Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Obecanja: Bazen za osnovce i srednjoškolce  (Pročitano 1605 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 26.03.2007. 20:23:06 »

http://www.danas.co.yu/20070323/vojvodina1.html#1

Dragan Vranić, član Opštinskog veća Užica, najavio

Bazen za osnovce i srednjoškolce

Užice - Dragan Vranić, koordinator Lige za Užice i član Opštinskog veća zadužen za investicije, najavio je izgradnju bazena u prizemnom delu Tehničke škole Radoje Ljubičić, koji bi prvenstveno bio namenjen užičkim osnovcima i srednjoškolcima.

Iako je Užičanima godinama obećavan olimpijski bazen, za koji su se pominjale razne lokacije, za sada je sve još uvek na nivou ideje, opštinska vlast najavljuje gradnju drugog, manjeg bazena, namenjenog mlađim Užičanima.

Prema Vranićevim procenama, samo za građevinske radove potrebno je oko 50.000 evra, a ako novac ne bude prikupljen, taj prostor, kako je rekao, poslužiće za učeničke radionice.

- Ipak nadamo se da ćemo novac prikupiti, tako što ćemo u aprilu organizovati donatorsku večeru, kako bi naši najmlađi sugrađani dobili bazen - izjavio je Vranić, ocenjujući da grad poput Užica ima potencijala da tu investiciju realizuje do kraja ove godine.

On je obajsnio da bi bazen trebalo da bude dug petnaest, a širok pet i po metara, sa najvećom dubinom od 140 centimetara.

Inače, projektom zgrade ove škole, koja je izgrađena pre trideset godina, bila je planirana izgradnja zatvorenog bazena, ali to nije učinjeno, pa je taj prostor još uvek neiskorišćen.

- To je dobra ideja, jer će taj prostor od oko 300 kvadratnih metara u samom centru grada biti uređen i poslužiće za dobrobit užičke dece, rekla je direktorka škole Ljiljana Milić.

N. K.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #1 poslato: 26.03.2007. 21:00:45 »

odlicna ideja nisam ni znao za taj prostor iako sam cetri godine proveo u R. Lj. jos smer gradjevinski tehnicar...ali od ideje do realizacije mnogo je "stranputica"...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
lakshmi mital
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
ivan veselinovic
Mesto: uzice
Lokacija: senjak
Država: srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 192


« Odgovor #2 poslato: 27.03.2007. 02:38:30 »

 Bilo bi vreme. Sramota da ovoliki grad nema bazen. Kapiram da su privatnici slabo zainteresovani za otvorene bazene .Sezona kratko traje ,a ako ima kiše kao zadnje dve godine , ni mesec dana rada ne može da se sastavi. Ja mislim da bi se zatvoren bazen ,na duži rok naravno, mogao isplatiti. Generalno ,ljudi vole plivanje i mislim da ni cena karte npr. od 100-150 ne bi bila toliki problem. "JEDINO" , je problem prostora. Šta vi mislite , da li bi to moglo negde da se sagradi?

Uf , malo se udaljih od teme!
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #3 poslato: 27.03.2007. 04:00:37 »

pa da promasio si temu ovo bi bio bazen za ucenike i njihovu fiskulturnu nastavu... smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #4 poslato: 27.03.2007. 04:44:51 »

bazen treba ma gde bio.ako je u gradu jos bolje. zdg_wave
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #5 poslato: 07.04.2007. 08:40:02 »

Ovom gradu definitivno treba bazen i otvorenog i zatvorenog tipa samo me je strah ako to zavisi od lige za Uzice da se necemo skoro okupati u njemu zdg_flag_sorry
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.973 sekundi sa 35 upita.