Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Sruseni drveni most  (Pročitano 33363 puta)
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #50 poslato: 17.04.2007. 16:57:48 »

Dobro deeee... Al mi objasni ti sto pola sata zaobilaze da predju preko mosta kod buske, jel oni idu po principu "tri napred, dva nazad"?

I sad nesto kontam, kako ista fensi moze da se napravi na tako malom prostoru? Mislim, taj most je prekratak da bude ista ultramoderno.
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #51 poslato: 17.04.2007. 17:15:32 »

Ja svakodnevno idem preko mosta kod autobuske. I veruj da mi je preko glave.
Nije bitna daljina....bitan je obilazak oko autobuske stanice, koji je totalno mracan, pust.... bitne su kafane u autobuskoj [ da ih ne komentarisem ] Taxisti koji se jednolicni, u svom parkiranom vozilu, Prelazak zlatiborskog puta , cekanje i po 10 min da se predje na drugu stranu.

[nije ni cudo sto imamo prinudnu vladu u opstini]
Sačuvana

* life is music , music is progressive *
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #52 poslato: 17.04.2007. 17:42:04 »


Dobro deeee... Al mi objasni ti sto pola sata zaobilaze da predju preko mosta kod buske, jel oni idu po principu "tri napred, dva nazad"?


Tesko je razgovarati s nekim ko nece da razume tudje probleme. Da slucajno tebe pogadja to sto je srusen most, siguran sam da ne bi smo mogli a zivimo od tvoje galame...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #53 poslato: 17.04.2007. 18:00:12 »

Kekekeke... Kad je bio pontonski most u Novom Sadu, dok nije bio obnovljen ovaj most Slobode, ja sam svakodnedno isao preko njega na Petrovaradinsku tvrdjavu i tako jedno 4 godine, a sad kad je izgradjen ovaj most Slobode ponovo, uklonjen je most na barzama i sad mi se put enormno produzio jer moram da idem preko "Duge". Dobro sada trenutno ne, ali tokom cele prosle godine, a to vam je kao da morate da obidjete pola Uzica, a ne ovo tricavo 10 minuta hoda, tako da... A jos je ovo kako je sada u NS trajno stanje, a ovde u UE je samo privremeno. Sve u svemu, znam sta je zaobilazenje.
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #54 poslato: 17.04.2007. 18:10:03 »

svakodnevno isao?? hahaha, pa ja te u uzicu jedva isteram do v parka

ne shadow, nije ti se put bitno produzio, samo malo kasnije skrenes preko reke. uostalom imas gradski prevoz u ns.

a i pontonski most je bio privremeno resenje, u koje si ti upao.

mada koliko se secam, sa mesta gde si ti ziveo zadnje 4 godine, najblize ti je bilo da predjes preko duge.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #55 poslato: 17.04.2007. 18:41:53 »

Pa da, ali kolko sam visio u domu i kolko sad visim, ovo mi je sad dalja varijanta.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #56 poslato: 17.04.2007. 18:43:49 »

Ajte jos malo u off-topic...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #57 poslato: 17.04.2007. 18:47:05 »

Pa dobro ja se izvinjavam sto ovolko odoh u off, bio sam primoran, ali samo hocu da kazem da jest ovo na neko vreme malo produzilo put nekima, ali ljudi, mnogo ste razmazeni.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #58 poslato: 17.04.2007. 18:52:13 »

Zasto razmazeni. Nis primetio da se nije dizala velika buka oko toga jer je obecano da ce brzo biti resen problem. Sada se pokazuje da resenja nema i da se ne zna kada ce ga biti i ljudi gube strpljenje.

Stanovnici dobrog dela grada su svakodnevno maltretirani necijom neodgovornoscu, a ti to zoves razmazenoscu?!?!?!
Sačuvana

Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #59 poslato: 17.04.2007. 18:54:37 »

Nema potrebe vise citati tvoje postove, toliko si ogradjen da mi postaje smesno.
Razmazeno postujes u ovoj temi. :]

Bilo bi super da su napravili neki mostic [koji je nekada bio tu] ispod "Lovca" .... ali bolje sto nisu jer je tu iznikao mnogo fency vagon "Faca" !(at)$%
Sačuvana

* life is music , music is progressive *
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #60 poslato: 17.04.2007. 19:23:44 »

Pa ja sam odma na pocetku reko da nije u redu sto se ovoliko razvlaci sa pocetkom gradnje drugog novog mosta. Ne znam u cemu je frka sad zbog mene?

Ima ovde u ovom gradu jos milion stvari koje treba da se urade a svaka pogadja po nekog, pa nista... Ne znam kako se do sada niste navikli.

A most, eto, i mene pogadja, posto tu na tom kraju reka savija otprilike u slovo U (ne bas pod 180 ali dobro) i sa jedne i sa druge strane slova U je most, samo tu u centru gde je bio drveni, nema ga vise, e pa ja zivim bas u unutrasnjosti toga U i mogu da pljunem do druge obali, ali svaki put kad treba da vukljam torbu na Z stanicu ili da idem na buvljak, moram okolo, pa nista. A dosta puta idem i na jedno i na drugo. Dzaba mi ovde kukamo, treba kukati nekom ko je nadlezan.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #61 poslato: 17.04.2007. 19:53:07 »

malo mi je smesno ovo raspravljanje( posto su svi manje vise u pravu), odmah cu da istaknem da nisam pogodjen rusenjem mosta ali saosecam se ljudima koji su stvarno pogodjeni ovim aktom ( mada je pitanje u kojoj meri su pogodjeni, most je i onako bio jednosmeran za kola iz pravca grada, tako da svakako nisu mogli kolima tuda da dodju do grada ). U svakom slucaju mislim da je neodgovorno sto sto su srusli most a pre toga nisu uradili projekat, dokaz da ce se kod nas stvari jos dugo resavati u hodu. Sa druge strane najvecu buku dizu prodavci sa pijaca, zao mi je i njih ali njihov problem nije most vec sto su premesteni jer i da postoji  most i dalje bi bili daleko i zabijeni ( kako u ostalom stoje stvari sa svim pijacama tog tipa u svetu, ako uopste i postoje u svetu). Znaci njihov polozaj nece popraviti most. Ljudi koji idu kroz tunel jednostavno ne vidim razlog zasto bi isli preko tog mosta, kad mogu pored cevete dabic da dodju do grada, znaci ljudi malo preteruju...mislim da nikada nista ne bi  bilo uradjeno kada bi sad isli od kuce do kuce i pitali je li vam nece smetat ako uradimo to i to, ne znam ovo je mali grad a dize se tolika buka...opet ponavljam da je vrlo ne odgovorno od strane opstine sto su srusili most bez projekta, jer nasi projekti znaju da budu dugo po fijokama...  smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
REE
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar
Mesto: Uzicka republika
Lokacija: Slovenija
Država: Srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 251


Vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu


« Odgovor #62 poslato: 17.04.2007. 19:59:22 »

Da sam ja neka vlast, ja bi zakljucao temu a shadow-a bi na prinudni rad da pravi novi most smile
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #63 poslato: 17.04.2007. 20:01:02 »

Xaxaxax :]
Sačuvana
bujon
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Zabucje
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 95


Resistance is futile


« Odgovor #64 poslato: 17.04.2007. 21:08:01 »

 Buduci da zivim s druge strane reke opasku od Shadow-a shvaticu prilicno licno.
Posto svaki dan bar 5 puta moram da predjem Djetinju, prostom racunicom dolazim do par kilometara koje nepotrebno prepesacim zbog nekog kretena u opstini. Ko je direktno odgovoran ne znam, ali bih to voleo da znam. Svakako bih imao sta da mu kazem...
« Poslednja izmena: 18.04.2007. 00:18:19 bujon » Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #65 poslato: 17.04.2007. 21:22:05 »


mada je pitanje u kojoj meri su pogodjeni, most je i onako bio jednosmeran za kola iz pravca


Pogodjeni su pesaci, jer im je put produzen za oko kilometar.

Citat

Znaci njihov polozaj nece popraviti most. Ljudi koji idu kroz tunel jednostavno ne vidim razlog zasto bi isli preko tog mosta, kad mogu pored cevete dabic da dodju do grada, znaci ljudi malo preteruju...


Bice da nemas osecaj za prostor. Preko mosta kod Cvete Dabic ce da ide samo onaj koji ima nesto da obavi na Aleksica mostu.

Kako mislis da je preterivanje kada je put produzen za kilometar? Znas li sta znaci kilometar vise kada ujutru rano peske ides na posao, ili kada se vracas po zezi ili zimi s posla? Sta znaci kilometar vise kada treba da odes do prodavnice za neku sitnicu? Lako je pricati nekome ko se spusti liftom i pored ulaza ima trafiku, nekoliko prodavnica, glavnu ulicu...nema taj pojma sta znaci da moras da isplaniras sta ces sve da kupis u radnji jer ako nesto zaboravis, ode sat vremena da se vratis po to... a ako moras da poneses nesto vise, onda moras da ides kolima...

Jedna je stvar pritrpeti se malo dok se stvar ne resi, ali se ovde radi o tome da nema resenja. Most je srusen bez ikakvih ozbiljnih planova da se obezbedi novi. Ovde se radi o zaje*avanju gradjana, o nebrizi, neodgovornosti i na kraju, potpunom nedostatku volje da se jednom sa takvim stvarima raskrsti, a odgovorni snose posledice.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #66 poslato: 17.04.2007. 21:36:08 »

o boze, ako neko iz turice krene kroz tunel u grad mislim da mu je svejedno da li ce da izadji kod skole ili kod autobuskog stajalista, ( doduse ima 45 metar razlike) zar ne?

ljudi u engleskoj putuju 300km na posao i vracaju se kuci...ako cemo da bude sve kao u EU...naravno da je u pitanju nemar (!!!!) ali ima i preterivanja... ali opet kazem nisam pogodjen svim tim i mozda povrsno gledam na stvari kao sto su ljudi subjektivni oko tog km ( ali bih voleo da znam odkuda taj podatak o 1 Km-u ) na kraju krajeva nije zauvek srusen...opet glupo je sto o tome raspravljamo mi koji nemamo veze sa tim, osim u saosecanju zbog tog  1 km-a koji neko mora da prepesaci duze ( opet bih voleo da znam ko tacno mora duze da pesaci, meni na pamet padaju samo stanovnic onih 15 kuca na potezu pored potoka ka plazi, ostali mogu pored picerije Roma u istoj razdaljini da predju put...)
« Poslednja izmena: 17.04.2007. 23:43:26 fon Manštajn » Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #67 poslato: 17.04.2007. 21:41:41 »

Ljudi iz Turice i nisu nesto pogodjeni rusenjem mosta. Njima je prirodan put da idu levom obalom Djetinje. Ovo je problem ljudima sa desne obale (Megdan i Zabucje).

Porediti situaciju ovde sa situacijom u Engleskoj, malo je... hm... nekorektno?
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #68 poslato: 17.04.2007. 22:05:00 »

Pa da, u velikim gradovima imaju velike probleme, mi ovde brinemo oce li neko da nam vrati balvan preko potoka i oce li nam neka zaboravljena domaca rok grupa doci da svira.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #69 poslato: 17.04.2007. 22:59:21 »

Pre ce biti da u Engleskoj neko ima para da plati gorivo i putarinu da ide 300 km na posao, a ovde ljudi kilometrima bazaju peske ne bi li ustedeli... i onda ih neko zaje*ava pa im srusi most tako da moraju da idu okolo.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #70 poslato: 17.04.2007. 23:34:56 »

Jao ljudi, pa ovo postaje farsa oko cega se mi rapsravljamo! Jel gledo neko onaj klip kad oni seljaci u nekom selu kod Sombora mislim, protestvuju za vreme NATO bomrbardovanja kao da im ne sruse most, i kao popeli se na most... A ono neki potok bukvalno u pitanju, a most jad i beda neka, sklepana, ono tipa skocis sa njega u potok pa opet se popnes na njega. Nije ni za kola! Jel gledao to neko?
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #71 poslato: 17.04.2007. 23:42:21 »

slazem se da je apsurdno porediti englesku i ovde, nego ja to zbog tog kilometra...ceo problem je sto je to sve tako zbrda zdola organizovano, i nikom nista... sutra ce neki ozbiljan problem i mnogo vecu investiociju na slican nacin da odrade slicni ljudi i onda cemo imati pravi problem...sad mozda cepidlacim ali ljudi koji sa silaze sa zabucija cak ni nemaju veze sa tim mostom vec idu na most ili kod autobuske ili na most kod javne garaze... poenta je u problemu sto ce se sytra mnogo ozbiljnije stvari raditi na slican nacin...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
bujon
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Zabucje
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 95


Resistance is futile


« Odgovor #72 poslato: 18.04.2007. 00:06:21 »


... ali ljudi koji sa silaze sa zabucija cak ni nemaju veze sa tim mostom vec idu na most ili kod autobuske ili na most kod javne garaze...


...e bash tu gresis. Ako zelim da dodjem na trg il` bilo koju radnju u blizini sasvim sigurno bih isao na drveni most. A i voleo sam ga jer tuda izbegavam najgoru mogucu raskrsnicu u univerzumu - onu kod Beogradjanke.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #73 poslato: 18.04.2007. 16:17:50 »

(at) bujon:
dobro je si li ti egiztencijalno ugrozen rusenjem mosta, iskren odgovor bi bio da nisi, jer je to eto tvoj hir, icices duzim putem da bi izbegao rasksnicu,  smile  nema veze ja bih voleo da ima na svakih 20 metara most pa da prelazimo djetinju gde god ko hoce kao sto prelazimo glavnu ulicu  smile   smile  smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
REE
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar
Mesto: Uzicka republika
Lokacija: Slovenija
Država: Srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 251


Vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu


« Odgovor #74 poslato: 18.04.2007. 16:39:55 »

the 'most' lives on smile
ne ne, silno, ovaj silno gresis momce !
naravno da je ugrozen egzistencijalno ! pa koliko puta se mrtav p'jan tuda vracao ? to je vec uslo u misicnu memoriju, i sta sad, treba da se navikava na drugu rutu ? tesko u tim godinama smile
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 4.617 sekundi sa 35 upita.