Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kajanje ???  (Pročitano 7869 puta)
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« poslato: 03.10.2007. 23:16:44 »

Da li bi menjali partnera Huh?
Shta vam se kod nje(ga) ne dopada, shta bi izmenili Huh?
Da ne bi neko pomislio da u tekstu ima neshta(o) lichno..., zelim da napomenem da me je inspirisala anketa u nekim dvenim novinama, gde je potvrdjeno da je enorman broj , shto zenskog , a shto mushkog pola, nezadovoljan sa svojim partnerom i da bi, kada bi sada bili u situaciji da odabiraju, postupili drugachije,tj. odabarali bi drugog partnera.
Da li vam je i koliko vam je bitno, da sutra budete cenjeni chlan drushtva, ili shto bi Uzichani rekli, ugledni gradjanin, a sve preko i uz pomoc svog partnera (ti glumish facu u kaficu, a zena nachelnik odlenja Uzichke bolnice..., ti rentirash zenine lokale, vozish dobar auto, a zena sudija u Okruznom ili Opshtinskom sudu)...
Da li bi seksipil i dushevnu dobrotu, sa sve plavim ochima, menjali zarad materijalne sigurnosti i koliko je bitno da jedan par bude materijalno zbrinut. Znate kako se  kaze..." E, da mi je bila ova pamet..., drugachije bih ja delovao..."

Da navedem svoj primer, uostalom da budem prvi...
Meni je bilo najvaznije, kada sam odabirao zivotnog partnera, da riba bude riba...to mi je bilo najbitnije. Da je normalne visine, da ima zavodnichko telo (znachi, da nije debela), sise mi nisu bile bitne,( neverovatno, ali istinito) i vrlo mi je bilo bitno da mi nije trebalo..., ali sada...
Milon puta sam joj rekao, da mi je korisnije to shto ume da vozi (lako imati papr da si polozi(la)o, bitno je izistinski umesh da vozish), nego da je zavrshila neki fakultet, od koga bi imali samo shtetu, a nikako korist.
Danas, kada sam u braku trista godina, mogu josh da kazem, chisto onako iz iskustva, vrlo je bitno, prebitno, da je partnerka fizichki jaka...nishta gore od kilave i nejake zene..., ne moze ni dete da ponese na treci sprat.
Da ne bih moju prehvalio, dodelicu joj jedan us**ni list, a to je ogromna mana...zavisnik je od nikotina..., danas, ako bih trazio devojku, pazio bih da je nepushach..., ali ne moze bash sve da bude idealno, shta da radi onaj chija ne ume da razvuche pitu !?!?!?
« Poslednja izmena: 04.10.2007. 05:21:00 velika, Reason: dva slova zamenjena zvezdicama » Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #1 poslato: 04.10.2007. 00:36:16 »

Sta ti bi? Pozitivna promena..

Nego nisam u braku na srecu ili nesrecu tako da ne mogu bas suditi iz te perspektive.. ali ako gledamo sada kao nekog ko za par godina treba da misli o stvaranju porodice mislim da bi izbegavali kajanje sutra nije mi previse vazno da imam foto model koji ne zna nista osim da se namesti za slikanje.. znaci trazim nekog relativno normalnog partnera sa kime mogu da razgovaram o bilo cemu, sa kime mogu deliti dobro i lose sutra u zivotu, ko ce uvek imati konstruktivnu kritiku na moj racun (ne samo kritiku naravno bitno je da je konstruktivna Wink) ali nece se ljutiti za moje primedbe.. izgled koji B17 pominje nije vazan to imam vremena da setam dok sam na fax-u na srecu ni sada mi nije neka satisfakcija da setam foto model..
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 04.10.2007. 05:27:03 »

Mislim da je poprilichno normalno da se nakon x godina provedenih zajedno, ljudi koji su nezadovoljni zhivotom (ili jednostavno negativne lichnosti) preispituju shta bi i kako menjali. I, naravno da je uvek lakshe da je kriv neko drugi. Pa krecu od najblizheg - svog partnera. A koliko njih je zastalo da se zapita "shta sam to zavoleo/la na njoj/njemu?" "shta se to promenilo od prvog dana?" "da li sam, i kako, ja uticao/la na tu promenu?"
I, uostalom, smatram da vecina njih samo laprda. Pa, zashto ne promene partnera? I, verujem da bi, ukoliko bi ostavili partnera (ili bili ostavljeni) sve dali da ponovo budu zajedno...
Ili sam i dalje nepopravljivi idealista?
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #3 poslato: 04.10.2007. 05:42:19 »


Sta ti bi? Pozitivna promena..




 Cheesy

 Idealan partner? Shta je to?  Cheesy Ja josh uvek takvog nisam otkrila... shalu na stranu, ali poslednjih godinu dana shvatam da ideal u tom smilsu zaista ne postoji.. iskustvo mi govori... verujem u kvalitet i sushtniski ostvaren odnos, ali u idealan zaista ne...
... kajanje je neshto shto je neizostavno, makar se kajali i za sitne stvari...vreme vas pregazi, pa opravdanje ili krivca trazite u sebi ili brachnom partneru... bitno je da osnov na kome se zasnovao brak ne bude previshe uzdrman, a za ostalo cemo lako... smile
Sačuvana
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« Odgovor #4 poslato: 04.10.2007. 22:11:23 »

Najvishe zamerki, pa i promene partnera, Amerikanke i Francuskinje, kao razlog navode,  nemogucnost njihovih partnera da im omoguce putovanja, koja su imale pre njih...

Nashim devojkama je najbitnije da se lepo obuku, a kada se udaju , da imaju da jedu..., bash kao mechka u rupi...onda nije chudo, shto smo videli devojku koja se udaje za momka koji je tuche (48 S), a jadna se nada da ce to prestati.
Ochigledno, da je zenama sa nashih prostora premalo stiglo emancipacije..., toliko je puno potrebno da se ohrabre, dignu glavu....promene partnera kada se izneveri njihovo ochekivanje.

Kada budu rekle " Pitala sam te,... obecao si mi, slagao si , ili si u nemogucnosti,... ja ne zelim da chekam...ne mogu, cao, odlazim..., naci cu boljeg, a ti , ako hocesh i smesh ubij, ja cu se u svakom sluchaju braniti,  ne zelim vishe ovako, prevarila sam se u proceni...odjebi..... " !!!
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #5 poslato: 04.10.2007. 22:53:45 »

Mislim glupo da pricamo generalno naravno da zaista zavisi od situacije ali ono "naci cu boljeg.." mislim da to realno nije bas moguce.. nekada se coveku ucini da eto samo preko puta njega kod komsije se bolje zivi, da li je bas tako? Kako je zaista tamo? Ja smatram da nema srece preko puta za nju se moramo boriti zajedno.. uvek cu naci zamerku svakoj partnerki ali zasto ne bih trazio dobre stvari umesto zamerki? Kakav ce mi to zivot biti ako mi jedno drugom samo zameramo za svaku sitnicu? Ranije pomenuh da je konstruktivna kritika korisna pod tim mislim da ako me nesto zaista iritira kod parnera zamolicu je lepo da prestane to raditi ili da mi bar obrazlozi zbog cega to radi ali pricacu sa njom ne sa nekim trecim o nasem problemu ako je problem uopste.. razgovor resava probleme i zelja da se istraje. Kazu ljudi da ljubav brzo nestane (onaj zar ljubavi) ako ne ostane postovanje to treba prekinuti u startu..
Sačuvana
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« Odgovor #6 poslato: 05.10.2007. 22:39:31 »

Uvek cesh pozeleti da promenish partnerku, ako je privedesh samo zbog papira, a posle...posle par godina, kada ti udovolji da podje s tobom na koncert Kylie Minog i pri tom pochne da igra kolo, upravo kao i kada si ti zelo da njoj ugodish i otishao na koncert Dragane Mirkovic i na koncertu...ma brate pali.... dok se ne istera iz kuce VB ona seoska dzukela, ne mogu da se koncentrishem...vodim dete sutra na kros....  vozdra.....
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #7 poslato: 06.10.2007. 22:32:32 »

Ne bih menjala partnera..bar ne trenutno.Ima mnogo toga kod njega sto mi se ne dopada,ali taman kad pomislim da je vreme da ga menjam-on me nekim gestom odusevi smile ...
U danasnje vreme izbor je veoma suzen,ili su ozenjeni,ili su gey,tako da nama devojkama nije bas lako u izboru partnera...Da ne govorim o onima koji misle da ste njihovo vlasnistvo,pa vas kontrolisu ,sumnjice,i drze predavanja..
Iskreno,mozda je i bolje biti sam,nego sa pogresnom osobom,jer pogresnog je tesko promeniti.Znam za vezu gde je devojka ostavila decka,a on ne zeli da je pusti...Preti potencijalnim "zamenama",preti njoj..prosto ne zeli da prihvati to da ga ona vise nece.
E onda se ona kaje sto je uopste pustila tu budalu u svoj zivot,kaje se sto veruje da ce da je pusti na miru,jer zna da nece...ma kaje se zbog milion stvari koje je dozvolila da joj se desavaju!
A cudo...bio je tako normalan!!!!
Sačuvana
Boby
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zare i Mina
Mesto: Uzice
Lokacija: Gluvaci
Horoskop: Ovan
Poruke: 4


« Odgovor #8 poslato: 05.02.2008. 21:53:38 »

Svog muzica ne bih menjala ni za sta na svetu! Eto zajedno smo 4 godine i jos uvek me odusevljava svojim razumevanjem! Meni je licno potreban neko ko ume da shvati moje bubice i da me voli sa njima,kao sto se ja trudim da volim sve vrline i mane mog supruga.Zato ja tvrdim da idealan partner-ka postoji,samo ga neki jos uvek nisu pronasli!
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #9 poslato: 19.12.2008. 23:43:19 »

da je zavrshila neki fakultet, od koga bi imali samo shtetu, a nikako korist


Ovo slabo nešto kapiram, kako bi imao štetu? Raspodela moći? Mogla bi da zarađuje više od tebe?

Ja mog partnera ne bih menjala (za sada nakon 6 godina zajedno, ne znam za 10 šta bi mislila).
Sačuvana
Goran23
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 8


WWW
« Odgovor #10 poslato: 22.02.2011. 04:22:19 »

Ne postoji idealan partner ali dosta zavisi od nas kako cemo ga gledati i time nasa sreca u braku/vezi. Svakom ako trazis mane zameras svaki sitnicu ces da zamrzis...
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #11 poslato: 26.02.2011. 00:45:02 »

Kako je ovaj Budalica,Lola,ili kako vec pametan smile!Cudo jedno..
Otprilike sve sto je napisao bila je istina,samo sto smo tesko varili to sto pise,jer svako voli lazi,istina nije uvek prijatna..
Poznajem budalicu smile!To je svaki muskarac bez onog folirantskog u sebi.
Da-biti jaka zena veoma je bitno kad imas kilavog i nesposobnog muza pa moras sama da teglis i premestas stvari po kuci (pametne zene se snadju pa nadju zamenu u liku uslznog komsije Wink ),vuces decu jer on nikad nije tu,radi,a tatu glumi kad ta ista deca dovoljno porstu da znaju da sami vode racuna o sebi,razvlacis pite jer prosto to nije nuklearna fizika..
Svi u pocetku idealizujemo partnera,to je normalno.
Normalno je i da kad vidis da taj isti ima mane iste prihvatis ili ne.
Ali nije normalno misliti da si TI savrsen,jer savrsenstvo u ljudskom obliku ne postoji.
Ono sto ne valja,treba menjati..bez kajanja!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.081 sekundi sa 31 upita.