Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Haos u Krcagovu  (Pročitano 2456 puta)
zeve
provereni korisnici
početnik
*
Ime i prezime:
zeljko
Mesto: ue
Lokacija: krcagovo
Država: odavde
Poruke: 14


« poslato: 29.06.2008. 05:00:31 »

Evo vec 2 meseca u Krcagovu su raskopane ulice.Postojeci parking u ulici N. interniraca je jednom uradjen ,medjutim neko je zaboravio da uradi kisnu kanalizaciju pa se postojeci prekopava da bi se uradile pozide i kisna kanalizacija .Prvi put je radio jedan izvidjac a drugi put padi drugi.Pitam se komelice namestiti (od nasih para)da kopa i treci put.Kroz centar Krcagova pre dva meseca je skinut asfalt i nesto se kopalo.Rupa je zatrpana nanet je sloj rizle i sve je poravnjano ali nikako da stigne asfalt(verovatno ga uvoze iz Kine).U medjuvremenu je par puta pala kisa i odnela je svu podlogu koja je stavljena i verovatno ce morati ponovo da rade istu stvar.LJudi ovo se sve placa od nasih para i nije mi jasna ovolika nesposobnost organa kojo odlucuje o izvodjenju radova,ili se namestaju poslovi po politickim linijama ili rodbinskim vezama a mi gradjani najvise trpimo. icon7
Sačuvana
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 29.06.2008. 05:22:53 »

Није тако само у Крчагову, по целом граду су рупе, улице су нам биле боље за време Милошевића. Не пада им на памет да их крпе, наспу мало ризле у рупу и тако је оставе. Све чешће мошже да се види да људи сами крпе те рупе бетоном. Негде сам чуо да су рекли да неће крпити улице док не заврше са увођењем гаса.

Када већ помињеш кишну канализацију, ево шта сам пре неки дан усликао испред болнице.






Sačuvana

zeve
provereni korisnici
početnik
*
Ime i prezime:
zeljko
Mesto: ue
Lokacija: krcagovo
Država: odavde
Poruke: 14


« Odgovor #2 poslato: 29.06.2008. 05:34:12 »

Ja mislim da bi najbolje bilo da Krcagovo pripadne Cacku ili Kraljevu zato sto opstinske se vlasti tako ponasaju kao da Krcagovo nije deo Uzica
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 29.06.2008. 12:42:44 »

Tako je u celom gradu. Svi javni poslovi se rade tako da neko uzme pare.
Sačuvana

zeve
provereni korisnici
početnik
*
Ime i prezime:
zeljko
Mesto: ue
Lokacija: krcagovo
Država: odavde
Poruke: 14


« Odgovor #4 poslato: 29.06.2008. 15:34:48 »

Ja mislim da je najveci problem opstinskih vlasti kako izdati pod zakup preostali deo trga i jos vise suziti prostor za igranje dece,jer njih nije briga ,posto je vecina sa sela i njihova deca i unuci imaju gde da odu a ostali (kojih ima vrlo malo)neka se igraju po raskopanim ulicama.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #5 poslato: 04.08.2008. 19:49:38 »

Razocarana sam kako grad izgleda.Kad kazem grad ne mislim samo na centar grada,vec i na periferiju.Bila sam u UE kad sam se vracala sa letovanja,i u pojedinim delovima grada izgleda kao da u njima ne zivi niko.Uzas...Rupa do rupe na putevima,okolo krs i otpad,a od rastinja pored puta nema preglednosti u saobracaju.Ne znam sta se desilo uproteklih godinu dana,ali grad nikad gore nije izgledao.Vrhunac je ono rastinje u Turici visoko oko 2m,trnje, i smece..Jedino nesto sto se promenilo na bolje je ono par saksija okaceno po mostovima i glavnoj ulici.
Sačuvana
keselj
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Sevojno
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 24


MI SMO ERE I BUDIMO PONOSNI!!! :-)


« Odgovor #6 poslato: 20.08.2008. 15:19:27 »


Ja mislim da bi najbolje bilo da Krcagovo pripadne Cacku ili Kraljevu zato sto opstinske se vlasti tako ponasaju kao da Krcagovo nije deo Uzica

Sta bi onda rekao za Sevojno?
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.952 sekundi sa 35 upita.