Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Microsoft Internet Explorer Full Download  (Pročitano 1758 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 22.06.2004. 02:43:09 »

Moze da vam zatreba nova verzija Internet eksplorera. Iz nekog razloga Majkrosoft na svom sajtu ne omogucava preuzimanje puen verzije ili je ta opcija na sajtu negde dobro zakopana. Sa njihovog sajt amozete da preuzmete samo kratak program koji pokrene instalaciju i da preuzima sa Interneta ostatak instalacije.

S obzirom da je Eksplorer veliki program (verzija 6.0 SP 1 ima preko 70 megabajta) to ume da traje pa i da kosta. mnogo je prakticnije imati na disku kompletnu verziju kojoj nije potrebna internet veza.

Na http://public.planetmirror.com/pub/microsoft/ie/ mozete naci sve dosadasnje verzije Internet Eksplorera i to kompletne instalacije.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #1 poslato: 22.06.2004. 08:46:40 »

...

broker šta ti misliš o IE... ??
opšte je pozneto da ima dosta rupa i da nije najsigurniji ali kada bi izvodio neku komparaciju između njega i mozzile ili opere šta bi prvo istakao kao manu?

ovih dana nemogu da otvorim yahoo mail ni sa IE 6 niti sa operom...kažu da mi nije podržan browser...a mozzila nekako proradi...mislim da je caka negde drugde a ne do browsera jer su oni pustili oko 100 Mb prostora za mailove...što je poprilična svota za besplatan mail servis...

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 22.06.2004. 22:07:06 »

Sto se upotrebljivosti tice, dobri su svi. Ja sam doduse sa IE 6.0 pre neki dan imao problem sto jedan sajt koji sam pravio nije mogao dobro da se vidi u Ie a u ostalim browserima jeste (u starijoj verziji IE radi kako treba).

Jedina zamerka na IE je osetljivost na zloupotrebe. Pri tom nije sam IE toliko kriv koliko Windows ali j eIE u toj meri integrisan u windows da je to sve jedna ogromna rupa.

Sve u svemu, ja ga ne korsitim redovno nego samo kada proveravam odredjene sajtove, obicno one koje ja napravim i u vrlo retkim situacijama ako neki sajt insistira da mu s epridje sa IE, mada uglavnom take sajtove zaobidjem... ako neko dozvoljava sebi da mi otezava pristup zato sto ne korsitim njegov omiljen browser, onda i ja sebi dozvoljavam da ne dolazim na takav sajt.

Sto se sigurnosti tice, dobar alat je Spy Bot SD, besplatno programce za koje nameravam da ubacim prikaz na forum.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.727 sekundi sa 34 upita.