Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Yahoo Mail problem  (Pročitano 1598 puta)
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« poslato: 08.01.2007. 19:27:39 »

Sve mejlove koje sam dobio ne mogu da procitam. Konkretnije - otvorim postu (mail) ali je ona prazna,nema teksta .Posaljem sam sebi mail na tu adresu (na yahoo) i opet ista prica. Vidim samo ko je poslao poruku ,subject,a sadrzina je prazna ? Sta mi valja ciniti ?
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #1 poslato: 08.01.2007. 20:12:58 »

meni se to desavalo, i to sve od jednog istog sendera, pa sam mislio da je u njemu problem. Prosledi poruku na adresu sa koje mozes da pokupis postu sa nekim mail klijentom, pa preko message properties ceprkaj i izvucices nekako text, ako ga ima...
primitivno ali efikasno resenje ako ti je bitna sadrzina poruke, moze da upali...
Sačuvana
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« Odgovor #2 poslato: 08.01.2007. 20:41:54 »


meni se to desavalo, i to sve od jednog istog sendera, pa sam mislio da je u njemu problem. Prosledi poruku na adresu sa koje mozes da pokupis postu sa nekim mail klijentom, pa preko message properties ceprkaj i izvucices nekako text, ako ga ima...
primitivno ali efikasno resenje ako ti je bitna sadrzina poruke, moze da upali...


To jeste resenje ako ne mozes da procitas poruke samo od jednog "sendera". Ali u mom slucaju bi to ipak bio posao jer ne vidim tekst ni jedne poruke koje sam primio.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.145 sekundi sa 35 upita.