Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Pomorandza dijeta  (Pročitano 3450 puta)
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« poslato: 12.01.2008. 03:04:54 »

Vrtio, vrtio, vrtio...nigde teme ...zdravlje ili sl...moze ovde Huh?
Danas odem na pijac...chvrsto odluchio da skinem kilazu...frustriran zmijskim zenskim telom u svojim rukama...ne mogu vishe, pobecice mi...zauvek, a sve zbog prekomerne tezine. Stanem na vagu...113 kg. ufff, ubio me decembar.
Nije to bash toliko alarmantno, da me vidite, nikada ne bi bi rekli da sam toliko tezak...interesantno, ja nisam debeo...Visok sam 190 cm.
Znam da to nije prava kilaza...doshao kuci...skinem vagu sa viseceg dela u kuhinji...to je ona kuhinjslka, shto vaga do 10 kg. stara k'o ja, al' vaga tachno....stavim neku veliku tacnu na nju...vagam jaknu...kozAna...3 kg i 100 gr. ( 450 evra)...cipele 2 kg i 500 gr. (bukagije,, djon gumAni...domace...Ruma)
Znachi, da sam bio bez tih dodatnih tegova, bio bih tezak 107 i neshta...moja idealna tezina je 98 kg.
Imam tu moc da kilazu skidam manijakalno...za desetak dana...odluchim da ne jedem i ne jedem, taman zaglavio u bolnicu.
moja ubitachna dijeta traje od Bozica, tj. od Bozicne vecheri, tada sam se vratio u UE...sam u kuci, samo tako mogu da smrsham. Moja zena je zmijskog tela, a jede k'o ala...nocu ustaje i zdere, a na stomaku plochice....neverovatno, pored nje sam ga najbao, ona gleda film, pije vino i mezeti slaninu...kuva kokoshi usred noci....
poshto se na ovoj temi zadrzavaju devojke, a one su eksperti za brzo dobijanje zmijskog tela...molio bih za savet....Ufffff, kao sam ja opshiran, ali ne volim kratku formu...takav sam...opshiran i mashtovit...
Kada odem na posao, kupim jednu sardinu, 1/4 hleba, jogurt u chashi i to je sve...poshto sam sam, radim do 17 h. Kada dodjem kuci, pojedem dve pomorandze i jednu jabuku, kada ne jedem jabuku, pojedem dve povece shargarepe....gladan sam....zbog toga pijem vino...bolje da se napijem, nego da zderem...
Grdne muke imam, drage moje...ako imate neki recept da se ne muchim ovoliko...pa jbg, ja pijan svako veche, samo da jedem, a i nemam shta...prazan frizider...
Ogroman problem...u nedelju imam svadbu....pa zar da anuliram ovoliku muku...nikada, napicu se i nishta necu jesti...
Mora da imate neku tajnu...koju Huh??
Pochinju Rode.....
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #1 poslato: 12.01.2008. 07:05:50 »

https://forum.uzice.net/index.php?topic=5216.0
Sačuvana

ZIVOT JE VELIKO DANAS KOJE TRAJE A NE PONAVLJA SE! ISKORISTI GA!!!....................
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.971 sekundi sa 31 upita.