Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Vesh mashina  (Pročitano 3768 puta)
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« poslato: 07.07.2006. 00:56:40 »

Kako se koristi vesh mashina, voleo bih da znam. Shta se pere na koliko stepeni, kad se sipa shta (znam da nekad idu i omekshivach, pa ovo pa ono...), otkuvavanje, centrifuga...

Neki kratak manual, please smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 07.07.2006. 01:14:13 »

uz "mashinku " obichno ide uputstvo smile ja ne umem ni dan danas da je ukljuchim napamet smile
ali evo par saveta ...
beli vesh (peshkiri,sudne krpe,posteljine) se otkuvavaju sigurno smile shto znachi verovatno imash neku pochetnu tachku na programatoru , obe komore prashak i na kraju omekshivach ili shtirka zavisi shta koristish smile

uvek razdvajash crveni, zuti, i teget vesh (najcheshce pushtaju boju) pa peresh (na 60 stepeni) u koliko nema sintetike a ako je neshto shto ce se oshtetiti na visokoj temperaturi peresh na 40 ili 30 ... zavese , vunene stvari ...
za vunu i zavese ne koristish centrifugu (kao ni ja za moje supersonichne tepihe koji se peru u mashini)

ako ne znash kada mashina prima zadnju vodu za omekshivach ti lepo vrti malo po malo onaj tochkic dok ne skontash , kad posle vode ima samo cedjenje i centrifuga onda zapishesh (ili zapamtish) pa na tom broju sipash omekshivach  ...

eto sad , svaka mashina ima razlichite programe , neke su sa jednim a neke sa dvadeset dugmica ... pa ti vidi ako nishta daj model mashine pa da nadjemo neko uputstvo smile
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #2 poslato: 07.07.2006. 01:25:53 »

Citat: "jelenica_ue"

eto sad , svaka mashina ima razlichite programe , neke su sa jednim a neke sa dvadeset dugmica ... pa ti vidi ako nishta daj model mashine pa da nadjemo neko uputstvo smile


Hmmm, moja nema mnogo dugmicja, svega 4 komada, onaj krug za temperaturu i onaj programator... a mashina je Gorenje WA583 smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 4.581 sekundi sa 35 upita.