Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: To je pogresno!  (Pročitano 5129 puta)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 20.08.2006. 05:55:33 »

Vas brat/sestra/veoma blizak i nadasve drag srodnik je za zivotnog saputnika odabrao/la totalno pogresnu osobu: zlu, manipulativnu, iskompleksiranu, nepostenu... ma, sve gore od goreg... Ima tu problema, ali on/a to ne vidi sa strane kao sto vi mozete, uostalom, osoba je manipulativna i dobro mu/je isprala mozak, i on/a tvrdi da je to - to! Kako, sta i da li reci? Ipak, ne radi se o drugu/drugarici, radi se o nekome ko vam je u kuci, ko dovodi takvu osobu u vasu porodicu... A sa druge strane - ako nesto kazete, reskirate da se vas brat/sestra/veoma blizak i nadasve drag srodnik otudji od vas... Do razvoda... Ili do kraja zivota...
Sta sad?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 20.08.2006. 18:18:01 »

Znas kako, vise puta sam bio u situaciji da moji blisku prijatelji ulaze u veze sa pogresnimljudima. Pri tom, najcesce ti ljudi nisu bili takolosi kako ti to postvlajs, vec prosto nisu bili odgovarajuci.

Nikada se nisam libio da svoejmisljenje kazem, samo sto to uradim onako ovlas, upsut, koliko da stavim do znanja da postoji i druga strana price ali nikada nisam isao dotle da nekoga odgovaram od veze.
Sačuvana

PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #2 poslato: 20.08.2006. 23:00:43 »

SVAKO IMA PRAVO NA SVOJ ZIVOT! Svako ima pravo da sam odluci koja ce osoba biti njegova ljubav...I u takve stvari se ne treba mesati!Mislim da je sasvim dovoljno samo skrenuti paznju toj osobi ali u granicama normale,sto naravno znaci da je ne nagovaras da se rastanu!Svako ima pravo na svoj izbor...I naravno ako se i pogresi nekada,svako sam ispasta za sebe...
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 21.08.2006. 01:11:30 »

Ne treba se meshati ni u chiji zivot. Ako je ta osoba zaista pogreshna, jednog dana ce to on/ona provaliti i to je to... kraj !

... Svako bira svoju sudbinu ...



P.S. Nisam se nashao u slichnoj situaciji nikad smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 21.08.2006. 01:15:11 »

Citat: "Pedja"
Znas kako, vise puta sam bio u situaciji da moji blisku prijatelji ulaze u veze sa pogresnimljudima.

Blizak prijatelj ti ne dovodi u kucu tu osobu. Blizak prijatelj te ne obavezuje da tu osobu docekujes kao najrodjenijeg. Ukoliko blizak prijatelj dozivi nesto strasno lose, nece uticati na celu tvoju porodicu, vec samo na tebe... Uostalom blizak prijatelj moze vec sutra da se otudji i od tebe i od svih drugih prijatelja, a brat/sestra ti ostaje brat/sestra do kraja zivota... Bar ja tako gledam na stvari...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 21.08.2006. 15:10:08 »

Hm... pa dobro, tu bi se vec moralo razmisliti...
Sačuvana

Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #6 poslato: 29.09.2006. 07:39:10 »

Vas brat/sestra/veoma blizak i nadasve drag srodnik je za zivotnog saputnika odabrao/la totalno pogresnu osobu: zlu, manipulativnu, iskompleksiranu, nepostenu... ma, sve gore od goreg... Ima tu problema, ali on/a to ne vidi sa strane kao sto vi mozete, uostalom, osoba je manipulativna i dobro mu/je isprala mozak, i on/a tvrdi da je to - to! Kako, sta i da li reci? Ipak, ne radi se o drugu/drugarici, radi se o nekome ko vam je u kuci, ko dovodi takvu osobu u vasu porodicu... A sa druge strane - ako nesto kazete, reskirate da se vas brat/sestra/veoma blizak i nadasve drag srodnik otudji od vas... Do razvoda... Ili do kraja zivota...
Sta sad?

Ako je ta osoba zaista takva kakvu je opisujes, pitanje je vremena kada ce brat/sestra/srodnik to i sam provaliti. A tvoja duznost kao osobe kojoj je stalo do brata/sestre/srodnika je da mu blagovremeno ukazes na to, ma koliko se on ljutio.

Do sada se nisam nasla u takvoj prilici, ali ako bih se nasla (ne daj Boze), ne bih se libila da bratu/sestri/srodniku u lice kazem ono sta mislim, ali ne na jedan drzak nacin, vec takticki i argumentovano. Ne bih pokusala da miniram tu vezu podmetanjima i lazima, ali bih se svakako trudila da ukazem i dokazem o kakvoj je osobi rec.

Familija mora da se drzi zajedno.  Wink
Sačuvana

jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #7 poslato: 29.09.2006. 17:07:35 »

nezahvalno je reci e taj tvoj tip je kreten ...
treba to potkrepiti argumentima , meni nishta ne bi vredelo da mi neko kaze e taj tvoj je ludjak najveci ...
sve dok mi ne bi rekao zbog chega tako misli , jer ne daj boze da neko kaze A na onoga koga volim i do koga mi je stalo ... pa ochi bi vadila smile





PS:Smile su uzas zivi lol
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #8 poslato: 29.09.2006. 20:39:12 »

 Za mene je ovo jako shkakljiva situacija, u koju se ne bih tako olako upushtala.
 Jer nekim ljudima zaista ne mozesh neke stvari da kazesh, prosto ne dozvoljavaju, previshe su sujetni ili shta vec... bez obzira shto si mu ti bliska osoba...
 Tako da ovo treba gladati od sluchaja do sluchaja.
 Ali, ipak sam uvek bila za to da je ISKRENOST najbitnija u medjuljudskim odnosima.  smile
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.068 sekundi sa 36 upita.