Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: kako da obrisem fotku  (Pročitano 3170 puta)
Nocobdija
Gost
« poslato: 07.01.2003. 07:33:00 »

Hteo sam da postavim (i uspeo) ovde fotografiju i onda da je u okviru diskusije otvorim (snimim putanju, pa onda kopiram kao img), ali nikako nisam uspeo da otvorim (verovatno i znam zasto, ali bese kasno), pa ako je moguce ili mi reci Brokeru kako da je skinem ili skloni iz ART-a jedinu koju sam ja postavio, a ta je:  "Hristos se rodi".
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 08.01.2003. 06:39:00 »

Jos uvek nema opcija da korisnici brisu fotke, moram ja. Bice uradjeno.
Sačuvana

VBO
Gost
...
« Odgovor #2 poslato: 13.01.2003. 21:47:53 »

U to ime Brokeru prebaci i onog mog kengura sa Prirode u "Zivotinje" please.
Konacno sam kupila digitalnu kameru ( Sony Cyber-shot DSC-P71) i evo ucim sad kako se barata njome...za mene novo i zanimljivo a zadovoljna sam i slikom. Kasnije cu kupiti i printer videla sam za kucnu upotrebu ne ispadaju lose fotke.Ima i movie mode sa 8 minuta pokretne slike ( bez tona) al to je vise za zabavu ( kvalitet onako).
Sačuvana
Zu
Gost
« Odgovor #3 poslato: 13.01.2003. 22:22:26 »

Ej, CAO!... Cheesy

Postavi ovde one slike KONJA! Plz.

Srecna ti Nova Godina! (je l vec stigla ili tek za koji sat?)
Sačuvana
ZEKA FILM LaFonten
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 181


« Odgovor #4 poslato: 14.01.2003. 00:33:22 »

Citat: "VBO"
U to ime Brokeru prebaci i onog mog kengura sa Prirode u "Zivotinje" please.
Konacno sam kupila digitalnu kameru ( Sony Cyber-shot DSC-P71) i evo ucim sad kako se barata njome...za mene novo i zanimljivo a zadovoljna sam i slikom. Kasnije cu kupiti i printer videla sam za kucnu upotrebu ne ispadaju lose fotke.Ima i movie mode sa 8 minuta pokretne slike ( bez tona) al to je vise za zabavu ( kvalitet onako).


Cao VBO,
Daj svrati malo cesce.
Umrela nam Cerga bez tebe.
Sačuvana

FERIZAM
U zavrsnici lakih figura
najjaci su konji i lauferi.

By Zeka LaFonten
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 14.01.2003. 01:07:47 »

Prebacen kengur. Fina ti je ta kamera. Ako se ne varam ima neki IC d amoze da fokusira u totalnom mraku. Zum je mali, samo 5x, cini mi se.. a treba da moze da snima i zvuk u film modu...
Sačuvana

VBO
Gost
...
« Odgovor #6 poslato: 14.01.2003. 06:01:14 »

Josh proucavam uputstva Brokeru.Prodavac mi je setovao kad sam kupila ali ja necu tako da je koristim kao totalnog idiota.Nazalost u movie modu nema zvuk ali nije ni bitno toliko u ovoj fazi.Vazno da mogu e-mailom da posaljem pokretnu sliku a i to je onako vise kao zezanje. Nisam je jos prikopcala na kompjuter ( to ce zet) jer moram da dokupim neki kabl posto nemam na kompu USB ulaz ( stalno kaskak s tim kompjuterima).Inace kad sam sliku napravljenu s ovom kamerom stavila na TV a veliki je ekran fantasticno izgleda.Namontirao mi onaj u radnji najmanju velicinu a to znaci i najlosiji kvalitet fotki pa opet fantasticna je ostrina a i boje su krasne.Jedva cekam da to sve izmontiram pa da pustim "u promet" fotke.Sto se tice blica tek cu da proucim to, nije mi sve najjasnije.Nekako kad 'opaljujem' u mraku ne vidim klasican blic da je opalio...
Inace kosta dosta...mani ga...za amatera i previse...Ima 3.2 mega pixela i 3 X OPTICKI ZOOM a 6X ukupan zoom al meni prodavac kaze da uopste ne treba da koristim digitalni zoom jer deformise sliku pa mi ga iskljucio.Probacu ja sve to al tek sam sad napunila baterije ( koje su joj najslabija tacka) pa cu da eksperimentisem.
Sačuvana
VBO
Gost
...
« Odgovor #7 poslato: 14.01.2003. 06:03:26 »

Svraticu Zeko i na Cergu...da skupim malo energije, haha
Sačuvana
mercedes
Gost
« Odgovor #8 poslato: 14.01.2003. 17:33:28 »

Cestitamo, cestitamo VBO, postali ste majka :mrgreen: , nego kako nemas energije a imas toliko Sunca?
Sačuvana
VBO
Gost
...
« Odgovor #9 poslato: 14.01.2003. 21:48:32 »

Zanimljivo ali fotke su mi znacajno tamnije (i nejasnije) kad ih downlodujem u kompjuter nego kad ih gledam na tv-u ili na samoj kameri. Verovatno cu morati da slikam u vecem formatu da bi dobila bolji kvalitet na komp-u.
Da Brokeru ima jedan mode da mozes da slikas bez blica u mraku.Naime tu daje neku slabasnu titrajucu svetlost. Ima dosta da se uci...haha
Hvala Mercedes...sad moram da "ga" ljuljam...haha.
Probacu da okacim jednu Nikicinu sliku radjenu ovom novom kamerom tamo na decijim slikama da vidim kako ce da izgleda.I papricice iz moje baste cu da okacim na Prirodu.
Energija...hehe...mislim na onu duhovnu, jedva da ima malo veze sa suncem...a trosi se...ma ne zna se...a sve teze se akumulira...
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #10 poslato: 15.01.2003. 00:45:43 »

Kojim programom si smanjila fotku "Na telefonu". Nesto mi to mnogo krzavo.
Sačuvana

VBO
Gost
...
« Odgovor #11 poslato: 15.01.2003. 08:55:42 »

Uzasno mrzim da smanjujem fotke posebno ne na tako malu dimenziju.Uvek se iskrzaju.Istina jos nemam Photoshop ali cu ga uskoro dobiti pa cu da vidim koliko je bolji od ovog mog MS Photo Editora koji je bash ono bazicna varijanta al jedina koju imam.
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #12 poslato: 15.01.2003. 19:46:53 »

Не мораш набављти Фото Шоп. Он је прилично скуп а за твоје потребе је вероватно превише компликован и моћан. Ако ти је само до уређивања фотографија имаш као замену Adobe Photo Shop Elements. Програм је прилично јефтин (мислим око 80 УСД, можда и мање) а садржи скоро све опције из Фото Шопа које се односе на обраду фотографија и чак неке које Фото Шоп нема. Бар сам тако прочитао у приказима.

Нажалост до тог програма још нисам дошао па не могу да дам оцену из сопственог искуства. Поред фото Шопа користим ACDSee 5.0 који није програм типа Фото Шопа већ је намењен за преглед и конвезије фотографија и то ради одлично али има и неке опције за брзу обраду фотографија које раде вро добро. Када радим са већим бројем фотографија ја чешће користим ACDSee.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.802 sekundi sa 36 upita.