Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Treba mi pomoc "Amerikanaca" oko nabavke jednog skenera  (Pročitano 22967 puta)
Tužibaba
Gost
« Odgovor #25 poslato: 09.09.2002. 09:17:03 »

Citat: "Mirabella"

Falim te blagi Boze....  Kad umuche covek  :mrgreen:


it's your turn now    :mrgreen:

ajde, iznenadi me!   :wink:
Sačuvana
Mirabella
Gost
« Odgovor #26 poslato: 09.09.2002. 09:44:42 »

roll
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #27 poslato: 09.09.2002. 10:42:20 »

Nasli ste na mom meni egzistencijalno vaznom topiku da se prepucavate, a?

OK, provericu jos neke mogucnosti, imam neke poznanike u Segedinu a to je Madjarska, mozda moze da se naruci na njih, ne znam jedino kako ide sa Madjarskom carinom, jer kad se na to pridoda nasa carina, moze to da ispadne prekomplikovano...

Poslednja opcija je da maltretiram AForda sa postom - to nije bas mali paket...
Sačuvana
Tužibaba
Gost
« Odgovor #28 poslato: 09.09.2002. 13:42:23 »

Citat: "Boban"

Nasli ste na mom meni egzistencijalno vaznom topiku da se prepucavate, a?

OK, provericu jos neke mogucnosti, imam neke poznanike u Segedinu a to je Madjarska, mozda moze da se naruci na njih, ne znam jedino kako ide sa Madjarskom carinom, jer kad se na to pridoda nasa carina, moze to da ispadne prekomplikovano...

Poslednja opcija je da maltretiram AForda sa postom - to nije bas mali paket...


hebiga...   ja te pito da l' bi ti odgovarao polovni skener...ima ih svuda, ko kasetnih bombi ...   a ti nista,  pravis se lud...
..ili predpostavljas da te zaj**avam...??
 :?:  :arrow:  roll
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #29 poslato: 09.09.2002. 18:00:00 »

Naravno da mi odgovara polovni skener... pa zar ne vidis da sam negde gore napisao da mi mesecima na sve strane idu oglasi.
Jedini problem sa polovnim skenerom je taj sto bi ipak trebalo da se proba, a to postaje malo komplikovano, zar ne?
Imas li mozda resenje i za to?
Ja zivim u zemlji Srbiji a svi polovni skeneri meni interesantni zive u Americi... to mi ipak deluje kao pozamasna prepreka, jedino ako neces ti za mene da isprobas skener a zatim mi ga posaljes, a?
Sačuvana
Ana
Gost
« Odgovor #30 poslato: 09.09.2002. 18:35:10 »

Ne verujem da se isplati kupovati polovni skener. Postarina iz USA nije mala stavka, nabavka je komplikovana, i raditi sve to da bi se nabavilo nesto sto moze biti veoma "izandjano" mi deluje kao krakorocno komplikovano resenje.
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #31 poslato: 09.09.2002. 22:35:41 »

ma isplati se, evo Tuzibabica ce da iscacka u svom komsiluku dva komada po 100$ i da ih donese u YU kada bude dolazio, a ja mu ih platim po 200$... ako rade... eto, skoro da isplati putne troskove.
Sačuvana
Tužibaba
Gost
« Odgovor #32 poslato: 10.09.2002. 08:49:42 »

Citat: "Boban"

Naravno da mi odgovara polovni skener... pa zar ne vidis da sam negde gore napisao da mi mesecima na sve strane idu oglasi.
Jedini problem sa polovnim skenerom je taj sto bi ipak trebalo da se proba, a to postaje malo komplikovano, zar ne?
Imas li mozda resenje i za to?
Ja zivim u zemlji Srbiji a svi polovni skeneri meni interesantni zive u Americi... to mi ipak deluje kao pozamasna prepreka, jedino ako neces ti za mene da isprobas skener a zatim mi ga posaljes, a?


a sto da ne bih...?   pa ne bi mi bilo prvi put da cinim usluge te vrste...

...evo, pogledacu sta ima pa cu da ti javim...
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #33 poslato: 11.09.2002. 05:42:07 »

OK...
Sačuvana
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.374 sekundi sa 33 upita.