Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Završetak renoviranja užičkog bioskopa 8. marta  (Pročitano 30046 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 07.02.2007. 19:12:38 »

http://www.danas.co.yu/20070206/hronika5.html#2

Pri kraju modernizacija užičkog bioskopa

Završetak radova u martu

Užice - Rekonstrukcija užičkog bioskopa, koja traje skoro godinu i po, trebalo bi da bude završena 8. marta, najavila je direktor Biljana Cvijović, dodavši da će tim povodom Užičanima biti ponuđen i prigodan program, ali nije mogla da saopšti šta će biti sadržaj tog programa.

- Rekonstrukcija je počela 29. avgusta 2005. godine, ali radovi kasne nekoliko meseci zbog izmena u delu projekta, specifičnosti samog objekta i potrebe da radovi budu bezbedni po sam objekat, ali i okolne zgrade, objasnila je Cvijovićeva i dodala da je želja investitora da užički bioskop ponovo počne da radi 8. marta ove godine.

- Grubi građevinski radovi su završeni, a trenutno se rade fasade i ostali zanatski radovi, objasnila je ona i dodala da su građevinski radovi obavljeni veoma kvalitetno i po svim zahtevanim standardima.

Modernizovani prostor ponudiće dve savremene sale za projekciju filmova i prateće sadržaje, dok će ostala dva nivoa biti namenjena za poslovni prostor. Jedna sala imaće 170 mesta, a druga manja 70 mesta. Kapacitet starog bioskopa bio je 713 mesta.

Cvijovićeva nije mogla da saopšti koliko će košati kompletna rekonstrukcija starog objekta, jer, kako je rekla, bilansi još uvek nisu urađeni.

Užički bioskop privatizovan je u julu 2004. godine, kada je za 96 miliona dinara, vlasnik postao konzorcijum koga čine Mihajlo i Miloš Ljubojević, vlasnici stomatološke ordinacije u Beogradu i Užičani - Dragoslav Pantović, vlasnik preduzeća Panteks-line, Ostoja Janjić, vlasnik firme Oniks i Petar Šišović, stomatolog.

Inače, poslednja projekcija u starom bioskopu bila je 13. jula 2005. godine, kada je prikazan film Maratonci trče počasni krug, a od tada, pojedini filmovi su prikazivani u sportskoj dvorani Veliki park.

Na pitanje da li će Užičanima biti nadoknađeno ono što su propustili u filmskoj umetnosti, Biljana Cvijović navodi da će publici biti ponuđeno ono što je u tom periodu bilo najvrednije, ali nije mogla da kaže koji film će označiti početak rada novog bioskopa.

N. Kovačević
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 07.02.2007. 23:20:34 »

Fala Gospodu Bogu, samo to cu reci! Da vidimo dal ce ova informacija biti tachna.
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #2 poslato: 07.02.2007. 23:26:04 »

Ja milim da je tacna....za sada me zanima samo koja projekcija ce biti za otvaranje
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #3 poslato: 08.02.2007. 01:02:22 »

veravatno neki zenski film za 8.mart smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #4 poslato: 08.02.2007. 01:49:38 »

"Wenfki fiwm" smile

Ma slusajte, za moderan bioskop treba mala hala, a videliste da je onih 700 mesta i onako zvrjalo prazno. To nije bilo predvidjeno da se uziva u dolby suround sound-u nego da se slusa komunisticka propaganda i da je cuje sto vise naroda. Mislim da ako bioskop bude dovoljno dobar i kvalitetan, vredi pre puci neku kintu i otici u bioskop nego gledati kuci na monitoru kako na pola filma covek prolazi preko monitora s jedne strane na drugu i govori "pardon, izvinite, oprostite..." smile
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #5 poslato: 08.02.2007. 02:00:30 »

(at)Shadow

Promeni pirata. smile Ovaj moj mi nabalja isključivo DVD Screener-e smile

U svakom slučaju, drago mi je da još malo pa "ponovo radi bioskop! Ponovo radi bioskop!" Ako ništa drugo, bitno da će se barem ta rupa u centru grada ispuniti koliko toliko korisnim sadržajem.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #6 poslato: 08.02.2007. 02:04:05 »

bas sam se pre neki dan zalio na forumu da smo vec skoro dve godine bez biskopa, mnogo brate, i ja cu samo reci hvala bogu, samo da se nesto ne iskomplikuje u poslednji cas kako to kod nas u srbiji obicno bude...
nije mi jasna potreba da svaki objekat u uzicu se "obogacuje" tzv. "poslovnim prostorom" koliko ga ima po Uzicu covek bi pomislio da se ubijamo od posla, a svaka takva zgrada zvriji prazna i izgleda ako nista skranavao, ides kroz kilometar praznog, pa naidjes na butik, pa opet km prazno pa butik, smesno, zar ne?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #7 poslato: 08.02.2007. 06:27:09 »

ovo je sjajna vest ...
ali mi se 240 mesta chini jako malo ...
jeste da je stara sala chesto bila polu-prazna , ali zato kada je bio neki aktuelni film ni 3 projekcije dnevno nisu mogle da zadovolje publiku ...

jedva chekam 8. mart, ja sam uvek volela bioskop ... i stvarno mi nedostaje smile

chim se pojae karte idem u nabavku Cheesy
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #8 poslato: 08.02.2007. 06:44:02 »

(at) Ainhoa
nemam ja sta da menjam pirata, ja samo dodjem i skinem sta mi treba! smile nego ocu da kazem da nije isto gledati nesto kuci i u bioskopu.
(at)jelenica_ue
mislim da to nije malo mesta. kao prvo, ne moze lepo da se rasporedi kvalitetno ozvucenje kada je sala velika, a i potrebe grada nisu velike. Bolje da imamo mali ali nabudzen bioskop koji ce da sljaka kako treba, nego veliku salu koja zvrji prazna. A ako potraznja i premasi ponudu, tj. bude to premalo mesta, zamisli kako ce onda biti eksluzivno otici u bioskop kad znas da nije samo skupiti lovu? Zamisli kad onda neki decko kaze svojoj devojci "vidi sta sam nabavio!" smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 08.02.2007. 07:10:52 »

Dve sale, 240 mesta..mislim da je sasvim dovoljno. Zadnji put kada je stara sala bila puna bilo je za premijeru Titanika.. Tongue Shalim se ... Sada ozbiljno, istina da se 240 mesta chini malo..ali realno gledano prosek prodatih karata u starom bioskopu nije prelazio 40ak karata za jednu proekciju..Prosek mislim.. smile Verujem da ce u prvo vreme, po otvaranju novog bioskopa, poseta bioskopu biti povecana drastichno..ali isto tako verujem da ce se brzo izgustirati...
Zeljno ishchekujem otvaranje! Chesto sam posecivao stari...i nedostaju mi one proekcije u 00h. Nadam se da ce neshto slichno moci i da se ochekuje od novog bioskopa smile
E josh bi bilo okej ..kada bi napravili bioskop na otvorenom. Nadju neku povrshinu..postave veliko platno i rokaj snimaj. Parkirash se kolima i uzivash smile

Edit: I shta mislite..hoce li morati da se sedi po numeraciji ili ce i dalje biti ko gde stigne i zauzme.
Ja mislim da ce se sedeti po numeraciji. Shto mi se u neku ruku u neku ne...
« Poslednja izmena: 08.02.2007. 07:15:01 Top » Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #10 poslato: 08.02.2007. 10:10:12 »

ne samo da ce se sedeti na numerisanim mestima , nego ce biti zabranjeno pushenje smile

(at)shadow znam da ce ovo sigurno biti veoma kvalitetno ... ali sam ja uvek takva da mi nikad nicheg nije dosta pa ni mesta u bioskopu smile iako meni treba samo jedno smile

(at)Top , i ja se nadam da ce biti nekih filmova u nevreme ... da odesh i na miru odgledash neshto , i nadam se da ce se neko pametan naci da organizuje tematske vecheri ... pa da u to "nevreme" ponedeljkom idu horori , utorkom komedije ,sredom ... smile meni se to mnogo svidja kao shto na TVu , na nekim kanalima znash shta da ochekujesh kog dana u koje vreme smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #11 poslato: 08.02.2007. 15:47:45 »

(at) jelenica_ue
ne znam sta da ti kazem vise... smile smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #12 poslato: 08.02.2007. 17:05:47 »

pa ako ne bude zabranjeno pusenje sta su onda uradili?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #13 poslato: 08.02.2007. 17:57:44 »


pa ako ne bude zabranjeno pusenje sta su onda uradili?


uredili prostor po svetskim standardima smile

i obezbedili da stvarno uzivamo smile

po nashem zakonu pushenje je zaranjeno u javnim prostorima ... tako da ... pushachi morate se navici na ovo smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #14 poslato: 08.02.2007. 18:02:47 »

Da, pa i treba da bude zabranjeno... Necu valjda ja propusiti zbog pusaca, nego oni treba da ugase pljugu zbog mene! smile
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #15 poslato: 08.02.2007. 18:11:38 »


Da, pa i treba da bude zabranjeno... Necu valjda ja propusiti zbog pusaca, nego oni treba da ugase pljugu zbog mene! smile


Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #16 poslato: 08.02.2007. 20:59:53 »

Heh, jos malo, pa bih i zaboravila sta znaci rec bioskop... Konacno! Alelujaaa
Jedva cekam! smile
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #17 poslato: 14.02.2007. 20:02:38 »

... nema shanse da sve bude gotovo do 8. marta.... nerviraju me shto javno iznose neke rokove, a dobro znaju da je tehnichki neizvodljivo da se sve izvede u datom roku..."zamazivanje ochiju"...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #18 poslato: 14.02.2007. 20:08:18 »


... nema shanse da sve bude gotovo do 8. marta.... nerviraju me shto javno iznose neke rokove, a dobro znaju da je tehnichki neizvodljivo da se sve izvede u datom roku..."zamazivanje ochiju"...


a od kuda znas da nece biti gotovo do 8.marta?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #19 poslato: 14.02.2007. 20:13:25 »

... pre neko veche sam razgovarala sa zenom koja radi u bioskopu, ona tvrdi da do 8. marta ne mogu stici sve da zavrshe...
.... realno pogledajte kako sada izgleda bioskop, a do 8. ima 20-ak dana...e, sad mozda oni budu uspeshni u zavrshnim radovima, ali znajuci kako sve ovde funkcionishe, chisto sumnjam...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 14.02.2007. 20:42:54 »

Pa jesi ti zidar ili moler? Ne moze se to tek tako oceniti kolko je jos ostalo. Neki radovi idu brze, neki sporije, bez obzira kako izgledali, to valjda oni bolje znaju.
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #21 poslato: 14.02.2007. 20:47:30 »

Ja sam prosla pored bioskopa juce...na oko se cini da ce radovi potrajati bar jos koji mesec....
Sve se moze kada se hoce
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #22 poslato: 14.02.2007. 22:24:10 »

Videh "bioskop"... Iznenadaih se malo kad videh ono sve,meni licno izgleda kao da ce im trebati vise vremena. Malo sam skepticna sad sto se tice zavsetka radova. U svakom slucaju, drzim im fige da zavrse u roku(neka bar pokusaju)!  smile
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #23 poslato: 14.02.2007. 23:08:10 »


Pa jesi ti zidar ili moler? Ne moze se to tek tako oceniti kolko je jos ostalo. Neki radovi idu brze, neki sporije, bez obzira kako izgledali, to valjda oni bolje znaju.


.... za neke stvari u zivotu nije potrebna struchnost i laik moze da oceni da li je neshto ovako ili onako.... napisah li ja da sam razgovarala sa zenom koja tamo radi, sigurno je bolje informisana od tebe ili mene...sve je ovo rekla kazala... ostaje da se vidi... i ko josh u Srbiji, a josh manje u ovoj rupi poshtuje rokove...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #24 poslato: 15.02.2007. 02:02:58 »

Citat
za neke stvari u zivotu nije potrebna struchnost i laik moze da oceni da li je neshto ovako ili onako.


Nista licno, ali zato laike niko ni ne pita nista da ocenjuju. Ne kazem ni ja da sam bolji, ali stvari nisu uvek onakve kakvim izgledaju. Zato ja i cutim i cekam da vidim oce li ga ispuniti pa onda da pricam. Uglavnom, odosmo mi offtopic.
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.237 sekundi sa 35 upita.