Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Petarde  (Pročitano 6063 puta)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 21.12.2005. 08:10:31 »

Da li postoji neko u ovom gradu kome petarde ne zagorchavaju zhivot? Ne razumem poriv pojedinca da ih koristi (iskreno, nikad i nisam). Petarde regularno stoje na tezgama, legalno se prodaju, klinci ih najopushtenije bacaju po ulici, kontejnerima, ubacuju u flashe... Ukoliko se nadjete na Trgu u popodnevnim chasovima, bicete zbunjeni jer isuvishe zvuchi kao poprishte borbi u Bejrutu.
Lichno mrzim petarde, i izludjuje me to. Zar treba neko da ostane bez ruku i nogu naochigled celog grada, da bi se i deca i roditelji opametili?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #1 poslato: 21.12.2005. 15:48:12 »

Totalno si u pravu,stvarno ne shvatam poentu zbog cega klinci to rade... :twisted: Nazalost,ne samo klinci,vec i stariji momci...eto,bar juce sam videla nekog lika(mislim da je III godina),kako baca petarde.Mislim,uzas!Prosle godine je neki moj drug zapalio dinamit ispred skole(kako li se vec zove),i jedna devojka je zbog toga nastradala!Ne moram ni da pricam o klincima koji te jure da bi te pogodili petardom,to je stvarno nenormalno.Mislim da cu uskoro poceti da ih ja jurim i da im malo otkinem glavu....Nisam takva da tucem mladju decu,ali ovo je stvarno prekrsilo svaku meru! :twisted:
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 21.12.2005. 16:20:10 »

Scena sa Trga od pre neki dan: otac doveo sina od 4-5 godina na Trg, da bacaju petarde (verovatno sishao sa nekog od okolnih brda da ne bi bacao ispred kuce, jer nema toliko naroda koji odskache). Poshto je mali bacio petardu jednoj starijoj gospodji pod noge, i ona se, naravno, uplashila, videvshi da je u pitanju dete (isuvishe mali da bi znao shta se deshava), obrati se ocu rechima: "Pobogu, gospodine, pa ima li to smisla?", na shta joj ovaj, mrtav 'ladan odgovara: "Pa, gospodjo, valja se da se malo okadi pre Nove godine"
I, shta reci?!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #3 poslato: 21.12.2005. 18:46:42 »

Boze sacuvaj.....to je opste nevaspitanje.... :x  :x  :x  :x
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #4 poslato: 21.12.2005. 18:58:07 »

Spadam u grupu onih koji kada chuju prasak petarde dobijaju poriv da "bacachu" istih tu malecku eksplozivnu napravu nabiju u bulju (pardon my French).
Pored sve dobre volje, ja zaista ne mogu da pronadjem nijednu jednu korisnu osobinu petardi, osim da cimaju i uznemiravaju "poshten svet". Kapiram ja onaj klishe "nestashna dechica moraju da se malo zabave", ali gde su tu roditelji? Those people make me sick...  :x
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 21.12.2005. 19:16:43 »

Kao mali .. uvek sam imao zelju da bacam petarde sa terase u dvorishte gimnazije .. Naravno nije mi bilo dozvoljeno da to radim dok su deca u shkoli ..
Nikada nisam imao opsesiju prema njima .. ali sam voleo da nabavim 5-10 petardi i da ih pobacam .. Stare dobre petlovke .. smile
Dok su svi ostali koopovali kutije od po 50-100 komada .. i do besvesti ih bacali ... i jurili ostatak da im iste ubaci u kapuljachu  :!:  :?: ili pred noge i slichno ...
Dok smo josh bili osnovna shkola .. drug je imao tu nesrecu da mu je petarda, maltene otkinula parche obraza ...mislim da josh uvek nosi oziljak negde na licu od toga ...
Sada me petarde ..necu da kazem uzasavaju.. ali u velikoj meri nerviraju ..
Iskreno zabranio bih upotrebu onih velikih jakih petardi... a male bih poostio da se prodaju ..jer ako vec mora i ako je vec neki obichaj da se pred novogodishnje praznike i za novu godinu puca..onda je bolje da se puca sa petardama nego sa pishtoljima .. kao shto neki imaju obichaj.
Josh kada mi neko kaze .. das e navikao na to pucanje sa petardama ... ma bre shta navikao ?! cimnem se svaki ..ali bukvalno svaki put kada pookne .. .i to me toliko nervira da ne mogu da vam opishem ..
Sačuvana
moockey
provereni korisnici
piskaralo
*****
Poruke: 567




Najforumaš 2006
« Odgovor #6 poslato: 21.12.2005. 20:21:38 »

Vala, ja uopste ne kontam cemu te petarde. OK klinci se loze, al ovi stariji mi uopste nisu jasni. Sta, bacis petardu, ona pukne, i...i...i...k*rac.
Sačuvana

Practice makes perfect
http://www.myspace.com/komedija
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #7 poslato: 21.12.2005. 21:37:33 »

Mislim da je problem u tome shto su petarde mnogo jeftine. Mislim da nikad nisu bile jeftinije. Ja kao klinac, kad sam imao pare za 5 petardi, ja sam bio srecjan. Sad, za 200 kinti kupish 100 komada i tuci ceo dan. Cjale mu da 200 kinti da ide da igra Counter, a on ode da kupi petarde i bacaka po gradu ne razmishljajucji moze li ugroziti necije zdravlje...

Mene iskreno nerviraju, ali shta cjesh... Puca na sve strane
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #8 poslato: 22.12.2005. 00:17:28 »

Ove zelene su skroz demode,sincic i ja ih ubacujemo u zardinjere na trgu.Tako je efekat potpuniji.Da li znate gde moze da se nabavi topovski udar?Sa njim bi bila prava rokacina.Imam zelju da topovski udar bacim u stibistu zgrade,pa ko prezivi od penzosa pricace,ma ko ih j**e i ovako su docekali suvise Novih godina.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 22.12.2005. 01:04:29 »

Ah .. topovski udar .. Kako je to dobra stvar .. To koriste navijachi ...
Znate kada se chuje na stadionima jaka detonacija neka .. duboka ... onako .. E to je to ....
Nema neki veliki razarajuci efekat .. ali zato ima zvuchni ...
Chak mislim da moze i pod vodom da pookne ..
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #10 poslato: 22.12.2005. 04:09:56 »

Danas smo sestra i ja njenom puzu kupovale pirotehniku smile

i kupljen je topovski udar ... nisam bila prisutna ali kazu da je PUKLO samo tako ...

ima ga Ognjen na trgu
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #11 poslato: 22.12.2005. 06:38:21 »

AAAAAAA, py, py, py na petarde!!!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #12 poslato: 22.12.2005. 22:32:24 »

Vracam se sa posla danas u 14 i 30,kada imam sta i da vidim.Svratim da kupim dozu za tri dana razaranja mirnog popodnevnog odmora,a ono panduri privode pola seljaka koji prodaju pirotehniku na platou ispred hotela Zlatibor.
Kao posledica isplanirane akcije uzicke policije,i nadasve hrabre,ne hrabre,no junacke,ce biti povecanje cena petardi.
Ako ne budem u prilici da plasenjem smanjim broj penzionera zgradi,bicu prinudjen da kupim pistolj,pobijem govna i gotova stvar.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #13 poslato: 23.12.2005. 08:51:08 »

Iskreno bacala sam petarde dok sam bila mladja....(shta cu kad sam vishe volela da se druzim sa decacima nego sa devojcicama :mrgreen: )...ali sad ih organski ne podnosim....uh....napaljeni klinci trce bukvalno za tobom da bi ti bacili petardu pod noge ili sl.....Joooj looodim od toga....Al kad ih ja pojurim bitje svega! Cheesy
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #14 poslato: 23.12.2005. 16:10:17 »

Haha,juce mi je pricala drugarica da su joj neki klinci bacili petardu ispred nogu,i ona otisla do njih,pocela da ih grdi,i otela jednom klincu petardu i gadjala je sa njom!Hahahaha,ali bukvalno je gadjala tog klinca sa upaljenom petardom!!Ajooooj,majko mila! lol  lol  lol  lol
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #15 poslato: 23.12.2005. 20:03:24 »

Citat: "Lola"
a ono panduri privode pola seljaka koji prodaju pirotehniku na platou ispred hotela Zlatibor..

Jel to počelo nešto da se sređuje kod nas , nekada davno u Be-Bapu je jedan lik je doneo bombu, srećom nije grunula   :? Tada uz neograničeno radno vreme kafića  imao sam utisak totalnog haosa... Sada čini mi se da je sve sterilnije čim privode zbog petardi...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.026 sekundi sa 31 upita.