Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kabal za Sony (Taki citaj ovo)  (Pročitano 1767 puta)
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 13.08.2002. 06:28:47 »

Juce videh jednu Digital8 Sonijevu kameru sa USB i DV izlazom.. Tako, koliko sam video USB prikljucak nije mini USB Type B koji se koristi za fotoaparate.

Taki, da znas kad budes nabavljala kabal da obratis paznju. Prvo probaj da li odgovara.
Sačuvana

Taki
Gost
« Odgovor #1 poslato: 13.08.2002. 06:28:47 »

Hvala Brokeru.
Nisam ni sanjala koliko to moze da bude komplikovano...
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #2 poslato: 13.08.2002. 06:28:47 »

alo, bre, napraviste mistifikaciju niokocega... lepo ima radnja, odneses kameru, oni provere po katalogu koji ti kablic treba, prodaju ti i to je to, ako vec nemas video ulaz na kompjuteru; ako imas, onda ti ne treba nikakav kabl osim obicnog i S-video kabla koga ima na svakom koraku, na buvljaku, gde god pozelis...
Sačuvana
VBO
Gost
...
« Odgovor #3 poslato: 22.10.2002. 00:57:48 »

Nisam stigla da citam ove sve topike a tako ima poucnih stvari.
E sad da li mi mozete odgovoriti na ono pitanje koje sam vec negde postavila.Imam neki softver u kompu za audio-video mix VIDEO snimaka.Trazi mi "divace"(ne znam jel dobar speling a ne mogu sad da trazim al znate na sta mislim) da prikljucim da bih ga uopste mogla koristiti.
Sta mi je tu divace? Mogu li da "ukljucim" nekim kablom :mrgreen: moju obicnu VIDEO KAMERU pa da seckam i reziram stvari koje sam vec nasnimila na maloj kaseti ( kamerinoj)? Moze li ( mozda) da se prikljuci video pa da seckam i reziram sa velikih obicnih video kaseta sto sam ranije nasnimala ( pa pobrisala sa male kasete)?
NEMOJ NEKO DA SE SMEJAO NA OVA MOJA PITANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :mrgreen:
ZNATE DA SAM DUDUK ZA TEHNIKU :oops:
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 22.10.2002. 01:33:27 »

Ne moze VBO, bez jace tehnike. To sto ti imas verovatno podrazumeva nekakvu video kartu za graberom, pa se video sminak sa videa prvo kompletan prebaci na racunar a onda racunar simulira video pa ti radis montazu na njemu. Na kraju kad sve zavrsis ponovo snimis na video...

Kako god okrenes to je posebna (i skupa) oprema.
Sačuvana

Commy
Gost
« Odgovor #5 poslato: 29.10.2002. 10:57:03 »

Citat: "Boban"
alo, bre, napraviste mistifikaciju niokocega... lepo ima radnja, odneses kameru, oni provere po katalogu koji ti kablic treba, prodaju ti i to je to, ako vec nemas video ulaz na kompjuteru; ako imas, onda ti ne treba nikakav kabl osim obicnog i S-video kabla koga ima na svakom koraku, na buvljaku, gde god pozelis...


pazi, USB kabl ti koristi samo za skidanje fotografija sa kamere, DV (fire wire) za skidanje videa preko Fire Wire kartice, a S-VHS takodje, ali je kvalitet te slike mnoooogo losiji i ne moze se koristiti za profi montazu i rezultate kao sto bi dobio preko DV izlaza.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.869 sekundi sa 35 upita.