Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Nedelja, rostilj na Jelovoj Gori (kolima, biciklom, peske...)  (Pročitano 29543 puta)
jolly_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
jovana panovic
Lokacija: carinski bridge
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 167


Keep on smiling


« Odgovor #25 poslato: 28.04.2007. 01:45:23 »

Ja ocu u nedelju 100%.OCU OCU OCU:)smilesmilesmile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #26 poslato: 28.04.2007. 04:18:44 »

Po svemu sudeci, imacemo dvoja kola, tako da ce biti mesta za prevoz.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #27 poslato: 28.04.2007. 05:14:34 »

E slusaj, necu da obecavam jos za drugog, ali jolly i ja se ozbiljno dogovaramo za da idemo pesaka. mi cemo poci jos ranije od vas. Sad sam pitao caleta, on kaze da do gore ima 12km sto nije strasno. A vi povezite gorillaz-a... Meni mnogo znaci sto je tulum onda u nedelju.

Druga stvar, danas sam sreo Mladja pa smo pricali i reko mi je da napisem da ce on da ide, samo nece imati kola, ali mislim da je nesto pominjao da je nalozen da bajkira do gore.

I jos, da vidimo tehnickih detalja. Npr, zanima me, za taj rostilj, oce neko poneti resetku ili da ja ponesem, posto sutra idem kod mene na plac pa da znam da je uzmem. I ako se setite jos neceg. Mislim, ako cemo vec da se druzimo, onda malo i vise da se udruzimo, e ne da svako dodje maltene za sebe. Malo vise to da utanacimo, sta ko nosi i za sta. Neka muzika isto, nesto... Mogu poneti ja neku trandzu, ne znam da li gore moze sta d ase uhvati... Recite ljudi, dajte predloge.

I ko je uopste zainteresovan da ide gore? Ovako izgleda nema ljudi ni za jedna puna kola.
Sačuvana
jolly_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
jovana panovic
Lokacija: carinski bridge
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 167


Keep on smiling


« Odgovor #28 poslato: 28.04.2007. 05:25:24 »

Ide i moja drugarica peske sa nama,a moguce da ce i moja rodjaka ici,treba da mi javi.A ja nemam pojma koliko mesine se nosi,mislim bilo bi bolje da smo se nekako organizovali i skupili parice pa sve zajedno kupili...ovako je malo neorganizovano...ne?
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #29 poslato: 28.04.2007. 05:29:14 »

Pa mislim da to za meso nije, svako zna kolko mu treba pa ce tolko poneti, ali za ostale stvari, moramo se jos dogovoriti.
Sačuvana
sophia
star_of_the_future
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sofija Rogic
Mesto: Uzice
Lokacija: Somewhere in the middle....
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 114


I'm not always right, but I'm never wrong!!!


« Odgovor #30 poslato: 28.04.2007. 06:06:20 »

Ljudi ja sam za, samo ako prezivim sutra veche.... Najverovatnije cu da idem, bajsom naravno!  Grin
Sačuvana

Fall in love... I rather fall in chocolate!
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #31 poslato: 28.04.2007. 06:29:08 »

mesa vam treba oko 500-700 grama po glavi shto je oko 200 dinara , 2l kole ili nekog soka 100 dinara ,lukac mladi ... 20dinara ... neki slatkish 50 dinara ... i to je sve shto treba

Mladjo nema auto ali hoce da ide , ja cu poneti neku zicu (nije neshto velika) i ponecu ZICE za kobaje ,ponecu zachin i ruzmarin ne morate misliti o tome ako nosite krmenadle ili vrat ...

idu Top i Tijana malopre sam se chula sa njima
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #32 poslato: 28.04.2007. 06:30:19 »

Ok
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #33 poslato: 28.04.2007. 06:36:20 »

Ide Mladjo a i imace i auto i biciklu smile

Kako stvari stoje bice dosta interesenata da se ide biciklama i peske. U tom slucaju takvi treba jasno da se izjasne kako bi se napravio neki dogovor kad se krece odakle i ostalo.

Za pesaka, valjalo bi da poranite, da krenete u 7, najkasnije 8 ujutru. Pripremite neke lagane rancice, po litar dva vode i nesto slatko za grickanje usput. Ako uspem da nagovorim Wolf-a da ide to bi vam bilo korisno jer on zna kuda se ide peske. Ja znam kuda moze peske da se izadje na kuglu ali dalje nemam pojma, osim da se ide asfaltom.

Za bajs, ima par ljudi koji su se najavili da bi isli tako. Do gore mislim da ne treba vise od sat i po, tako da bajsom moze da se krene oko 8 - 9. Ja licno sam vise raspolozen da isteram kolima bajs gore pa da ga gore ganjam po sumi, no nije mi problem da izadjem i iz grada.

Sto se nabavke tice, postoji opcija da svako za sebe ponese sta ce da baci na rostilj i meni se ona cini najrealnija jer bi smo inace morali sutra da se okupimo da skupimo pare i dogovorimo sta bi smo uzeli. Jednostavnije je da svako zadje u mesaru uzme sta mu se svidja i to je to. Ne mislim bas bukvalno svako za sebe, vec s kim ste u kontaktu, dogovorite se pa zajedno nesto organizujte. Ionako cemo sve to sto se donese nabacati na zicu pa ce da se jede s reda smile

Ono sto moze da se dogovori to je da se kolima poteraju neki sokovi, hleb i ostale potrepstine i rekviziti. Zica ce trebati. Ja sto ima zica to je za personalnu upotrebu, to jest, malih je dimenzija. U subotu i nedelju mozete racunati da kod mene ostavite sve sto treba da se utrpa u u kola (sve sto ne morate da nosite sa sobom).

On osto ne treba da zaboravite to su fotoaparati, baterije, baterijske lampe, nesto toplo za uvece jer moze da zahladni, eventualno nesto da se prostre da moze da se sedi ili odlezi.

Sutra pravim spisak ljudi koji ce da idu zato ko ima nameru da ide  nek se javi na vreme.
Sačuvana

shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #34 poslato: 28.04.2007. 06:40:58 »

Ok, ja bih voleo da znam to, jer ne bih bas voleo da idem i peske po mraku nazad. Ali ako mora... smile Treba da se napravi spisak da se zna cisto radi mesta onda i svega. Ako je ovo vec tako velika akcija, treba da se zna sve unapred. Ljudi, razmislite se dobro do sutra i izjasnjavajte se na sigurno a ne ono ko kad se sastajemo na plazi, pa "nije bitno dal sam doso ili nisam".

Pedja, da uzme ja sutra moju resetku sa placa, za rostilj?
Sačuvana
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #35 poslato: 28.04.2007. 06:45:22 »

u jbt ... ovo posta ozbiljno smile
bogami kanda tju biti prinudjen da idem smile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #36 poslato: 28.04.2007. 08:09:05 »


Pedja, da uzme ja sutra moju resetku sa placa, za rostilj?


Uzmi.
Sačuvana
jolly_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
jovana panovic
Lokacija: carinski bridge
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 167


Keep on smiling


« Odgovor #37 poslato: 28.04.2007. 10:22:54 »

E sad mene interesuje ko bi isao peske.I ima li neko ko zna put(ali stvarno zna-necu da lutam).Morali bismo da se dogovorimo kad krecemo i odakle...
Sačuvana
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #38 poslato: 28.04.2007. 16:52:21 »

put manje vishe nema shta da se zna ... samo treba neko ko zna da dodje do jovanove vode ... a do jelove je lako ....mislim ... imash jednu ulicu .. pichish pravo njom i ne skrecesh nigde i izbitjesh eventualno kod motela na jelovoj a jovanova je mozhda 15-20 min odatle Wink
Sačuvana
Deda31
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vladimir Voisavljevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Plaza
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 6




« Odgovor #39 poslato: 28.04.2007. 18:13:49 »

Ja radim u nedelju ,eto cisto da se javim i odjavim,
Lep provod zelim
Sačuvana
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #40 poslato: 28.04.2007. 18:29:20 »

E pa i ja se javljam da idem sa bike... smile Do jelove gore..
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #41 poslato: 28.04.2007. 18:42:35 »

Jovanovu vodu ne mozete da promasite. Kada stignete do "motela", skrenete na makadamski put desno i idete njim dok opet ne izbijete na asfalt (to je precica da ne idete preko brda), onda idete nizbrdo jedno 30-50 metara gde se opet odvaja zemljani put na levo. Treba da tu ima i tabla. Sidjete tim putem jos jedno 50 metara i tu je Jovanova voda. Ne moze da se promasi nikako.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #42 poslato: 28.04.2007. 19:04:03 »

U potpunosti se slazem sa idejom o odlasku na roshtilj. Doshao sam juche u Uzice, ostajem do srede i valjalo bi da ovaj vikend maksimalno iskoristim.
Recite shta treba sve da se ponese. Koliko chega treba da se kupi? Da li cemo to raditi grupno ili pojedinachno, svako za sebe.. Ajde to na vreme da se dogovorimo poshto je sutra nedelja i sumnjam da ce neka mesara raditi. Trebali bi to na vreme sve da isplaniramo kako i shta.
Shto se tiche prevoza ja idem bajsom. Mogao bih i kolima ali su mi uzeli dozvolu u vojsci i ne mogu da upravljam motornim vozilima Tongue
Znachi odgovara mi sve... Mogu da vozim do gore a Tijana neka se vozi sa Jelenicom u kolima... A mogu i da nakachim biciklu na kola pa gore da je ganjamo kada dodjemo. Znachi sve je stvar dogovora. Kako se vi izjasnite ja cu se sloziti. Samo me na vreme obavestite poshto mi je komp u kvaru i ne mogu nigde da pogledam shta ste postovali. Jelenica ili Pedja neka me obaveste telefonom kako i shta i gde ... smile
Ajde pa se vidimo sutra narode..
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #43 poslato: 28.04.2007. 19:52:46 »

Kad se i gde nalazite?Posla bih i ja.
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #44 poslato: 28.04.2007. 20:00:17 »

javicemo ti , dok se sve utanachi , svrati popodne na forum smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #45 poslato: 28.04.2007. 20:11:08 »

Ok, spremio sam resetku za rostilj, spremio sam moje snicle, raspitao sam se i skontao za put za pesaka, onda ko oce pesaka sem mene i jolly nek mi se javi na pvt. Mislim, mi moramo nesto ranije da krenemo nego ovi "pekmezari" smile pa onda se moramo i posebno dogovoriti.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #46 poslato: 28.04.2007. 21:00:31 »

Znachi ko ide kolima, ko ide peshke, ko ide bajsom. Jeste li se zna ili je to josh u fazi dogovaranja.
Ja sam rekao da sam rad da idem bajsom.. Tijana, ako moze da ide sa Jelenicom kolima, Jolly i ovaj idu peshke.. Ima li ko josh da ide, ili ce svi na kraju da ispale.
Chujem, vidim da i Starla hoce da ide. E bash da vidimo i to. Da vidimo da li je to josh jedna od njenih velikih lazi i prevara kojima se sluzi.
Ajde pa se chujemo. Valjalo bi do vecheras da se vec potanko dogovorimo i da znamo shta i kako. Jer ako nam to ostane za sutra od tog posla nema nishta. A bilo bi dobro da se sutra dan iskoristi maksimalno jer, i kao shto znate, za praznik najavljuju loshe vreme sa kishom.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #47 poslato: 28.04.2007. 21:25:27 »

Ok,necu ici.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #48 poslato: 28.04.2007. 21:29:00 »

Shto ? Gorim od zelje da te upoznam. (mozda se znamo Tongue)

Mi dolazimo skuterom samo da posedimo malo, bez klope. smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #49 poslato: 28.04.2007. 21:34:15 »

Tvoj izbor devojchice. Nisam mislio nishta loshe. Samo pricham onako kako je. Sve shto si do sada rekla ili obecala nisi ispunila pa reko samo da skrenem paznju da se ne zabrojimo u planiranju ljudi koji ce ici.
Samo ne znma zashto si se ti sada naljutila i zashto necesh da idesh, ali ok. Nisam ni mislio drugachije Wink
A imam osecaj da je svi znamo, tj. da nas sve zna ..ali nece da otkrije svoj identitet. smile
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.216 sekundi sa 35 upita.