Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: izlozba  (Pročitano 11160 puta)
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« poslato: 21.10.2005. 08:40:56 »

E pa dragi moji da vas samo obavestim da se polako priprema jedna izlozba fotografija,fotografike,videa i instalacija pod okriljem mladih snaga iz Udruzenja Art Zone-Uzice (ciji sam ja nemilosrdni PR)pa ko je zainteresovan neka me kontaktira radi infa ali ogranicenje je do 30 godina(sorry Kal)puno pozdrava Od Bojana Milutinovica aka Bote rolera aka SUbcrime aka BOtorius
Sačuvana

ziveo drug Tita!
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 22.10.2005. 06:36:19 »

Bota o kakvoj izlozbi se radi?
ja sam veoma zainteresovana da pokazem par slichica koje sam napravila smile

shta je potrebno ? i da imam malo manje od30 huuuh  Cool
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #2 poslato: 22.10.2005. 07:31:38 »

izlozba je na temu:Objektiv u zicama-Uzice pro (at) contra
trenutno je ceo projekat u fazi odobravanja nekih sredstava ali cisto da imate sta da slikate pa kada je postavimo.
Inace ce biti javni konkurs za radove i objasnjenje gde kako i sa cim treba predati,ali za sada do 1 novembra mogu reci samo ovoliko.ali vi slobodno pocnite da slikate sta mislite da podilazi pod socijalno-kulturnu ideju teme i da JECO OBAVEZNO RASIRI DALJE SVIM KLINCIMA KOJE ZNAS A DA SE BAVE OVIM TIPOM UMETNOSTI JER CILJ IZLOZBE JE DA IH MOTIVISEMO DA RADE I DA SE AKTIVIRAJU U RADU UZICKE KREATIVNE GRUPE KOJA RADI I CHIJI PLAN I PROGRAM MOZETE VIDETI NA VRATIMA STAKLENCA(POZORISTA) KAO I PO NEKIM LOKALIMA PO GRADU!
 AKTIVIZAM!!!!!!!!!
Sačuvana

ziveo drug Tita!
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 22.10.2005. 07:48:36 »

e bila sam na izlozbi koja je u staklencu (valjda i dalje ) svidela mi se ideja ...
Dobijam redovno sve pozivnice za sve dogadjaje samo josh da se aktiviram ... smile

Hvala na pozivu u svakom sluchaju smile
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #4 poslato: 23.10.2005. 03:42:34 »

pa daj vreme je a da ne pominjem da cemo mozda imati i neke novcane nagrade za najkreativnije umetnike
 :mrgreen:
Sačuvana

ziveo drug Tita!
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #5 poslato: 05.11.2005. 02:52:21 »

e mogu da kazem da je projekat prosao i da uskoro otvaramo javni konkurs
ali vi slobodno mozete vec sada da slikate.
TEMA IZLOZBE JE: OBJEKTIV U ZICAMA-UZICE PRO (at) CONTRA
SVI RADOVI MORAJU NAM SE DOSTAVITI NA DISKU SA VEC URADJENOM PREDPRIPREMOM ZA STAMPU,KAO I KRATKO OBJASNJENJE STA JE UMETNIK HTEO RECI,VIDEO KAO I NEKI PODATCI O SAMOM UMETNIKU.

USKORO JOS DETALJNIJE Afro SVEMU A I VIDECETE PO GRADU A I NA TVu

ZELIM DA VAS VIDIM U NAJVECEM BROJU!!!!
 JECO TEBE I PEDJU ZAISTA OCEKUJEM DA IZNESETE NEKE OZBILJNE FOTKE ZA VISE INFA PISITE NA MEJL
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 05.11.2005. 16:52:00 »

E pa ja ne mogu da ucestvujem, prestario sam smile

Sta znaci to "uradjena predpriprema za stampu". mnogo godina se bavim pripremom i prvi put cujem za taj pojam, a znam da onaj ko radi pripremu za stampu, najmanje voli da mu se donosi "predpripremljen" materijal. Svi insistiraju da se donese original scan ili negativ, jer tako mogu da iskoriste materijal do kraja.
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #7 poslato: 06.11.2005. 01:51:50 »

ma da je sredjena po tvom ukusu u nekom od editora a mi je posle dajemo na printanje.nadam se da sam sada bio malo jasniji,uostalom uskoro cete biti detaljno obavesteni,cim stignemo da prosledimo mailove svima.inace radove primamo samo u digitalnoj formi(divix,dvd)

a sto se tice tvog god sta da ti radim ja znam da se ti osecas mladje ali to su neki od uslova mozes da pomognes u svakom slucaju ako zelis!
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 06.11.2005. 03:19:02 »

Cek to znaci da primate obradjene fotografije? Onda se nismo razumeli posto ja pod fotografijom smatram samo ono sto napravi fotoaprat, a ako se radi neka naknadna prepravka onda to ne priznajem za fotografiju nego za obradjenu fotografiju smile

SVakako da cu rado da pomognem ako mogu. Palo mi je na pamet da, ako vec planirate aktivnost, mozemo da napravimo ovde poseban forum samo za vas tako da mozete da najvljujete aktivnosti, obezbedite komunikaciju medju samim aktivistima ali i imate povratnu inforamciju od gledalista.
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #9 poslato: 07.11.2005. 08:53:56 »

pazi to je odlicna ideja a sto se tice pomoci zvacu te mada nam treba jedan clan zirija koji je kompetentan u poljima digitalne fotografije i fotografija sa mobilnih aparata.ako mislis da si dorastao izazovu ili znas nekoga ko jeste javi.do kraja sledece nedelje bice gotov i plakat kojim cemo da objavimo konkurs pa cu vam svima(zainteresovanima)pustiti na mail da se informisete kako valja a i ici cu i na tv5 rok za predaju je 22 decembar.
inace rekao sam da je pored fotografije tu i fotografika(otuda obradjene),video(do 5 min),foto/video instalacija,fotke sa mobilnih.

kada budes imao vremena javni mi se da se dogovorimo oko foruma
poz
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #10 poslato: 07.11.2005. 10:19:32 »

Sto da ne, sigurno imam dovoljno znanja, iskustva i autoriteta da mogu da ocenim sta valja.

Za forum, na vama je da se odlucite da li to hcoete i da se organizujete, jer ne bi valjalo da napravimo forum, a da ne budete aktivni u njemu.
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #11 poslato: 08.11.2005. 00:00:51 »

imacu te u vidu za to mesto
a sto se tice foruma ja cu tu biti aktivan sa obavestenjima,najavama,itd.ali o tome moramo face to face nekad sledece nedelje jer pre toga ne mogu.
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #12 poslato: 08.11.2005. 01:30:11 »

Nema problema, mene je lako naci smile
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #13 poslato: 21.11.2005. 01:27:03 »

Boom ponovo evo mene sa nekim novostima za one koji vec ne znaju:

Konkurs je zvanicno objavljen 14.11. i trajace do 22.12.2005.
posto smo bili na tv5 i na radio uzicu i posto su plakati za sada samo po centru grada i po skolama da dodam jos neke tehnikalije.

 Za sve zainteresovane iz oblasti fotografija/fotogrfika maximum je 5 fotki po autoru znaci odaberite po vasem misljenju najbolje radove sredite ih bilo da se radi o fotografiji,pogotovu fotografici,a kada kazem sredite da budu spremne za stampanje u zadatom formatu 30x40.Za ljude koji predaju fotke vas je izbor da li cete da ih peglate mi posle radimo cistu pripremu za print i nista vise.Inace ovo NE ZNACI da ce svih 5 fotki ici na izlozbu to je na ziriju da odluci.
 Za radove iz oblasti videa maximum je video u trajanju od 5 min,editovan ,smiksan posto su me neki vec pitali za svuk,jednom recju spreman za pustanje preko kompa.
 Za foto ili video instalacije to morate licno da donesete da bi mi ocenili da li je moguce to odraditi ali kontam da nece biti nekih problema.Npr foto instalacija u obliku stripa ,primacemo cak i animirane filmcice itd
 Za fotke sa mobilnih nemam sta da pricam one su takve kakav vam je mob tako da probajte da izvucete maximum iz toga jer to posle ipak ide na veci format zbog rezolucije.

MORAM DA NAPOMENE DA CE SVE RADOVE PREGLEDATI ZIRI I DA CE ONI ODABRATI ONE KOJI IDU NA IZLOZBU I DOBITNIKE NAGRADA!
A ziri su :
 Miloš Cvetković, renomirani, profesionalni fotoreporter iz Užica, saradnik nekoliko domaćih dnevnih listova, čije fotoreportaže objavljuju i ugledne svetske dnevne novine i časopisi; nosilac prestižnih međunarodnih i nacionalnih nagrada i priznanja u oblasti reporterske fotografije.    
 Radovan Vujovic, renomirani, profesionalni fotograf iz Užica, čiji radovi su objavljivani i u uglednim svetskim časopisima (uključujući National Geographic i Photo).
 Mladen Jevđović, akademski slikar-grafičar, sada  profesor teorije forme u Umetničkoj školi u Užicu, ranije direktor Gradske galerije, osnivač i utemeljivač renomiranog Grafičkog bijenala suve igle, član Programskog saveta projekta Otvoreni put E-761;
 
Za sve dalje informacije ja sam u prostorijama art kluba u foajeu pozorista  (uz stepenice prva desno)utorkom od 10-12 i cetvrtkom 14-16h
a tu se i predaju radovi

SVI RADOVI MORAJU BITI NA CD-u UZ OBRAZLOZENJE RADA(ova)(kratko),KRATKOM BIOGRAFIJOM UMETNIKA .

LJudi tema je data ,kome nije jasna neka pita moja ideja je bila da se malo vise osvrcete na socijalo -kulturne nedostatke koje vidite,ali to ne znaci da ostalo nece doci u obzir.

BUDITE KREATIVNI,UVRNUTI, PRIDJITE TEMAMA IZ NEKONVENCIONALNOG GLEDISTA JER OVO NIJE I NECE BITI KONVENCIJONALNA IZLOZBA.
Pozdrav Bojan[/b]
Sačuvana

ziveo drug Tita!
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #14 poslato: 07.12.2005. 23:53:13 »

evo polako se priblizava kraj konkursa pa svi vi zainteresovani da donesete radove ubrzajte malo i dolazite jer 22. je tu.ako ima pitanja dodjite da se konsultujemo mi smo tu.
Sačuvana

ziveo drug Tita!
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #15 poslato: 09.12.2005. 19:04:10 »

U subotu, 10. dcembra u 13:00h u Uzickoj kreativnoj shupi (hol Narodnog pozorista,
na spratu, desno), nas dragi gost Milos Gojkovic, koga smo krajem septembra o.g.
vec upoznali kao chlana banda Elektrolasta, odrzace prezentaciju i radionicu
na temu Film i video - kreativna kratka forma. Moderator ove radionice bice
Bojan Jankovic.


Milos Gojkovic (Gojko) rodjen u Cacku, graficki dizajner (Camberwell College
of Arts - London), magistrirao dizajn vizuelnih komunikacija na Central Saint
Martin's School u Londonu.
 
Pravio kratke filmove za Klackalica Film, osnovao band Disko Klackalica, i sa
jednima i sa drugima obisao Srbiju i ucestvovao na brojnim festivalima...
Svirao u bandu Krsh, sada u pancevackom bandu Elektrolasta... Radi na RTS
animacije i grafiku, i dalje pravi kratke filmove, muzicke spotove (Jarboli) i
josh puno toga....

Ja vas pozivam da dodjete jer ovo ce biti radna radionica posto Gojko donosi i kameru i programe pa ce se raditi i uciti u isto vreme.

Zatim moram da napomenem da 15.XII u 15h u Shupi ce biti odrzana radionica fotografije koju ce raditi nasa sugradjanka Andrijana Brujic koja je zavrsila fotografiju i izlagala po celoj Srbiji.

pozivam vas da dodjete i doprinesete malo razvoju subkulture ovog grada  i naucite neke nove i zanimljive stvari,a pri tom i mozda ucestvujete na nasem konkursu.
obe radionice su u okviru konkursa Objektiv u zicama
 
puno pozdrava i nadam se da cete svrnuti
ekipa Art zone i Shupe
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 10.12.2005. 03:15:40 »

Mmm.. zanimljivo
Sačuvana

mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #17 poslato: 11.12.2005. 02:42:44 »

jbg zakasnih da procitam na forumu  :cry:
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #18 poslato: 13.12.2005. 06:54:12 »

Samo podsecam na radionicu fotografije koja ce se odrzati u cetvrtak 15.XII od 15h u prostorijama Shupe gost Andrijana Brujic

dodjite i naucite nesto a onda nam donesite svoje radove
sve u okviru konkursa Objektiv u zicama/Uzice pro(at)contra
poz Bota Art zone/Shupa
Sačuvana

ziveo drug Tita!
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #19 poslato: 13.12.2005. 07:09:43 »

jbg .. rano mi to previshe
ali boze moj drugi put!
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #20 poslato: 13.12.2005. 23:44:47 »

ako je 15h rano onda ti k.... i ne moras da dodjes!
Sačuvana

ziveo drug Tita!
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #21 poslato: 14.12.2005. 01:06:29 »

kazem to zbog posla...
radim jbg ...
Sačuvana

subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #22 poslato: 14.12.2005. 17:53:51 »

e bga sta da se radi ti svrni posle posla ako mozes trajace to da 19 sigurno
Sačuvana

ziveo drug Tita!
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #23 poslato: 21.12.2005. 06:16:08 »

ljudi moram da napomenem da se u cetvrtak konkurs zatvara pa ko god je zainteresovan da ucestvuje da na vreme dostavi svoje radove u prostorije shupe u cetvrtak od 14-16 a mozda i duze zovite na mob da proverite.
konkurs NECE biti produzen,ili ce biti eventualno do petka stoga spremajte materijal.
poz Bojan
Sačuvana

ziveo drug Tita!
subcrime
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 83



« Odgovor #24 poslato: 24.12.2005. 01:16:02 »

e ljudi moram da vas obavestim da je konkurs nezvanicno produzen do ponedeljka jer nismo mogli da ODJEDNOM primimo sve vase radove kojih ima u broju o kome smo mi samo mastali do juce.Za sada ima 23 autora i ocekujem jos 5-10 pa iz tog razloga nismo bili u tehnickim mogucnostima da sve to primimo za jedan dan.Tako da ako je nekome stalo da preda moze to uciniti i u ponedeljak posle 13h.
moram reci da ima strava fotki i za sada 4 video rada

pozdrav Bota & Shupa
Sačuvana

ziveo drug Tita!
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.225 sekundi sa 36 upita.