Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Facebook  (Pročitano 13435 puta)
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« poslato: 17.11.2007. 00:50:06 »

Licno nisam ljubitelj MySpace strana na internetu i slicnih servisa kao sto je Tagged, Windows Live spaces, itd. ali Facebook mi je privukao paznju iz prostog razloga jednostavnosti komunikacije i velicine zajednice koja je enormno velika.. naime uz Facebook sam uspeo pronaci i ponovo stupiti u kontakt sa velikim brojem poznanika iz US koje sam nekako izgubio iz svojih kontakata iz ovog ili onog razloga. Platforma je veoma jednostavana nema previse sarenila, a daje vam mogucnost da upoznate i nove ljude iz vaseg kraja, skole, fakulteta, posla i sl. koliko vidim pristuan je i u Srbiji ali je ta zajednica jos u povoju pa me interesuje kakvi su vasi stavovi prema ovom servisu? Da li je neko vec korsinik, planira da bude i sl...

Facebook
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 17.11.2007. 01:52:15 »

Cuj culi, ima cak i grupa Uzice
http://www.facebook.com/group.php?gid=6064817369
« Poslednja izmena: 28.11.2007. 00:23:27 Pedja » Sačuvana

Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #2 poslato: 17.11.2007. 02:23:20 »

Sa citava dva clana smile medju kojima je osnivac i ja Grin
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #3 poslato: 17.11.2007. 02:25:24 »

Registrovan ali nishta vishe od toga. Napisao par porukica sa drugom i batalio. Mrzelo me je da organizujem i uredjujem prostor. Vec sam na myspace..
Sačuvana
Bili
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Darko Vasiljevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Zlatiborski put
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 148


Born to be wild


« Odgovor #4 poslato: 17.11.2007. 04:59:49 »

Posetio sam nekoliko puta jer cesto dobijam pozivnice od svojih prijatelja iz BG-a , ali nisam se registrovao jer iskreno receno nemam vremena za tako nesto. Nemam nista protiv takvog vida komunikacije , ali meni licno je trosenje vremena  Sad

Sačuvana

Trust me I know what I`m doing
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 23.11.2007. 17:36:07 »

Raste broj clanova u grupi Uzicani...
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #6 poslato: 24.11.2007. 02:58:44 »

Primio sam mail od tebe Pedja ali nikako ne mogu da ubodem pass. Zaboravio sam ..
Sada cu da resetujem pass pa da se kucamo malo ..
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #7 poslato: 28.11.2007. 00:23:58 »

Grupa Uzicani na Facebook je premestena.
Nova adresa je http://www.facebook.com/group.php?gid=6064817369
Sačuvana

Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #8 poslato: 28.11.2007. 10:53:23 »

Joj ja se navukla na faćebuk
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 11.12.2007. 05:16:19 »

Grupa Uzice na Facebook sada ima 54 clana.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #10 poslato: 11.12.2007. 07:15:54 »

Konachno sam ubo shifru ..
Vidimo se tamo .. mozda Tongue
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #11 poslato: 22.08.2008. 05:50:23 »

Je l imate vi problema sa otvaranjem sajta poslednjih par dana? Meni nema sanse da se otvori, izgleda kao da neko hoce da ih srusi, dobio sam gomilu onih poruka sa lancima poruka, poslati na najmanje 15 imena da vam ne bi ukinuli nalog i taj rad.
Sačuvana
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #12 poslato: 22.08.2008. 07:57:26 »

Neznam u cemu ti je problem? Ja otvorih standardno i nisam nijednom dobila mail o kome pricas.
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #13 poslato: 22.08.2008. 08:41:27 »

Takodje. Sve je ok. Samo im se s*ebao onaj upload slika. Ne mogu vishe od jedne da uploadujem a nekada ni tu jednu.
A mozda je to sluchaj i do mog uploada Sad
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #14 poslato: 22.08.2008. 18:30:27 »

Evo sad radi, ali nije hteo da opepeli 2-3 dana. Ali ono im place za jednom dooobrom reorganizacijom.


Neznam u cemu ti je problem? Ja otvorih standardno i nisam nijednom dobila mail o kome pricas.


Ma i kurta i murta mi slala poruke sa pozivom "salji dalje na jos 15 adresa", valjda im ja bio zgodan posto sam pod A, pa na pocetku. I u skoli sam uvek bio prvi u dnevniku smile
Sačuvana
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #15 poslato: 31.10.2008. 23:48:22 »

Одрађен је комплетан превод на ћирилицу, па ко воли нек' изволи.

http://www.new.facebook.com/translations


Sačuvana

dandelion
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Beograd
Država: Srbija
Horoskop: Ribe
Poruke: 253



« Odgovor #16 poslato: 01.11.2008. 05:49:35 »

Ovaj FB je mnoooooooooooogoooo zarazan.
Pod hitno moram na odvikavanje  slap
 Grin
Sačuvana
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #17 poslato: 07.02.2009. 04:24:35 »

Да ли је могуће да заиста постоје овакви људи?

Citat
96 prijatelja imam ja.La la la la la la...Uskoro će 100. prijatelj da mi postane neko. Željno ga isčekujem. Imati 100 prijatelja nije mala stvar. Jedan mi je prijatelj fiktivan (Cartman),a jedan mi je čak prijatelj dvaput (ima 2 profila), jedan od prijatelja mi nije čovjek nego organizacija. To svakako ne umanjuje značaj pojavljivanja jubilarnog 100.prijatelja. Danas sam uputio posljedni request da bih ubrzao stvar. Neću ih više upućivati pa taman na „People you may know tool“ ugledao mog čupavog psa Džonija koji je nestao kad sam imao 11 godina.(On mi je inače bio najbolji prijatelj i nikada me nije tukao.) Dalje će sve sve dešavati tako što što će meni upućivati request-ove. Odgovori će biti potvrdni čak i ako mi se za friend-a ponudi Adolf Hitler. Ništa neću odbiti. Čak i ako se bude zvao Godo .(Da li se to piše Godeaux ,Dodault ili Godot?)
Siguran sam da će 100. prijatelj biti srećan kad čuje da je jubilarni. Ja sam već srećan i moje uzbuđenje je u porastu. Noćima ne mogu da spavam misleći o mom 100. prijatelju:
“Hoće li biti on,ona ili transtvetit (da li je ova riječ dobro napisana)? Koje će rase biti? Koliko godina će imati? Koja mu je omiljena igrica? …”
Danas me drugar pozvao na kafu. Odbio sam ga rekavši da imam obaveza.(Nisam mu rekao da čekam 100. prijatelja, već sam mu nešto nalagao.) Pitao sam ga što ga nema na Facebook-u da se malo družimo. On je rekao da ga to ne zanima. Ko ga j**e!(I on me je tukao kad smo bili djeca.) Ja pijem kafu samo dok četujem s prijateljima. Ko nije na Facebook-u ne može biti moj prijatelj.
Nisam otišao ni na rekreaciju. Zašto bih igrao fudbal kad sam najgori na terenu i svi viču na mene? Uvijek me postave da budem golman. I šutaju me u guzicu kad primim gol. Dobro,sad se bar igra u sali,a ne na otvorenom. A kad se igra na otvorenom ,uvijek mene šalju po loptu kad ode daleko. Ali ipak sam odlučio da ne odustanem od fudbala. Sad igram video igrice. I dobar sam u svim sportovima.
Ne idem ni u kladionicu. kladim se online. Malo mi je problem,dići lovu kad dobijem,jer moram do banke. Ali nikad nisam dobio pa nema problema.
Ne flertujem više s curama,uživo. Ponižavajuće je kad me neka uživo odj**e. Na netu kad me odj**e, kao da nije ništa bilo. Iako,nema puno odbijanja jer imam dobru spiku za flert. Inače, visoko sam pozicioniran u igri flerta na Facebook-u. Popularan sam.
I seksualni život mi se popravio .Svaka čast onima koji izmisliše cyber sex.
Nabavio sam djevojku.Zove se Dženifer.Držim je u ormaru.Naduvam je kad niko nije kod kuće.
I zdravstveno stanje mi se poboljšalo. Prije sam bio debeo. Sada sam dosta smršao, jer dok sam za kompom ne traži mi se hrana.Osjećam se odlično.
Drago mi je što mi se život poboljšao u svakom pogledu, i to sve zahvaljujući modernoj tehnologiji. Konačno sa postao neko. Sad me ljudi cijene i hoće da razgovaraju sa mnom. Prije niko nije htio. Izbjegavali su me. Popularan sam. Neki su čak moji fanovi. A uopšte im nisam poslao request za fan club koji poštuje mene. Sami su se prijavili. Šta tek da sam slao request-ove?
Kad samo pomislim da sam u srednjoj školi dobijao (osim batina) kečeve iz pismenih radova iz srpskog ,a sad mnogi čitaju moje postove, te kažu da su dobri i zanimljivi. Neki mi čak govore da sam pametan. Uživo mi uvijek govore da sam glup. I šutiraju me. Nego , primjetio sam da sa mnogim mojim prijateljimaa nešto nije u redu. Previše su često na netu. Vidim to po Facebook aktivnosti. Mislim da su postali ovisnici. Ja sam ipak normalan po tom pitanju. Osim što sam na netu,ja još spavam , gledam TV i čitam CKM. Rekao bih tim prijateljima da olabave malo,ali se bojim da se ne uvrijede. Žao mi ih je i mislim da su luzeri. Razmišljam da ih odj**em, te skinem sa Facebook-liste prijatelja. Šta će mi luzeri za prijatelje? Skinuću ih nakon što dobijem 100. prijatelja.
1 sat je . Noć. Odoh da se igram s mojim prijateljima Argentincima.
Sačuvana

dakula74
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
DALIBOR
Mesto: SENJAK
Lokacija: UZICE
Država: SRBIJA
Horoskop: Strelac
Poruke: 36



WWW
« Odgovor #18 poslato: 08.02.2009. 02:54:27 »

ma to je ono kad riba kaze e glavna sam u skali tt
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #19 poslato: 26.02.2009. 12:47:04 »

gde nadje tog lika? kakva legenda
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 27.02.2009. 01:22:30 »

Zasto ne bi postojali?
Kad postoje likovi poput onog monstruma koji je zlostavljao decu zahvaljujuci Facebooku,zasto ne bi postojali i ovakvi kao sto je ovaj iznad?
Nista gluplje nema od facebooka i slicnih sajtova za "druzenje"
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #21 poslato: 27.02.2009. 07:02:29 »

Pa Dobro Sve Ima Svoje Prednosti i mane. I ja sam pre bio protivnik Fb dok ga nisam probao.Ne koristim ga mozda kao drugi,recimo kolege od kojih neki imaju i po 1000 prijatelja,ali mi je recimo drago kad po imenu i prezimenu nadjem drugare iz skole koje drugacije ne bih ni sreo.
Slazem se sa konstatacijom ,u svakom dobrom ima tacka losheg a i obrnuto,ali sve zavisi sa kojom namernom koristish Fb,da li sa namerom da nadjesh,lupam sad, neku devojku (sto nije normalno traziti preko neta xD ) ili okupljati osobe koje vec znash... Sve je to stvar ukusa xD
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #22 poslato: 11.09.2009. 07:05:52 »

Ne mogu da verujem da sam pogazila svoje obecanje da necu koristiti facebook Sad.U stavri i dalje mislim da je teska glupost,ali sam na njemu.Nalog sam vec imala,ali nisam ga koristila iz vec navedenih razloga..Koji ce mi ,imam msn,skype..i to mi previse,jos mi fb fali..Ali kao i u svakoj prici sto se internet navlakusa tice,moj sestric iz USA me ubedio pricom da eto treba mi jer zaboga on nekad nije online,a ja cu imati nesto od zivotnog znacaja da mu kazem i slicne budalastine.
I napravi on meni nalog,i mic po mic ja eto bivstvujem i tamo..
Doduse nemam 500 prijatelja kao poneki moji prijatelji vec samo 50-one koje licno poznajem Wink
I ozbiljno vec razmisljam da svoj profil ukinem,jer mislim da je privatnost na njemu ugrozena i da ovi sto su vlasnici tog fb mogu da rade sa slikama koje kacimo sta god hoce.
I takodje moze da se desi da vam neko ukrade identitet i svasta nesto ruzno sto se desavalo nekima koje poznajem sa fb.A i smara me iskreno...jedino volim da kockam tamo na pokeru Cheesy
I moram da primetim da je facebook delimicno kriv za izumiranje ovog foruma..
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #23 poslato: 14.11.2009. 23:29:10 »

ja sam cak dosla do face da deaktiviram nalog hehehe
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #24 poslato: 15.11.2009. 21:24:51 »

FB je kriv za izumiranje svega, ne samo foruma i irc-a ... To je zlo koje nismo mogli da zaobidjemo nikako ....
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.152 sekundi sa 35 upita.