Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: preview of greece  (Pročitano 2406 puta)
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« poslato: 20.02.2008. 03:32:58 »

exqrzija smile enough said smile

paralia


pirejska luka


meteora


drvce masline u delphima


akropolj






Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #1 poslato: 20.02.2008. 07:46:12 »

da su prve 2 u hdr bilo bi odlicno zanimljive slike : ) prva mi je najlepsa ali nekako voda previse mracna nije prelaz vidljiv al sve jedno mi je ona favorite
Sačuvana
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #2 poslato: 20.02.2008. 16:55:22 »

fina turisticka serija! Cheesy
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 20.02.2008. 17:39:37 »

Treba poznavati razne tehnologije ali pravo fotografisanje je ipak samo to kada imas fotoaparat u ruci, protor izpred sebe i samo jedan snimak. U slucaju prve dve slike treba se pomiriti sa tim da je dinamicki opseg svetla bio preveliki za digitalac i eventualno probati da se iz toga nesto izvuce.

Druga slika ima veliki problem sto se vide oni elektricni vodovi tako da ja tu fotografiju ne bih ni uslikao. Da nema zica, to bi bio dobar snimak i ovakav kakav je, eventualno je moglo malo da se EV spusti za korak-dva, da se izbegne da na par mesta progori belo.

Na Meteorima mi smeta sto je drvo u prvom planu zamuceno a sve nekako ima utisak da tu ima i neka mrlja zbog refleksije svetla na staklu prozora autobusa.

Na ofotografiji masline mi smeta sto se vrh brda u pozadini pomalja kroz krosnju, jer odvlaci paznju. Trebalo je malo cucnuti tako da se vrh sakrije iza krosnje, a da ona tako bude jos istaknutija jer bi imala nebo u pozadini. Takoje, moglo se biranjem mesta sa koga se snima izbeci onaj betonski blok, verovatno je mogao da se zakloni nekom stenom spustanjem fotoaparata.

Fotografije Akropolja su odlicne, jedino mi smeta sto se na dve vide gradjevinske konstrukcije. Na drugoj je to , cini mi se moglo biti izbegnuto, promenom mesta sa koga se snima.
Sačuvana

black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #4 poslato: 20.02.2008. 20:11:29 »

e da mi je HDR... smile smile

hvala svima na komentarima embarrased

Pedja, elektrichni vodovi su fakat i meni boli ochi, ali trenutak probijanja svetla kroz oblake mi je bio isuvishe fascinantan da bih ga propustila..
shto se meteora tiche, zamutjeno je jer smo bili u pokretu smile nazhalost, nismo stajali tuda, pa je bilo nemogutje napraviti fotografiju sa zemlje smile
za brdo, slazhem se da je moglo da se sakrije. iskreno, nisam uopshte o tome razmishljala smile shto se betonskog bloka tiche, namerno sam ga stavila u kadar, razbijanja-monotonije radi. na akropolju je bilo teshko izbetji sve one ljuude koji su se konstantno shetkali i razgledali (logichno smile i upadali mi u kadar.. chitav hram je bio u procesu popravke, ta i konstrukcija na drugoj slici nije mogla biti izbegnuta. na tretjoj je mogla, ali onda ne bih imala zheljeni polozhaj blokova pri dnu smile

josh jednom, hvala puno icon_heart
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.877 sekundi sa 35 upita.