Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: mts 3g internet u Sevojnu  (Pročitano 2862 puta)
kojadin
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12



« poslato: 25.12.2008. 02:27:24 »

Da li je neko do sada probao mts 3g internet u Sevojnu?
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #1 poslato: 25.12.2008. 06:58:56 »

Користио сам прошле године 3 г нет, такође телекомов и солидно је функционисао. Једино у току дана је било мањих проблема, јер колико сам провалио оптерећење се односило на целу мобилну мрежу, док је током касних вечерњих сати екстра радило. Или просто речено, што више људи разговара, настаје слабији проток. Повежеш се на 1,8 мегабита али није то то веруј ми.
Е сад, не знам сад да ли се шта побољшало. Теленор има у понуди нешто слично али су по мом мишљењу цене још увек јаке. Батали ти то када ти наплаћују по скинутом мегабајту, док је флет режим много скуп ако уопште постоји таква варијанта. Мада зависи и коме за шта треба, за пословне људе екстра ствар, да прочитају пошту, апдејт софтвера и слично.....
Sačuvana
filler
urednik
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #2 poslato: 25.12.2008. 20:54:15 »

Ja koristim 3G MTS i sve je stvarno super. U suštini je najbitnije da imaš pun signal, tipa od 5 mogućih da vidiš 5 crta, u toj situaciji imam protok čak oko 3Mbps, dok npr ako je ijedna crta ispod već spada ispod 1,5Mbps dok je realno sa 3 crte dosta ispod 512Kbps.

Bitno ti je tu gde jesi da imaš dobar UMTS signal, a to najlakše možeš da proveriš sa nekim 3G telefonom. Upališ telefon, vidiš jačinu signala i to je to, ako imaš 3/4 signala znaj da nećeš moći online igranje zbog kašnjenja, dok sa 1/2 signala nećeš moći pristojno surfovati.
Sačuvana
kojadin
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12



« Odgovor #3 poslato: 25.12.2008. 21:32:44 »

Hvala puno na odgovorima. Ja sam uzeo studentski paket 1200din za 5GB sto je meni za sutf, mail i jos po nesto sasvim dovoljno. Nego sad ga trenurno koristim u Beogradu pa me je interesovalo da li je Sevojno uopste pokriveno sa 3g signalom, posto sad za praznike dolazim kuci. U svakom
slucaju videcu za par dana.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #4 poslato: 25.12.2008. 23:16:50 »


Nego sad ga trenurno koristim u Beogradu pa me je interesovalo da li je Sevojno uopste pokriveno sa 3g signalom, posto sad za praznike dolazim kuci.


Погледај на сајту телекома или контактирај кориснички сервис. Мислим да је покривено сигналом сигурно.
Sačuvana
kojadin
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12



« Odgovor #5 poslato: 26.12.2008. 00:19:36 »

Na sajtu telekoma nasao sam da su pokriveni Uzice i Zlatibor, ali Sevojno nisam nasao. Pitanje sam postavio
da vidim da neko nije vec probao. Servis me mrzi da zovem.  U svakom slucaju probacu za koji dan.
Sačuvana
kojadin
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12



« Odgovor #6 poslato: 11.01.2009. 22:04:43 »

Probao sam. 3G u Sevojnu ne moze, tj. Sevojno nije pokriveno 3G signalom.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.816 sekundi sa 36 upita.