, sada zhelim da budem zhena domacica. Ma, nema problema, kuvacu i peglacu svaki dan, muzha cu dochekivati nasmejana i mirishljava i titrati mu dok u nedogled lista kanale trazheci sledecu utakmicu holandske sh lige... Domacica rules!
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #3 poslato: 10.09.2007. 19:57:25 »

ma te cice, koja sam ja iz "tinejdzerskog blata" i sa "tinejdz margina" cezljivo posmatrao, slabo su prosle, sve rade po nekim butik-trafikam-kaficima pa im nesto i ne zvidim puno, uglavnom su se sve ugojile i podescaju me na one price o amerckim misicama maturske veceri kojima je to bi vrhunac drustvenog status, a onda bajka se zavrsila i one su ostale po selendrama americkog srednjeg zapda u prazini i zaboravu...

na taj tvoj tip domacica treba doadati drugu krajnost, koju ne mozemo da ne primetimo, a to su zene koje su u svojoj 50-toj godini, pa nivise,  ostale bez posla, od otpremnina pokupovale konacno nove ves-masine, naravno gorenje jer gorenje je najbolje zar ne?!!!! ( a naravno nije) sede kuci i kunu ove "nove" lopove ( citaj politicare), jer su kod "starih" lopova barem radile... cuvaju decu svojih cerki i sinova koji obicno rade po buticima, gradislistima, za nekiih 80-120 evra mesecno, i ne skidaju osmeh sa lica dok izgovaraju "bice bolje..."  

srce mi se cepa kada vidim oko sebe koliko su nase prosecne porodice nesrecene, a tako malo im treba da budu srecne sa druge strane, i kako se svaka porodice seca nekih drugih srecnijih vremena... jednostavno mora biti bolje, zar ne?

  
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.842 sekundi sa 34 upita.